İçeriğe git

Resim
- - - - -

Program: Özgür / Yasaksız / Engelsiz İnternet

• Please log in to reply
Bu konuya 96 yanıt gönderildi

#81 GeceMavisi

GeceMavisi

Champion

• Members
  • 1.167 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 09:34 ÖS

ee girmeye denedim ama firefox çok gec yanit veriyor dedi

Şu anda giriyorum 5-6 video izledim bile az önce
  • 0

#82 elfjumong

elfjumong

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 09:42 ÖS

Youtube kapalı mıydı. :) OpenDNS | Internet Navigation And Security
  • 0

#83 onurco

onurco

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 10:41 ÖS

youtube yasağı ile diğer sitelerdeki yasaklarda kalktımı :)
  • 0

#84 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 11:30 ÖS

youtube yasağı ile diğer sitelerdeki yasaklarda kalktımı :)

Cık cık ..
  • 0

#85 laanakafa

laanakafa

First Sergeant

• Members
  • 254 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2010 - 04:51 ÖÖ

Youtube kapalı mıydı. :)

böyle düşünmemek lazım. evet kapalıydı demek lazım. herkesin de böyle düşünmesi lazım. ilerlemek için uyanık olmak lazım. lazım yani..
  • 0

#86 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 06:51 ÖS

Yarın birgün bir video daha bulurlar yine kapatırlar. Önemli olan kapatmak değil. İsteyen bir yolunu bulup yine giriyor.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#87 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 07:31 ÖS

Ya yok inanmayın. Kapatmak için açıyorlar:mrgreen:

Dedim mi?? Dedim.

Youtube mahkemece yeniden yasaklandı! - HTEkonomi

Yaptılar mı?? EVET:mrgreen::mrgreen:
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#88 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 07:37 ÖS

Adamlara eğlence oldu elin sitesi. :)

on/off hikayesi falan. :)
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#89 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 08:55 ÖS

Ya youtube yasağı kalksa n'olur ?

Myspace, Last.fm, Grooveshark, Fizy ve nicesi yasaklı zaten. Sadece youtube'a girmiyoruz ki net'te, bu saydığım sitelere de sıkça giriyoruz bir çoğumuz. Youtube yasağı kalksa da kalkmasa da mecbur farklı DNS ile yaşayacağız. Türkiye'nin vaziyeti, Türk insanının kaderi budur ne yazık ki.
  • 0

#90 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 12:02 ÖÖ

Benim anlamadığım bu adamlar yasaklıyorlar iyi güzel ama bilmiyorlar mı dns değiştirme diye birşey diyeceğim ama korktum bir an. Düşünsenize dns değiştirmeye çalıştığınızda bir windows penceresi "bu özellik bilmem hangi mahkeme tarafından erişime engellenmiştir" yazar falan :mrgreen::mrgreen:
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#91 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 05:28 ÖÖ

Valla uzuuuun süre önce değiştirdim dns i. 2 sene, belki de daha uzun süre önce. Bu gidişle düzeltmem de o ayarları.
CHP'ye de laflar hazırladım. Hatta kullanıyorum da günlük hayatta ama forum bunları kaldırabilir mi ondan emin değilim.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#92 setu2269

setu2269

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 08:58 ÖÖ

Bende tam dns değiştirme işini öğrenmiştim :D:D
  • 0
Deathpoint ,= Dunemaul , Déathscream = Dunemaul , Paranoya = Dunemaul

#93 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 09:23 ÖÖ

Arkadaşlar sizce bilmiyorlarmı o kapatılan sitelere nasıl ve ne şekilde girildiğini tabiki biliyorlar,fakat asıl mevzu o sitelere erişimi engellemek değil o siteye yaptırım uygulamak .Birde şu açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum bu ve bunun gibi siteler erişim yaptıkları ülkelerin hukuk kurallarına uymak ve o şekilde hareket etmek zorundalar fakat genelde her ülke için uydukları kurallara iş bize gelince uymama veya ilgilenmeme boyutlarına gelebiliyor.Hal böyle olunca bu ülke sınırları içinde bir suç işlenmiş oluyor,suçu geçtim sen diger ülkelerin hukuk kurallarına uygun hareket edeceksin iş Türkiye'ye gelince hiç bir hukuk kuralı tanımayacaksın veya işleri ağırdan alıp s.takmayacaksın.Nemünasebet canım biz patates Cumhuriyetimiyiz.Yani devletin işi gücü yok Atatürk'e hakaret veya küfür içeren bir çok video olduğu için mi siteyi kapattı hemde bu iktidar!Bir çok yalan yanlış Ermeni soykırımı haberlerinden tutunda ,ürkiye'nin parçalanmış haritalarına kadar yüzlerce hatta binlerce video vardı youtube da .Adamlar defalarca itiraz edilmesine rağmen hiç iplememişler bu konuyu o zamanda kapatmak farz oldu tabiki bakın aradan zaman geçti tamam ama o videolar eninde sonunda toplatıldı ve erişim yasağı kalktı .Bundan sonraki videolar içinde artık bizi en azından hukukumuzu göz önünde bulundurmayı öğrendiler diye düşünüyorum .Ben bu konuda hükümeti destekliyorum genelde hiç bir politikasını desteklemediğim halde !
  • 0
i'm Forsaken

#94 GeceMavisi

GeceMavisi

Champion

• Members
  • 1.167 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 10:50 ÖÖ

Arkadaşlar sizce bilmiyorlarmı o kapatılan sitelere nasıl ve ne şekilde girildiğini tabiki biliyorlar,fakat asıl mevzu o sitelere erişimi engellemek değil o siteye yaptırım uygulamak .Birde şu açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum bu ve bunun gibi siteler erişim yaptıkları ülkelerin hukuk kurallarına uymak ve o şekilde hareket etmek zorundalar fakat genelde her ülke için uydukları kurallara iş bize gelince uymama veya ilgilenmeme boyutlarına gelebiliyor.Hal böyle olunca bu ülke sınırları içinde bir suç işlenmiş oluyor,suçu geçtim sen diger ülkelerin hukuk kurallarına uygun hareket edeceksin iş Türkiye'ye gelince hiç bir hukuk kuralı tanımayacaksın veya işleri ağırdan alıp s.takmayacaksın.Nemünasebet canım biz patates Cumhuriyetimiyiz.Yani devletin işi gücü yok Atatürk'e hakaret veya küfür içeren bir çok video olduğu için mi siteyi kapattı hemde bu iktidar!Bir çok yalan yanlış Ermeni soykırımı haberlerinden tutunda ,ürkiye'nin parçalanmış haritalarına kadar yüzlerce hatta binlerce video vardı youtube da .Adamlar defalarca itiraz edilmesine rağmen hiç iplememişler bu konuyu o zamanda kapatmak farz oldu tabiki bakın aradan zaman geçti tamam ama o videolar eninde sonunda toplatıldı ve erişim yasağı kalktı .Bundan sonraki videolar içinde artık bizi en azından hukukumuzu göz önünde bulundurmayı öğrendiler diye düşünüyorum .Ben bu konuda hükümeti destekliyorum genelde hiç bir politikasını desteklemediğim halde !

Burada ki çoğu kişi biliyor bunlarıda işlerine gelmiyor.Konuşmaya geldimi kimse mangalda kül bırakmaz.
  • 0

#95 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 11:02 ÖÖ

Açıkça bir şekilde küfür ve hakaret olmadığı sürece hiçbir video yasaklanmamalıdır...Ermeni soykırımı da,değişik haritalar da,Kürdistan da,ağır bir şekilde Kur'an ve İslam'ı eleştiren de vb vb her kaynak devamlı aktif olmalıdır ve bir şikayet yüzünden asla kapatılmamalıdır..Dünya'da bir sürü değişik görüş,inanış,dil var..Başkalarının düşüncelerini engelleyerek bir yere varamazsınız gün gelir sizi de kısıtladıklarında birşey söyleme hakkınız olmaz...Ne Dünya genelinde ne de Türkiye'de bu yapılmıyor maalesef..(Yurtdışında bizden çok daha iyi ama gene de olması gerekenden çok çok uzak)..
  • 0
Resmi ekleyen

#96 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 09:44 ÖS

Şimdi bol bol boss fightları seyredeyim :P Hayırlı olsun hepimize.
Fazla sevinmeyelim genede. Bi ara gene kapatırlar :)
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#97 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 04:52 ÖS

Yargı sistemimiz youtube konusunda tam bir epic fail...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı