İçeriğe git

Resim
- - - - -

Deneme ile ilgili

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 tgberk

tgberk

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2010 - 05:27 ÖS

Meraba arkadaşlar. Ben WOW'u denemek için indirdim. Hani şu en fazla 20 level olabiliyorsunuz ya onun için yani. Ama patchları yüklerken güvenlik duvarı hatası veriyor. Güvenlik duvarı ve antivirüsü kapayıp, bilgisayarı yeniden kapayıp açtım. v3.01.1.8874 yazıyor versiyon olarak. Benim şimdi napmam gerek tam olarak hangi paketleri indirmem gerek :S
  • 0

#2 palaturgut

palaturgut

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2010 - 02:19 ÖS

Şu anda senin oyun 3.01 versiyonu oyuna girerken patch downloader başlaması gerekiyor. tabii bu patchleri indirmek için firewall gibi şeyleri ayarlaman gerekebilir.
önce sana sanırım 3.02 den başlayarak 3.3.2 Patch e kadar download ettirecek. En güzel çözüm wow olan bir internet cafeye harici harddisk takarak yada 8gb bi flash disk. Oyunun klasörünü almak.
  • 0

#3 y_mimar

y_mimar

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2010 - 03:47 ÖS

Evet bu genelde kullanılan bir yöntem ama ben cafelere güvenmiyorum açıkcası.eğer modemın ve pc nın firewall u kapattıkdan sonra genede guncelleme yapmıyorsa, firewallar kapalı durumdayken repair yaptır.muhtemelen düzgünce cekecektır. guncellemelerin tamamı bıttıkden sonra firewalları acarsın.yada wowwiki den bakıp güncelleme dosyalarını ceker klasorune atarsan doğrudan update eder zatn.
  • 0

#4 tgberk

tgberk

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2010 - 09:58 ÖS

Evet bu genelde kullanılan bir yöntem ama ben cafelere güvenmiyorum açıkcası.eğer modemın ve pc nın firewall u kapattıkdan sonra genede guncelleme yapmıyorsa, firewallar kapalı durumdayken repair yaptır.muhtemelen düzgünce cekecektır. guncellemelerin tamamı bıttıkden sonra firewalları acarsın.yada wowwiki den bakıp güncelleme dosyalarını ceker klasorune atarsan doğrudan update eder zatn.

Modemin güvenlik duvarını nasıl kapıyacağım? Bilgisayarınkini kapattım çoktan denedim onu ama olmadı yine aynı hatayı aldım.. Hala yapamadım bunu.. Tek tek indirip kurmayı denedim ama bazılarında updater yok yani bazı rar dosyalarını açtığım da direk klasor klasor çıkıyo onları napcağımı bilemedim :S
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı