İçeriğe git

Resim
* - - - - 1 Oy Kullanılmış

Wow Full Dvdsi Olan ?

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 Adige

Adige

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 20 Şubat 2010 - 11:33 ÖS

Mrb beyler evimdeki internet kotalı daha önce wowu cafelerden ve evde indirerek kurmuştum ancak geçen gün yaşadığım sorundan dolayı hepsi bilgisayarımdan gitti yedek olarak dvdyede kaydetmemiştim elimde wow classic cdsi var ondada patch 2.1.1 su an onu yükledim.
Geçen sefer cok uğraşmıştım ordan burdan patch indirerek bu sefer indirmekten üşeniyorum elinde mutlaka patchleri dvdye yedekliyen arkadaşlar vardır sizden ricamda bu.
Elinde patchleri dvdye yedekliyen bi arkadaş kopyalayıp adıma kargolarsa cok sevinirim tabiki emeğine karşı uygun bir fiyat verebilirim gerçekten cok sevinirim ve beni büyük yükten kurtarır.
Bunun yanında Ankara'da oturuyorum bikaç wow olan cafe biliyorum direk wowu kopyalayıp yapıştırsak yaklaşık 15gb olurmu büyük ihtimal olmaz ama deniyen arkadaşlar varmı setup yapmadan oluryormu ?
Birde Ankarada wowu sattığını bildiğiniz cafe varmı patchleriyle buda ayrı bir seçenek olabilir.

Not: Başlık yanlış yerde oldu galiba burdaki patchlere bakarken konuyu acmak geldi aklıma kusura bakmayın cok cok özür dilerim.

Emre
İyi Günler.
  • 0

#2 gurucuk

gurucuk

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2010 - 04:33 ÖÖ

kopyalayıp yapıştısan oluo hatta taşınabilir hd vasa dediğin kafeleden alabilisn
  • 0

#3 xish111

xish111

First Sergeant

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2010 - 08:45 ÖÖ

galiba normal wow yükleyip onun pachtlerini arttırdın öyle yapmana gerek yok
wow-tbc-woltk u indirince direk patch 3.0.1 olur sırayla indir veya cdsini al sonra patchlere başla
  • 0

#4 Adige

Adige

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2010 - 02:20 ÖS

xish güzel demişsinde yazıyı tam okumadın galiba cdyi alabileceğim bi yer bilmiyorum wow-tbc-woltk indiremiyorum kotamın dolmasını istemiyorum yinede teşekkürler.

Gurucuk cok saol en iyisi dediğin gibi ben gecen denemek için gitmiştim 320gblık wd hd var bilgisayar görmedi sanırım usb kablosundan yeni kablo alıp ordan kopyala yapıştır yaparım.

Herkeze teşekkürler sorunu bu şekilde hallederim.
  • 0

#5 necrotic

necrotic

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2010 - 08:12 ÖÖ

yaklaşık 18gb kadar alan kaplıyor.
  • 0

#6 Snefruh

Snefruh

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2010 - 11:22 ÖS

İstanbul'daysan Bagdat Cadde'sindeki D&R da satılıyor tbc le wotlk 2 si 135 tl di galiba.
  • 0

#7 Cincilator

Cincilator

Legionare

• Members
  • 454 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 12:43 ÖS

İstanbul'daysan Bagdat Cadde'sindeki D&R da satılıyor tbc le wotlk 2 si 135 tl di galiba.

İstanbulda değil okumadınmı yazıyı. :rolleyes:
  • 0

#8 tetryl

tetryl

Knight

• Members
  • 333 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 02:23 ÖS

İstanbulda değil okumadınmı yazıyı. :rolleyes:

onu geçtim adam şubatta yazmış bu mesajı.....
  • 0

#9 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 09:08 ÖS

onu geçtim adam şubatta yazmış bu mesajı.....

o zaman

HOOORRRRT
  • 0

#10 psycohedelic

psycohedelic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 04:23 ÖÖ

Ben atıyorum arkadaşlarıma sürekli taşınabilir hdd den. 27gb =) hatta 2 kişiye attım. daha yeni geldim eve, bu yüzden bu saatte yazıyorum.
  • 0

#11 Dethklok

Dethklok

Knight

• Members
  • 339 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 04:26 ÖS

Ben atıyorum arkadaşlarıma sürekli taşınabilir hdd den. 27gb =) hatta 2 kişiye attım. daha yeni geldim eve, bu yüzden bu saatte yazıyorum.

iyi mayıs ayından itibaren hızlı cevap vermiş oldun
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı