İçeriğe git

Resim
- - - - -

Caverns of Time Geleneği Sürecek

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2010 - 09:54 ÖÖ

Alıntı: Daniel Whitcomb Çeviri : ekrem71

Twitter geliştirici bölümü neyin hızlı bir şekilde gelenek haline geldiğini doğruladı: Önümüzdeki genişleme paketi ile yeni bir Caverns of Time göreceğiz. Caverns of Time tarihi sorgulayan ve mevcut dünyanın eski hikâyelerini anlamaya yarayan mükemmel bir araç. Ne yazık ki, geliştiriciler bu konuda pek sır vermiyor ancak kendimiz tahmin yapabiliriz.

Soruyu soran kişi War of the Ancients ı muhtemel bölge olarak göstermektedir. Bir bakıma, bu ilginç bir savaş olabilir. Bu, bize genişleme paketinin önemli bir karakteri olacağı sözü verilen Malfurion Stormrage hakkında bazı bilgiler verecek. Rhonin, Broxigar ve Krasus, War of Ancients a dahil olmak için zaten zamanda geri gidiyorlar.

Kendi fikrim olarak, gerçekten bir görev olarak Stormwind in Orklara yenilmesini görmeyi umuyorum. Birçok oyuncu ilk zamanlarda sadece Warcraft III için WOW a katılmış gibi görünüyor ve pek çoğu romanları veya çizgi romanları okumuyor ve Alliance ve Horde rekabetinin ne kadar eskiye dayandığını veya Wrathgate deki olayların uzak geçmişinde hangi büyük savaşların yattığını anlamıyor.

Ben, Garona’ nın Llane’ i oğullarının gözleri önünde katlettiği Stormwind Taht Odasından başlayan bir görevi görmekten mutluluk duyarım. Sonra Varian’ ın kale dışında ve Stormwind sokaklarında sivillerin çekilişini organize eden ve Lordaeron un kuzeyine yürüyüş için hazırlanan Anduin Lothar ‘a gidişine yardım edebiliriz. Cataclysm de daha da ısınacağı sözü verilen Horde ve Alliance olayının arkaplanı hakkında bilgi edinmek ve Alliance ın Lothar gibi büyük kahramanlarıyla vakit geçirmesini sağlamak için müthiş bir yol olurdu.
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı