İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tanking build 3.3

• Please log in to reply
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

#21 palaturgut

palaturgut

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2010 - 02:32 ÖS

Heroiclerde sanırım zaten hiçbir paladin zorlanmıyordur ama ICC Festergut gibi boslarda rotasyonu sağlam tutmak zor. Bu yüzden arkadaşın verdiği talenti denemenizi öneririm. Ben üstte yazdığım gibi denedim ve çok memnun kaldım.
  • 0

#22 Cendel

Cendel

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2010 - 01:12 ÖS

Bende arkadaşın verdigi talent ile oynuyorum ve herhangi bi problem cikartmadi bana. Gayet memnunum ayrica tavsiyede edebilirim :P
  • 0

#23 PaSHa MuRAt

PaSHa MuRAt

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2010 - 01:14 ÖS

merhaba öncelikle paladin klasında çok yeniyim 80 olalı bir kaç hafta oldu üstünü basşını topladım gibi şuanda ama hala tank için dogru bir rotasyon kullandığıma inanmıyorum paladin arkadaşlar bir kaç şey önerdi ama onlarda çok deneyimli değiller bildiğim kadarıyla sizden ricam nasıl bir rotasyon uyguluyorsunuz önce hangi skill ile girmek gerek vs. şeklinde birde ben bir türlü mana dayandıramıyorum consecration kullanma demişler ama öyle oluncada mobları toplamak zor oluyor en azından öyle düşünüyorum bunları kolaylaştıra bilicek bildiginiz kolay bir yöntem varmı
Not: Makro kullanmayı sevmiyorum 9696 demeyin lütfen.

The World of Warcraft Armory - Azazil @ Deathwing - Profile
  • 0

#24 ibadead

ibadead

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 12:42 ÖÖ

bir üst baslıktan okudum :P
  • 0

#25 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 08:56 ÖÖ

Talent Calculator - World of Warcraft

kullandığım talent ve Glypler.
  • 0

#26 Pallyboom

Pallyboom

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 10:24 ÖÖ

Selamlar öncelikle , elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş .

Yardımcı talentlar kısmı ile ilgili görüşlerimi bildirmek istedim . Ben 13/51/7 talen dizilimi ile oynuyorum , Holy 'den aldığımız Aura Mastery ICC'de marrowgar'ın bone stormunda frost resist ile olsun , festerde + blood queen 'de shadow resist , sindragosa'da aynı şekilde frost resist + aura mastery çok etkili ve olmazsa olmazlardan bence .

Talent Calculator - World of Warcraft

Guarded by light talenti ile divine pleayı üzerinizde combat boyunca tutabiliyorsunuz bu da glyph ile beraber neredeyse bütün fight boyunda %3 damage reduce demek oluyor.

Retri'de bu kadar aşşağı inmek pek mantıklı gelmiyor açıkçası Divine Sacriface varken . Gene aura mastery'de olduğu gibi marrowgar-rotface-festergut-blood queen-sindragosa , ruby sanctumda 'da kullanılması gereken skillerin başında gelliyor bence .

Seal of command kullanıyordum bende bi süre önce , Aoe'de gerçekten çok güzel Dps yapıyorsunuz özellikle ICC'nin bol trashli yerlerinde , çok keyifli gerçekten ancak Seal of Vengeance ile expertise'nizi arttırıp boss fightlarda bunu kullanmak daha iyi diye düşünüyorum ( Aynı şekilde Holy'nin ilk satırından aldığımız 5 talent ile damage'i de artıyor ve agro konusunda büyük destek sağlıyor) .

Umarım ben de yardımcı olabilmişimdir :)

Saygılar Pallyboom.
  • 0

#27 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2010 - 08:32 ÖS

Aura Mastery i iyi düşünmüssün (: Sindra için frost resist sorununu çok guzel hallediyor (:
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#28 ferter

ferter

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 05:25 ÖS

eline sağlık tamda istedğim paladin türü ve bana sırasıyla nasıl vermem gerektiğini sölersenz çok sevinirim tşkler..
  • 0

#29 keremmix

keremmix

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 05:27 ÖS

merhaba, ben yeni 80 olmuş bi tankadin olarak bişeyler sormak istiyorum.

heroiclere girsem aggro tutamıyorum. dps olarak katılsam retri gearım yok, tank gearla katılsam kickleniyorum. heroicten önce lvl 80 dungeonlardan alabileecegim gerekli itemları aldım ama heroiclerde tanklık yapmak için nasıl bir yol izlemeyelim yardım bekliyorum.

The World of Warcraft Armory - Etranger @ Defias Brotherhood - Profile
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı