İçeriğe git

Resim
- - - - -

Shadowmourne completed

• Please log in to reply
Bu konuya 60 yanıt gönderildi

#41 Ragefreak

Ragefreak

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2010 - 11:51 ÖS

işte oyunun en sevmediğim yanı. özel olan bir şey özelliğini koruyamıyor maalesef. şimdi adam bunu silahı yapmış ya, ek pakette yeni leveling questlerde şortlu, tunikli 82 level taurenlerin ya da undead'lerin cümlemize vereceği kıytırık yeşil baltalar, kılıçlar bundan iyi olacak ona yanarım

O dedigin itemler bundan iyi olmayacak, hatta toc ve icc den düşen nerdeyse hiç birşey silah kadar iyi olmaz tahminim. 80 olana kadar elimde archimonde dan düşen cataclysm's edge ile kasmıştım, sonra ebon blade de revered satılan swordlar ile degiştirmiştim ilk olarak
  • 0

#42 emptyleon

emptyleon

Knight

• Members
  • 335 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 12:26 ÖÖ

Herşeyi stat olarak görüyorsunuz..Abi Bu Shadowmourne..Vallahi sırf itemin yapılmasının ne kadar zor oldugunu ve bunu basardıgını göstermek için bile yeter..Statları önemli deil isterse 81. levelde ilk mobdan düsen item bundan iyi olsun..Hiçbir silah Catalysmin end game bossundaki Silah hariç bunun kadar iyi olamıycak.ve sslerde bunun kadar vay be dedirtmeyecek..
  • 0

#43 zak83

zak83

Legionare

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 02:12 ÖÖ

özel olmalı bu tarz itemler. ne bileyim bizle beraber onlarda güç kazanmalı. nasıl ki biz level atladıkça agi, sta alıyorsak bu itemlerde onlarla savaştıkça güçlenmeli. bu tarz bir uygulama olsa bence çok iyi olur :D
  • 0

#44 Rileui

Rileui

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 02:22 ÖÖ

çok zor değil diyen arkadaşların icc 10 progressleri nedir?

adam 1000ximba

ICC10 Normal 12/12
ICC10 Heroic 10/12
ICC25 Normal 11/12

şu an için
  • 0

#45 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 09:23 ÖÖ

progressi biraz abatmissin D
icc10hcde 6 killiniz var. ilk quarter ve crimson quarter.
icc25normalde 8 killiniz var.
icc10normalde 12/12 dogru
Fakat sen niye progress disinda kaliyorsun ? ne guzel guildin var insan aktif olup progress katilip boss keser.
  • 0

#46 Enrique

Enrique

Knight

• Members
  • 317 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 10:58 ÖÖ

Fakat sen niye progress disinda kaliyorsun ? ne guzel guildin var insan aktif olup progress katilip boss keser.

belki progressinden bahsetmistir arkadas :D
  • 0

#47 Rileui

Rileui

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 11:19 ÖÖ

Yok hocam sen yanlış görmüşsün galiba 25men'i, en son geçen hafta Sindragosa inmişti. ICC10 normal'de LK fightında yoktum o yüzden onun achievementi yok bende. ICC10 HC'de Festergut ve Rotface de var extradan. Her akşam 4-5 saat raid cidden yoruyor adamı. Cuma - C.tesi de tatil olsun =)
  • 0

#48 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 11:44 ÖÖ

özel olmalı bu tarz itemler. ne bileyim bizle beraber onlarda güç kazanmalı. nasıl ki biz level atladıkça agi, sta alıyorsak bu itemlerde onlarla savaştıkça güçlenmeli. bu tarz bir uygulama olsa bence çok iyi olur :D

kesinlikle çok haklısın.Frostmourne nasıl ruhları absorb edip güçleniyorsa buda tasarım yapılış vb. bakımdan frostmourne'a çok benziyor.Bence de bu silah özel olmalı
  • 0

#49 Enrique

Enrique

Knight

• Members
  • 317 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 11:47 ÖÖ

Legendry silahlar Heirloomlar gibi olabilir bence..
  • 0

#50 BoRriZ

BoRriZ

Senior Sergeant

• Members
  • 190 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2010 - 12:43 ÖS

Boriz hangi adam imba ??? :S:S bu konunun başında verilen linkteki mi ??

hayır canım konu sahibini kasttetmedim tabikide..Modk yı diyorum

• 0

#51 ComeFlyAway

ComeFlyAway

Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 03:56 ÖS

Eu da ilk alimi Tr yapar dedik ama 2 gun once serverda -shattered halls- gordum.6.6k gs li arms warrior. Adini hatirlamiyorum.Boyle bir konu oldugunu daha once farketseydim adamin adini eklerdim friend list e armorysni gonderirdim. Ayrica o warrior bs yaparken karsisinda bulunmak istemem :D bu arada silahin gear score u 1.4k
  • 0

#52 Hellrain

Hellrain

Senior Sergeant

• Members
  • 138 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 05:04 ÖS

Shattred Halls'da Kreml High'dan Hellstörm aldı legendary i. Zaten server da birinciler şu an her durumda.

Quest zincirini bilmeyenler için kısaca belirteyim.

Önce 25 primordial saronite ve 25 man de rotface ile festerguttan düşen q itemleri almak gerekiyor.

Daha sonra aldığımız Shadow Edge ile ICC içinde 1000 tane mob kesmemiz gerekiyor.

Sonra alınan quest ile Profesör'de Abomination'ı kullanmamız 100 energy olduğunda ooze'u shadow edge skill'i ile birlikte yutmamız ve 6 dakika içinde Profesör'ü kesmek lazım.

Ondan sonraki quest de Blood Quennde Blood Mirrror debuff ını 1 dk lığına yemek ve wampiric bite ile birini ısırmamız gerekiyor.

Sonraki quest de Sindragosa da fight boyunca ölmeden 4 Frost Bomb'u yemek lazım.

En son olarak 50 tane Shadowfrost Shard'ı toplayıp quest zincirini tamamlıyoruz.
  • 0
Strîke, Intent Auchindoun EU
Strîke varsa win var

#53 PUNISHERX

PUNISHERX

Knight

• Members
  • 471 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 07:43 ÖS

Shadowmourne görevleri zaten forumda açıklandı tekrar yazmanıza gerek yok arkadaşlar
  • 0

#54 infected

infected

Senior Sergeant

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2010 - 02:59 ÖS

Eu da ilk alimi Tr yapar dedik ama 2 gun once serverda -shattered halls- gordum.6.6k gs li arms warrior. Adini hatirlamiyorum.Boyle bir konu oldugunu daha once farketseydim adamin adini eklerdim friend list e armorysni gonderirdim. Ayrica o warrior bs yaparken karsisinda bulunmak istemem :) bu arada silahin gear score u 1.4k

Biz yapalı 1 hafta oluyor neredeyse kaçıncı yaptık world sıralamasında acaba .
  • 0

#55 mæthorn

mæthorn

Sergeant

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2010 - 03:31 ÖS

Biz yapalı 1 hafta oluyor neredeyse kaçıncı yaptık world sıralamasında acaba .

bizim yaptığımız zaman kimsede yoktu nerdeyse, ilk hafta heroic kesen guildlerde bile yoktu. ilk 10da flndır bizim legendary.) 2.si de 1aya gelir .)
  • 0

#56 Kajmr

Kajmr

Üye

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2010 - 06:02 ÖS

:mrgreen:bu silah 85 in ilk raidlerine kadar götürür bence

bu silah 85 te direk çöp olur çünkü archiology ile item kadar professionunda itemleri imba olcak ve archeologyde baya bi ve bu silah direk HUNTER WEAPON :D
  • 0

#57 life0fsteel

life0fsteel

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 02:44 ÖS

işte oyunun en sevmediğim yanı. özel olan bir şey özelliğini koruyamıyor maalesef. şimdi adam bunu silahı yapmış ya, ek pakette yeni leveling questlerde şortlu, tunikli 82 level taurenlerin ya da undead'lerin cümlemize vereceği kıytırık yeşil baltalar, kılıçlar bundan iyi olacak ona yanarım

Ne YAZIKKİ Büyük bir buruklukla katılıyorum :D
  • 0

#58 eflatun31

eflatun31

Sergeant

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 04:45 ÖS

Ve evet ne kadar kasarsan kas ne title olursa olsun charında 6 ay sonra üzerindekiler çöp oluyor :)
bu yuzden [BLUEP]blizz[/BLUEP] cok oyuncu kaybediyor :S
  • 0

#59 neroin

neroin

Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 10:02 ÖÖ

Blizzard ın oyuncu falan kaybettiği yok, oyun 5-6 yıldır böyle alışın artık yada bırakın, çıkın dışarı gezin temiz hava iyi gelir bünyeye...
  • 0
Ryka of Shine

#60 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 06:47 ÖS

Off be kardeşim gene levelling cataclysm ile :)..
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı