İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni patch 129mb(3.3.2.11403-3.3.3)

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 asmeron

asmeron

Knight

• Members
  • 358 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 04:38 ÖÖ

arkadaşlar bu yeni patch (129mb) ESET NOD32 ANTIVIRUS 4 açık iken hata verdiyor,yükleme yarım kalıyor.
bu antivirüs programını kullanan arkadaşlar varsa bilgileri olsun;bu virüs programının ayarlar kısmından Antivirüs ve antispyware korumasını geçici olarak devre dışı bırak kısmını tıklasınlar.patch sorunsuz şekilde iniyor.indirme işlemi bittikten sonra tekrar aktif hale getirsinler.

sorunsuz bir şekilde patch iniyor ve oyuna girilebiliyor.bilginiz olsun.
  • 0

#2 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 09:48 ÖÖ

Gecen haftada patch geldi dediler ben hiç bir patch yapmadan 1 hafta daha oynadım bu patch gercekmi bi ss koysanız ?
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#3 Extatic

Extatic

Sergeant

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 09:49 ÖÖ

ben de patch gelmedi server lar kapalı su an realm seçemiyorum. Geçen haftada sadece patcher yuklendi ama herhangi bir patch indirmedi makina. Bakalım bu hafta nasıl olacak...
  • 0

#4 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 09:56 ÖÖ

gecen hafta bildigim kadarıyla sadece bi kaç fix olmus patch gelmemişti.. bu haftada oyle mi olcak acaba ? aynı sekilde bende de realmler kapalı..
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#5 firatmakar

firatmakar

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 10:21 ÖÖ

Selam,

yeni patchi yüklüyor downloader ama oyunu açarken hala v3.3.2 olarak gözüküyor anlamadım bu patch olmadan da oynayabildik 2 kere yükledi benim makina ayrıca bunu bir sorun olurmu acaba ?
  • 0

#6 cagi

cagi

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 11:42 ÖÖ

Arkadaşlar bazı patchler henüz tamamlanmadığı için, tamamlanan kısmı son anda aşırı yükleme olmasın diye önceden Blizzard tarafından indirtilir. Mesela geçen hafta indirilen 81 mb patchin bir kısmıydı. Patch tamamlanınca zaten otomatik olarak kendini kurar ve oyunun versiyonunu yükseltir.
  • 0

#7 tentele

tentele

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 12:07 ÖS

Ben yükledim 129 mb ,ama patch henüz bitmemiş galiba. devamı ne zaman gelecek bilen varmı.
  • 0

#8 firatmakar

firatmakar

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 12:17 ÖS

saol cevap için bende merak ettim
  • 0

#9 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 12:20 ÖS

catac mi geldi yoksa :PPPP

ofisde oldugum icin bakamiyorum .. aksam eve gidince guzel bir aciklama yaparim
  • 0

#10 asmeron

asmeron

Knight

• Members
  • 358 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 03:33 ÖS

Gecen haftada patch geldi dediler ben hiç bir patch yapmadan 1 hafta daha oynadım bu patch gercekmi bi ss koysanız ?

arkadaşım oyunu açtığın zaman gerçek olduğunu anlarsın.ss koymaya ne gerek var.ben uydurmadım bu patchi:?
  • 0

#11 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 18 Mart 2010 - 08:44 ÖÖ

ok de eve geldim patch falan goremedim halen ayni versiyon oyuna giriyorum ?
Konuyu simdilik kilitleyecegim insanlarin kafasini karistiriyor ne olup bittigini tam bir anlayalim..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı