İçeriğe git

Resim
- - - - -

Anduin Lothar,Azerothun Aslanı

• Please log in to reply
Bu konuya 47 yanıt gönderildi

#41 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2010 - 06:21 ÖÖ

Biz gizli bir tarikatız :D birbirimize şifreli mesajlar yolluyoruz neyse böylelikle o inandıgınız medivhin aslında içinde sargeras oldugunu ögrendiginizde suratınız nasıl olmuştur merak ediorum :D ben apışıp kalmıştım kitabı okurken ama şuanki gerçek medivh , belli mi olur bu seferde başka bişey girmiştir içine ferhat güzelin ruhu filan
  • 0

#42 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2010 - 08:41 ÖÖ

yazdıklarımı nasıl okuduğun belli benim nickim lothar bile değil...

Not: Lothar hayranı olduğun kadar, sana Lothar dememden hoşlandığını görmemen yazık. :)
Cagrikurt

Bu... Bu nedir bu? Bir moderator hangi hakla bir userin entrysini sadece usera cevap vermek için değiştirebilir. Kurallara hangi bağlamda bir uygunsuzluk görüldüğünü merak ediyorum. Sırf kişisel tartışmanız için elinize verilen yetkiyi böyle fütursuzca kullanamazsınız. Farkındayım forumda seveniniz çok filan ama öyle tartıştığın kişinin entrysini kurallara uygun olduğu sürece, değiştirme hakkına sahip değilsin. Çok ayıp birşey.
  • 0

#43 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 27 Şubat 2010 - 11:04 ÖÖ

Ha pekala seni anlıyorum bu sadece senin bakışın. Wow-turk kurallarına her harfiyen uyuyorum. Ben, mirria, podaydr ve diğer süper moderatorlerin kendi inisiyatifi olduğu Lore bölümüne her yaptırımımıza itiraz etmen, Wow-Turk yönetimine itirazda bulunmuşsunuz demektir.

Zannettiğin akside yukarıdaki Lordar'ın mesajını değiştirmedim. Onun altına mesajımı eklememi fütursuz(!) olarak gördüğün için kendi bakışını belirtmişsin. Buna saygı duyduğumu bilin, aynı zamanda bu bölümün sorumlusu olmam kendimi değerinden üstün yada küçük görmek anladığımı göstermiyor.

Bunları bir kenara bırakmam gerekirse, senin mesajlarını okuduğum kadarıyla, daha doğrusu "C'thun'ın hizmetçileri: Qiraji ırkı" başlığına senin yazdıklarına bakılırsa, birşeyin yalnız aksini söylemekten ve gevezelik yapmaktan hoşlanıyorsan, ne olursa olsun ciddi birşey öğrenmeye yetenekli değilsin. Sana örnek vereyim yazı yazarken büyük dikkat hacramak, çok düşünmek, ona göre kalem yürütmen gerekir. Aynı zamanda araştırma yapmamaktan kaçınmamak gerek. Dikkatimi her yönüyle kendine çektiğin için teşekkür ederim.

Bu başlığın sahibi Lordar ve bu başlığı içine alan Lore bölümün sorumlusu ben olduğum gibi aramıza girmeye çalışman ne cüret. Lordar için gelecek çalışmalarım var o da yakında Lore bölümünün sorumlusu olmaya yaklaşanlardan birisi yalnız.
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#44 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2010 - 12:21 ÖÖ

Alan falan geçicen bunları ancak laf kalabalığı. Sırf ayar vermek için sırf kişisel tartışman için yetkilerini kullanamazsın bu kadar basit bunu böyle karmaşıklaştırıp haklı çıkmaya çalışma gayet basit birşeyden bahsediyorum başkalarına cevap vermek için onların entrylerini editleyemezsin bunun lamı cimi yoktur.

Qiraji ırkı falan fıstık başlığına niye atladın anlamıyorum orada gayet samimi olarak anlatırsan ben de öğrenirim demişim senin gibi her naneden anlarım en iyi ben bilirim kafasında değilim edebimle sana kalkmış anlatabilir misin ben bilmiyorum demişim. Ha sen kalkıp bir insana sen o bahsettiğin şeyin ne olduğunu biliyor musun diyorsan o vakit bilmiyorsa sana bilmiyorum ama anlatırsan sevinirim diyebilir, senin alıştığın birşey değil tabi nezaket bunlar.

Öfff ne edersen et ne yazarsan yaz madem benim çöplüğüm burası burada sadece benim fikirlerim doğrudur karşımda olan her fikre istediğim şekilde müdahale ederim diyorsun(ki bunun biz çocukken topu olanın top benim ben kimi istersem o geçecek kaleye demesinden zerre farkı yok) o zaman al tepe tepe kullan. Edepsiz. istediğin kadar ayar vermek için yırt kendini şimdi. cevabını okumayı bile düşünmüyorum. Hadi selametle.
  • 0

#45 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 28 Şubat 2010 - 02:24 ÖÖ

Kimin daha laf kalabalığı yaptığını gördük. Dediğim gibi hala ciddi birşey öğrenmeye yetenekli olmadığın gibi kırkına vardıktan sonra hala tartışmaya gayet gösteriyorsan gerçeği sevmiyorsun demektir ki hadi hoşcakalın :)
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#46 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2010 - 10:29 ÖÖ

Alan falan geçicen bunları ancak laf kalabalığı. Sırf ayar vermek için sırf kişisel tartışman için yetkilerini kullanamazsın bu kadar basit bunu böyle karmaşıklaştırıp haklı çıkmaya çalışma gayet basit birşeyden bahsediyorum başkalarına cevap vermek için onların entrylerini editleyemezsin bunun lamı cimi yoktur.

Qiraji ırkı falan fıstık başlığına niye atladın anlamıyorum orada gayet samimi olarak anlatırsan ben de öğrenirim demişim senin gibi her naneden anlarım en iyi ben bilirim kafasında değilim edebimle sana kalkmış anlatabilir misin ben bilmiyorum demişim. Ha sen kalkıp bir insana sen o bahsettiğin şeyin ne olduğunu biliyor musun diyorsan o vakit bilmiyorsa sana bilmiyorum ama anlatırsan sevinirim diyebilir, senin alıştığın birşey değil tabi nezaket bunlar.

Öfff ne edersen et ne yazarsan yaz madem benim çöplüğüm burası burada sadece benim fikirlerim doğrudur karşımda olan her fikre istediğim şekilde müdahale ederim diyorsun(ki bunun biz çocukken topu olanın top benim ben kimi istersem o geçecek kaleye demesinden zerre farkı yok) o zaman al tepe tepe kullan. Edepsiz. istediğin kadar ayar vermek için yırt kendini şimdi. cevabını okumayı bile düşünmüyorum. Hadi selametle.

Hakikaten samimi olduğuna hiç inanmıyorum. Ki zaten sen avukatmısın ki adamın editlenmiş mesajına yorum yapıyorsun ? Bu Çağrıkurtun editlediği adam tek kelime etmezken sen kalkmış forum kuralları yok kendi yetkilerin vs..vs.. konuşuyorsun. Bu onların arasındaki kişisel bir tartışma sen bunu kalkıp forumda yazarsan sana herkez güler.. Bu konu çok zoruna gitti sinirini bozduysan gidicen forum üst yöneticilerine ileticen burada laf dalaşı yapmican.
  • 0

#47 pegasusbuff

pegasusbuff

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2010 - 12:14 ÖS

eh..bide turalyon var oda favori karakterlerimdendir lothar onun amiri ve akıl hocasıydı
  • 0

#48 nerosansar

nerosansar

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2011 - 02:28 ÖS

LOTHAR :D kitabını okuğum için biliyorum saygı duyulası bir karakter kılıcı konusunda bencede o nefariandan düşen kılıç çok yüksek bir ihtimal Lothar'ın.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı