İçeriğe git

Resim
- - - - -

Netherwing Faction Chain Questi Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

#21 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 12:18 ÖÖ

http://img205.images...70410172426.jpg

Screende BoM might buffu ile retri aurası arasında kalan bi buff var (org resimli) , o bölgede o buff çalışıyo olması lazım. o buff NPClerin dost olmasını sağlıyo.

Bahsettiğim yumurtaların ise SS deki tünelde objeleri mevcut
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#22 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 01:24 ÖÖ

Hayır 300 riding skill gerekiyor, zannediyosam sorun bundan kaynaklanıyor. %280 flying gerekiyor.
  • 0

#23 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 06:08 ÖS

0-14 işi biraz da şans =) Ben dün başladım yarın revered olacağım ama cidden şansımı kabul etmem lazım farmla uğraşmadığım halde sadece madendeki questleri yaparken bugün 16 tane egg topladım :) Spawn rate'i arttırdılar mı bilmiyorum cidden ama eskiden yaparken mining yoktu şimdi madenleri de topluyorum ve özellikle dikkatimi çeken çok kısa sürede kazdığım yerde spawn olmaları..
  • 0
Resmi ekleyen

#24 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 07:49 ÖS

Bende dün başladım, Honored olacam birazdan ama bende de şans yok, aynı anda rep kasan 2 kişi falan gördüm. Egg bulamıyorum! :)
  • 0

#25 ABSİNTH

ABSİNTH

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 10:36 ÖS

Cevaplarınız için cok tşk ederım,ozellikle salvatore nickli arkadasıma cok yardımcı oldun cevaplarınla.ridingi 300 e train olup bi daha denicem olmadı ugrasmıcam artık napalım düşman kalmak istıolarsa ole olsun:)
  • 0

#26 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 09:02 ÖS

Adamantite frame ve khorium power core bulunduğum serverın AHsinde yok! Engineer arıyorum kaç gündür oda yok! Sırf bunun yüzünden kasamıyorum. Reverend oldum daha 1 bar kastım. Görevleri yapabilsem yarına bile alırım bineğimi ama şansıma ...

Bu arada çok güzel bir guide buldum. Yeni kasacaklar yada kasmakta olanlar için işinize yarayacaktır sanırım.
Netherdrake/Netherwing Mount Guide | World of Warcraft Pro
  • 0

#27 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 11:25 ÖS

Dediğin malzemeler Netherstorm 'da Area-52 kasabasında "engineering supplise" görevinde bi goblin NPCde satılır ama spawn vakitlerini bilmiyorum. Tahminimce geceyarısı 12 oluyo spawn.

Bi kaç engineer ile trade kanalından buluşup pazarlık etmiştim. Yapılışa epey bi "hizmet ücreti" istiyolar malzemeler senden olsa bile.
Tek yolu guildinde bi engineer memberdan rica etmek, 1k replik quest kalır.

Canınızı da sıkmayın, engineer malzemeleri questini yapmamak çok fazla bişey değiştirmiyo. fazladan 4 yumurta toplanır en azından...

Uçuş captanlarıyla uçuş questlerini yapabilirsiniz, geçen sene daha zordu o questler ama bu sene questleri kolaylaştırmışlar. işin ucunda achive var tavsiyemdir :D :D
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

#28 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 01:11 ÖÖ

O görevi yapmadan 3-4 tane görev açılmıyor ama. O yüzden önemli geldi bana. Bu arada malzeme satan NPC mi spawn oluyor? İlkkez duydum böyle birşey.
  • 0

#29 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 01:16 ÖÖ

NPC'de limited supply olarak itemlar spawn oluyor*
  • 0

#30 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 02:00 ÖS

NPC değil, sattığı itemler spawn oluyor.
NPC ise : Qiff - NPC - World of Warcraft

Bu NPC de sadece adamantite frame satıyor : Dealer Najeeb - NPC - World of Warcraft

Questi verdkten sonraki quest Nagrand 'da 73lwl 150k HPli elite kesme görevi ama görev zor değil, çünkü quest item yardımcı olacak : Subdue the Subduer - Quest - World of Warcraft

Uzun lafın kısası daily questleri etkileyen hiç bişey yok, dailyler bağımsız olarak artacaktır...
  • 0

#31 knuckle

knuckle

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 03:16 ÖS

Daha önceki mesajında da bahsettiğin gibi en güzeli engineer bir tanıdığıa yaptırmak. Ben engineer olduğum için sorun olmadı da, ben offlineken guilddeki elemanlardan ciddi hizmet ücreti kırpmış serbest çalışan enginler :D
  • 0

#32 Abdullahhate

Abdullahhate

Senior Sergeant

• Members
  • 324 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 07:27 ÖS

Arkadaşlar arama yapıp konuyu buldum:) bulduguma da sevindim:) sormak istediğim şu, netherwing e rap kasmaya başladım,

Şuan netherwing egg verip rap alıyorum fakat sormak istediğim birşey var, bu netherwing egg 1 tane aldığımızda, onu verene kadar tekrar görebiliyor yada alabiliğyormuyuz bu yumurtadan, yani üst üste stacklayabiliyomuyuz?
Çünkü sürekli bir tane bulup o karışık mağaradan çıkıp köye gidip vermekten sıkıldım, bir bilen yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.
  • 0

Wow hakkındaki mizah yazım için tıklayınız  ;)

#33 rehababa

rehababa

Sergeant

• Members
  • 67 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 08:36 ÖS

evet stacklenebiliyor.Ha birde bilmeyen çok insan var bir ipucu vereyim yeşil oozelar var onları kesince sludge covered object düşüyor.Onu açınca quest itemi düşme şansı var oda toplam 2 quest sağlıyor ve yaklaşık 750 rep veriyor.
  • 0

#34 Abdullahhate

Abdullahhate

Senior Sergeant

• Members
  • 324 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 08:51 ÖS

evet stacklenebiliyor.Ha birde bilmeyen çok insan var bir ipucu vereyim yeşil oozelar var onları kesince sludge covered object düşüyor.Onu açınca quest itemi düşme şansı var oda toplam 2 quest sağlıyor ve yaklaşık 750 rep veriyor.

bu içeride gezen yeşil black ozed of dranorları diyorsun değilmi? tamam bi deniyim çok saol:)
  • 0

#35 rehababa

rehababa

Sergeant

• Members
  • 67 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2010 - 06:48 ÖÖ

evet onlar.bana şansa düşmüştü keserken
  • 0

#36 Abdullahhate

Abdullahhate

Senior Sergeant

• Members
  • 324 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2010 - 06:56 ÖÖ

evet onlar.bana şansa düşmüştü keserken

kese kese bir hal oldum düşmüyor ya:mrgreen:
  • 0

#37 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 26 Eylül 2010 - 11:04 ÖÖ

simdi sanslısınız ya orayı farmlamak icin .. yumurta bulcaz diy ne cile cekerdik eskiden..
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#38 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2010 - 11:55 ÖS

Sevgili dostlar ben Netherwing ile ex oldum 300/1000 ama ne bir tane drake verdi bana nede sharratta city de drakelerin oradaki BE npc ye gittiğimde 200 luklar açık durumda bu iş nasıl çözülür ex olmak dışında bir şey daha mı istiyor acaba bilen bir arkadaş aydınlatırsa memnun olurum ...
  • 0
i'm Forsaken

#39 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2010 - 12:54 ÖÖ

Questleri yaptığın havada salınan adacığa gittiğinde Nether Drake Dealer tarzı bi Npc var o satıyor.
  • 0

#40 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 09:22 ÖÖ

Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için .Mevzu şöyleymiş arkadaşlar Factionla Exalted olduktan sonra ortada duran orc tan bir görev alıyorsunuz sonra o görevi Sharrat city de ejderlerin oratasında duran BE npc ye vermenizi söylüyor,kocaman bir ejderin üzerinde Sharrat a kadar uçuyorsunuz ve q i teslim edip bir adet beleş bineğinizi alıyorsunuz,sonrasında ise q yaptığınız yere geri dönüp 200 goldluk diger bineklerinizide oradaki npc den alabiliyorsunuz ...
  • 0
i'm Forsaken

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı