İçeriğe git

Resim
- - - - -

Program: Özgür / Yasaksız / Engelsiz İnternet

• Please log in to reply
Bu konuya 96 yanıt gönderildi

#41 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 02:50 ÖÖ

alıntı yaptığın yazıda öyle gözükmüyor ama??

ya ben şikayetten bahsetmiyorum,o atatürkcü düşünce derneği dediğin şey ise haftada bir güzel bir akşam yemeği yiyip kakarikikiri yaptıkları bir kulüp,atatürkcü derneği,düşüncesi yok.. onlara ayrı birşekilde giydirilebilir.. onu gec..

ne demiş bizim as oğlan.. bana yasakcı desinler,bla bla,vergi vermiyorlar,bla bla,israili tanıyorlar bizi tanımıyorlar,gündeme göre verdim ince ayarı bla bla,hala ne bakıyonuz lan suratıma,kapattım işte bla bla..

bide 46 ülke falan birşeyler imzalamış,kacı erişimi engelleme gibi angutca bir eylem gercekleştirmiş..

Anlamadığın nokta şu.
Adam diyorki ortada mahkeme kararıyla bir yasak var youtube temyize dahi gitmiyor hakkını bile aramıyor sadece yurt dışında propaganda yapmak Tr kötülemek bence bu yanlış , ortada bir mahkeme kararı var kimse yargının üstündede değildir.Adamlar itiraz etsin ona bile yeltenmiyolarsa ve bizim yetkililer peşlerinde koşuyorsa bende olsam hertürlü kıllığı yaparım.
  • 0

#42 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 02:53 ÖÖ

Anlamadığın nokta şu.
Adam diyorki ortada mahkeme kararıyla bir yasak var youtube temyize dahi gitmiyor hakkını bile aramıyor sadece yurt dışında propaganda yapmak Tr kötülemek bence bu yanlış , ortada bir mahkeme kararı var kimse yargının üstündede değildir.Adamlar itiraz etsin ona bile yeltenmiyolarsa ve bizim yetkililer peşlerinde koşuyorsa bende olsam hertürlü kıllığı yaparım.

bende bu cağda bu tarz eylemlere girişen bir devleti sallamam.. ki bu olay ilk değil,bunda öncede youtube kapandı.. bu vergi kılıfı falan yeni versiyonu..

ha buarada kıllığı yapıyorsunda,bu işten kim etkileniyor? :) oda trajikomik kısımı aslında olayın..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#43 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 03:54 ÖS

buda aynı kafanın ürünü..

İnternete kaydolan bir daha silinemez - Hürriyet
  • 0

#44 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 04:00 ÖS

ben böyle üstümdeki siniri saklıyorum 1 mayıs veya Ülkeye dış banka ekonomik güçler geldiginde zirveler gibi girişiyorum devlete ait herşeye o bana 3 ay yetiyor sonra yine sinir olmaya başlıyorum......

İnsan ister istemez böyle Sözde cumhuriyet ( özü teokratik ) bir sistem ile yönetildigini görünce ülkenin anarşiyi istiyor , Neyse Gandimiz geldi ezecek bunları :D düzelecez umarım..
  • 0

#45 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 04:53 ÖS

gandi de bişey yapamaz hacı bu millet böyle cahil kaldıkça
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#46 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 05:06 ÖS

Sun-Tzu;515427']ben böyle üstümdeki siniri saklıyorum 1 mayıs veya Ülkeye dış banka ekonomik güçler geldiginde zirveler gibi girişiyorum devlete ait herşeye o bana 3 ay yetiyor sonra yine sinir olmaya başlıyorum......

İnsan ister istemez böyle Sözde cumhuriyet ( özü teokratik ) bir sistem ile yönetildigini görünce ülkenin anarşiyi istiyor , Neyse Gandimiz geldi ezecek bunları :) düzelecez umarım..

bi yunanistan kadar olamadık.. =)
  • 0

#47 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 10:04 ÖS

bende bu cağda bu tarz eylemlere girişen bir devleti sallamam.. ki bu olay ilk değil,bunda öncede youtube kapandı.. bu vergi kılıfı falan yeni versiyonu..

ha buarada kıllığı yapıyorsunda,bu işten kim etkileniyor? :) oda trajikomik kısımı aslında olayın..

Seni anlıyorum haklısında bir detay var gözardı ettiğin.ADD'nin şikayeti sonucu kapatılan youtube bu hükümet açamaz , youtube mahkemeye götürmediği sürece yada o videoları silmediği sürece.

ADD çok güçlü bu ülkede sende bende biliyorsun halk tarafından sevilmese bile basın onların elinde ve hükümet açarsa yasağa rahmen TRde kıyamet koparır gazeteler , Atatürk düşmanları , yobazlar , şeriat getircekler.Korkuyolar açıkcası ki haklılar bence korkmakda . Tr'de yargı , basın maalesef o zihniyetin elinde . Kimse birşey yapamaz
  • 0

#48 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 10:25 ÖS

Şemsiyeyi açmamak gerek bazı durumlarda.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#49 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 01:42 ÖÖ

Seni anlıyorum haklısında bir detay var gözardı ettiğin.ADD'nin şikayeti sonucu kapatılan youtube bu hükümet açamaz , youtube mahkemeye götürmediği sürece yada o videoları silmediği sürece.

ADD çok güçlü bu ülkede sende bende biliyorsun halk tarafından sevilmese bile basın onların elinde ve hükümet açarsa yasağa rahmen TRde kıyamet koparır gazeteler , Atatürk düşmanları , yobazlar , şeriat getircekler.Korkuyolar açıkcası ki haklılar bence korkmakda . Tr'de yargı , basın maalesef o zihniyetin elinde . Kimse birşey yapamaz

şimdi bu hükümet ADD nin şikayette bulunduğu youtubeu acamaz.. ama geri kalan her boku bir güzel yapar.. madem bu ADD böyle ilah,şu özelleştirmelere,kadrolaşmalara falan bir el atsa,

buarada hyundai ülkemizde fabrika kurmuş,artık burada üretilen arabalar avrupadada satılıcakmış.. hic öylesine,alakası yok,yazayım dedim =)
  • 0

#50 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 01:47 ÖÖ

İtalyan'lar nasıl gururlu anlatamam Fiat'larıyla. Desem 'ülen onların yarısı Türkiye'de üretiliyor' inanmazlar. Arabanın neresine bakacaklarını biliyorlarsa görebilirler gerçi üretim yerini ama hiç sanmıyorum yani :/
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#51 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 01:57 ÖÖ

Ruhsatta yazmıyor mu üretim yeri ?
  • 0

#52 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 02:03 ÖÖ

Atatürk var işin içinde anlamadığın nokta bu.Bu ülkede herşey yapılır konu Atatürk olunca en saçma şeylerde bile aşırı tepki verilir.
  • 0

#53 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 02:19 ÖÖ

Atatürk var işin içinde anlamadığın nokta bu.Bu ülkede herşey yapılır konu Atatürk olunca en saçma şeylerde bile aşırı tepki verilir.

Atatürk 'ün adını, bu ülkenin iyiliğini istemeyenler daha çok kullanıyor gibi geliyor banada.
  • 0

#54 pirlo

pirlo

Senior Sergeant

• Members
  • 146 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 04:52 ÖÖ

Çok saçma, gereksiz, teknolojiden bi haber insanları afedersiniz bok yemesi nedeni ile yapılan birşey. Sizlerle paylaşim

http://www.ivmedergi...panıyor-mu.ivme

sitedeki açıklamaları biraz araştırdım ve gerçektende doğru ancak burda google ın tek suçu free hosting( bedava sunucu ) sağlaması yani iğlikten maraz doğmasından başka birşey değil

ayrıca

Geçen yıl BTK başkanının yaptığı açıklamada "yerli arama motoru" kurulacağına dair haberler vardı. Yeniden bakıldığında projenin 2010 yılına hazır olacağı bilgisine de ulaşınca Google yasağının nedeninin bu olup olmadığı da insanın aklına gelmiyor değil.

Ekşi sözlükten alıntıdır

bu ülkeyi google mı yönetecek
ulaştırma bakanı binali yıldırım'ın google'a erişimin engellenmesi ile ilgili verdiği beyanatta sorduğu soru.

http://www.sabah.com...akkinda_ne_dedi

bir google'ın 10 yılda nereden nereye geldiğine bakıyorum bir de türkiye'nin akp iktidarında nereden nereye geldiğine ve valla iyi fikir, yönetsin demekten kendimi alamıyorum

edit değil ek: vay canına bu entry bu kadar kötülendiğine göre sayın bakan bu soruyu sormak da haksız değilmiş, kendisine katılan çok kişi varmış. kapatın gitsin o zaman google'ı hatta daha iyisi çekin internet'in fişini ne lazım bize böyle gavur icatları.

Ayrıca merak ettiğim bir nokta daha var

"Google yasaklanMADI!" - HTEkonomi

herkezin aksine bir haber yapılmıştı ancak doğru olduğunu sanırım kimse düşünmüyor
  • 0

#55 Rhawas

Rhawas

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 10:29 ÖS

kendi vatandaşını mağdur ediyor...

kusura bakmasında aynı hükümetin maliyesi biraz adam gibi onuruyla calışıyor olsa ve vergi kacakcılığının önüne gecip,ona buna peşkeş cekmese,eyvallah derdim fakat olmuyor yani.. ha güzel kılıf,başarılı,durmak yok yola devam..

Tamamen Katılıyorum. İşimiz Gücümüz Böyle Saçma Sapan Şeylerle Uğraşmak. Ülke Nasıl Kalkınır, Halk Nasıl Refaha Erer, Milletin Karnı Nasıl Doyar Kimsenin Umurunda Değil. Hayırlısı Artık..
  • 0

#56 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2010 - 12:51 ÖÖ

Arkadaşlar IE'den baglantı sagladıgımda Youtubeye giriyor Ancak Firefox ile daha önce youtube açılırken şimdi açılmıyor

Bağlantı sıfırlandı

Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi.

* Site geçici olarak açılamıyor ya da çok meşgul olabilir.
Biraz bekleyip yeniden deneyin.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını
gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından
korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

Bu hata meydana geliyor bir bilgisi olan varmı yardımı çok fazla dokunur açıkcası..
  • 0

#57 MaNFReD

MaNFReD

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 02:50 ÖS

Teşekkürler :)
  • 0

#58 Lehster

Lehster

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 05:04 ÖS

Çok sağol :)
  • 0

#59 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 07:22 ÖS

Dammit!! gönlümde büyük bir yıldız olarak yerini aldın ^^, Sana nasıl teşekkür etsem az dır. Varolasın =)

Program çok sağlam ve iş görüyor.
  • 0

#60 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 07:26 ÖS

Programı kendim yazdım için yukarıdaki yorumlar baya değerli oldu benim için :)

Herkes bana youtube'a giremiyorum şu sitelere giremiyorum diyip duruyordu, insanlara dns değiştirmek için yarım saat yol yordam anlatıyordum, sıkıldım bu işten yazdım ben de programını :)

ps: Blind Guardian'cılara da canım feda ayrıca :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı