İçeriğe git

Resim
* * * * * 11 Oy Kullanılmış

Gececiler...

• Please log in to reply
Bu konuya 17010 yanıt gönderildi

#17001 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2017 - 01:46 ÖÖ

Classic zamanından beri favori ırkım Night Elfler olmuştu. Başta fikri çok itici ve zorlama geliyordu ama ırksal özellikler ve saç-sakal seçeneklerini falan görünce Void Elfler yeni favorim ırkım olabilir gibi geliyor. En azından caster sınıfları için.

Racial Ability - Spatial Rift: Rip a hole in space and time. Reactivate this ability to teleport through the rift. 30 yd range. 1.5 min cooldown.

• Spatial Rift: Rip a hole in space and time, transporting you to the targeted location. 100 yd range.

Ayrıca ulaşması zor yerlere erişmede falan da kullanılabilir gibi gözüküyor teknik olarak, acayip merakla bekliyorum çıkmasını. Aslında genel olarak allied racelerin hepsi racial bakımından ilgi çekici tasarlanmış ama şu skill favorim gibi. Bir de Entropic Embrace ve Masquerade (Nightborne) raciallarını merak ediyorum.

#17002 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 544 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 24 Aralık 2017 - 05:57 ÖS

Yaşıyor muyuz halen ?

• 0

#17003 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2017 - 11:44 ÖS

https://youtu.be/8hmgrHohDGM

Tum hayatimiz yalanmis. :'(

• 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#17004 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2017 - 12:28 ÖÖ

Vallahi ben öldüm galiba. Machine learning dersinin sınavı aşşşşşırı zordu. Ödevlerde falan hep library kullanıyorduk, sınavda sıfırdan yazdık decision tree ve k-means algoritmalarını. Sınav take-home idi ama yine de aşırı zordu. Baktım classifier düzgün tahmin edemiyor, en sonunda bir sıkıntı çıkarsa en yaygın sınıf hangisiyse o yönde tahmin yap dedim geçtim löl. Lanet olsun dostum, lanet olsun. İnşallah curve düşük çıkar yoksa durum fena.

Onun dışında, 2005 veya 2006 yılından beri ilk defa yeni yıla WoW'da girmeyeceğim sanırım çünkü kız arkadaşımla olacağım. :D Bir de kendimi birden araştırma görevlisi olarak buldum. Daha başlamadım gerçi, güvenlik soruşturması devam ediyor. Sizde ne var ne yok? Bu hızla giderse çat diye evlenip çocuğa falan karışacağım diye korkuyorum. :lol:

@Phil: Ben de o videoyu Fb sayfamızda paylaşacaktım da fırsat olmadı. :D Resmen fiyasko, adamlar videoya almak için tekrar canlandırmışlar falan löl.

#17005 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 544 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 26 Ocak 2018 - 09:57 ÖS

Selamlar

• 0

#17006 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2018 - 12:06 ÖÖ

Selam, nasıl gidiyor? :)

#17007 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 12 Şubat 2018 - 08:43 ÖS

Hop.

Beyler naptınız ya?

Bu bizim yaşlı kurtlar nerelerde hiç bilen var mı? 2015’ten beri gözükmemişler (Karga, Benegesseritus etc...)

burdayım ben burda, senede bir iki kere giriyorum

• 0

#17008 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 14 Şubat 2018 - 10:00 ÖS

Huhu:d
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#17009 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 15 Şubat 2018 - 10:09 ÖS

Hi! Ben Ankara'ya taşındım tekrar. Askerlik bitti, işe girdim falan. Eee daha daha nasılsınız :mrgreen:

• 0

Resmi ekleyen

#17010 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 18 Şubat 2018 - 04:12 ÖS

Eskiler yöneticiler arada bir geliyorsa yazayım buraya. Ben de arada gelip gidiyorum ama forumun eski albenisi kalmamış. bu forumu oyunhub yapmadan önceki haline çevirseniz arayüzü falan hafif wow temalı yapsanız eskisi kadar olmasa da yine bir canlılık gelir diye ümit ediyorum. 

• 0

#17011 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 18 Şubat 2018 - 04:36 ÖS

Açıkçası bence de öyle daha iyi olur. Zaten diğer oyun forumlarına yer açmak için WoW kısmını çok sıkıştırdık, sonra da diğer forumların çoğuna bir şey yazılmadı zaten.

@Gleominas: Hoşgeldin.  :D

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı