İçeriğe git

Resim
- - - - -

Patch 3.3.3 Hatası.. Acil Yardım Lütfen!

• Please log in to reply
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 nymphs

nymphs

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2010 - 06:43 ÖS

The file "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

Yüzde 70de bu hatayı veriyor arkadaşlar..:D Naapmam gerek bilen varmı..? tekrar yükleme olayına girmezsem cok iyi olur..
  • 0

#2 [email protected]

[email protected]

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2010 - 06:48 ÖS

The file "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

Yüzde 70de bu hatayı veriyor arkadaşlar..:D Naapmam gerek bilen varmı..? tekrar yükleme olayına girmezsem cok iyi olur..

buna benzer bi hata da bende %98 de veriyor 2 defa repair yaptım ama sorun düzelmedi :S
  • 0

#3 nymphs

nymphs

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2010 - 07:06 ÖS

Ben sordum ben cevaplıorm :D) program filestan wowa gir, ordan updates e gir, ordaki "wow-3.3.2-to-3.3.3-enGB-Win-patch" klasörüne gir, orda blizzard updater var ona sağ tıkla yönetici olarak çalıştır olması lazım administrator mu nee :) ona tıkla ordan yükle halloluoo.. işe yarayıp yaramadığını da bildirirsen sevinirim..
  • 0

#4 [email protected]

[email protected]

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 10:16 ÖÖ

çok teşekkür ederim sorunu dediğin şekilde hallettim oyunu silip yeniden yüklemeyi düşünüyordum :D
  • 0

#5 dream_rocker

dream_rocker

Sergeant

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 12:06 ÖS

Bu sorun vista yönetici kaynaklı bir sorundur. Bir klasöre extract için, vistada yönetici izni gerekiyor bildiğiniz gibi. Patch kendini çıkartırken, vista klasöre erişim izni vermediği için bu hatayı alıyorsunuz. Launcher.exe yi sağ tıklayarak "yönetici olarak çalıştır" ı seçince sorununuz çözülecektir. Eğer çözülmezse Blizzard Updater'a aynı işlemi uygulayın

Ps. nymphs zaten cevaplamış, dikkat etmedim:)
  • 0

#6 [email protected]

[email protected]

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 01:35 ÖS

vista değil windows7 de kullanıyorum ama benzer sorun yönetici olarak çalıştır diyince sorun ordatan kalktı
  • 0

#7 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 02:56 ÖS

Demekki her kulun başına gelebilirmiş.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#8 nymphs

nymphs

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 11:43 ÖÖ

bugün yine patch cıktı ve yine aynı sorun cıktı bu sefer blizzard updater dan denediğimde olmadı arkadaşında dediği gibi launcherdan yaptım ve halloldu cok saol :P
  • 0

#9 zeynepiks

zeynepiks

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 07:33 ÖS

yaaaa lutfen yardım eddınnn dun geceden berı delırcemm:( 80 levelllık karakterıme giremiyorum ama dier kucuk lvlli charlarıma giroyoo:s addonları sılınce gırıyo anlamadım bı hata varsa nıye dığer kucuk charlarımda problem olmuyo.dün geceden berı bole patch 3.3.3 le bı ılgısı varmı
  • 0

#10 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 10:04 ÖS

yaaaa lutfen yardım eddınnn dun geceden berı delırcemm:( 80 levelllık karakterıme giremiyorum ama dier kucuk lvlli charlarıma giroyoo:s addonları sılınce gırıyo anlamadım bı hata varsa nıye dığer kucuk charlarımda problem olmuyo.dün geceden berı bole patch 3.3.3 le bı ılgısı varmı

addonlarını baştan yüklemeyi denesene... Muhtamalen 80 lvl olan karakterinde bir addonun kısır döngü içerisine girmiştir. (daha öncede banada olmuştu. addonları ve wtf dosyalarını silmiştim)(WTF Dosyalarını silmen çok mühiç çünkü addonların ayar kısımları o klasörün içinde.) ve düzelmişti bendeki sorun.)

Dip Not: Addonlar aslında kodlama ile yapıldığı için nadirde olsa bazı addonlar (mesela bende xperl ) kısır bir döngüye girmişti ve sadece tek adamımda açılmıyordu oyun...

Ya da 80 lvl karakterin dalaran da sıkışmış olabilir. Buda gelmişti başıma. Çözümüde şöyle. diğer düşük lvlli karakterlerinle help kısmında ticket aç. 80 lvl karakterim bug a girdi dalaranda de. Hemen düzeltiyorlar. Ama tabi gm in onu okuması 1 haftayı bulabilir...
  • 0

#11 meterayn

meterayn

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 10:28 ÖS

forumu okumadan format attım :Sşimdi bekle 10 saat yüklensin :P
  • 0

#12 Thailan2

Thailan2

Senior Sergeant

• Members
  • 104 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2010 - 01:08 ÖÖ

Aynı olay bendede oldu %70 civarı xp kullanıyorum. Güvenlikle ilgili ne varsa kapattım komple,repair yaptım düzelmedi. Yarım saat sonra denedim düzeldi,ben patchin dağıtıldığı serverlarda ilk başta herkes yüklendiği için sorun olabileceği fikrine kapıldım,ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Geçen ayda aynı hata oldu format attım gecenin 11 inde aldım laptopu wow yükletmek için İzmir'in yarısını dolaştım. :P
  • 0

#13 zeynepiks

zeynepiks

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2010 - 05:43 ÖS

addonlarını baştan yüklemeyi denesene... Muhtamalen 80 lvl olan karakterinde bir addonun kısır döngü içerisine girmiştir. (daha öncede banada olmuştu. addonları ve wtf dosyalarını silmiştim)(WTF Dosyalarını silmen çok mühiç çünkü addonların ayar kısımları o klasörün içinde.) ve düzelmişti bendeki sorun.)

Dip Not: Addonlar aslında kodlama ile yapıldığı için nadirde olsa bazı addonlar (mesela bende xperl ) kısır bir döngüye girmişti ve sadece tek adamımda açılmıyordu oyun...

Ya da 80 lvl karakterin dalaran da sıkışmış olabilir. Buda gelmişti başıma. Çözümüde şöyle. diğer düşük lvlli karakterlerinle help kısmında ticket aç. 80 lvl karakterim bug a girdi dalaranda de. Hemen düzeltiyorlar. Ama tabi gm in onu okuması 1 haftayı bulabilir...

WTF dosyasını sıldım vee duzeldıı:) cok teskur ederımm cidden
  • 0

#14 darkfather

darkfather

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 03:17 ÖÖ

arkadaslar bende hala aynı problem var yönetici olarak calıstırıorum. interface wtf cache hepsini silip repeair ediyorum sürekli aynı hatayı alıorum.Başka bir çözüm varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum...
  • 0

#15 Lienor

Lienor

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 01 Haziran 2010 - 08:56 ÖS

Bende aynı sorunu xp'de yaşıyorum. Söylenen bütün yöntemleri denedim ama bir düzelme yok.
  • 0

#16 strike02

strike02

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2010 - 04:47 ÖS

yaa arkdşlr ben dediklerini 4-5 kere yptm ama olmuo bii YARDIM EDİN :!: :!: :!: blizzard updates e sağ tklyp yönetici olarak çalıştır diom ama biii hata verioo :-x bii yrdm etseniz LÜTFEN :!: bri bna yrdm etsin :cry:
  • 0

#17 berkant4114

berkant4114

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2010 - 03:04 ÖS

Şamil Aynı hata banada geliyor The file "Localization.xml" could not be loaded.
diye bende bulamadm bu hataya bir çözüm
  • 0

#18 Aquella-

Aquella-

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2010 - 05:19 ÖS

The patch "enUS\DBFilesClient\Item.dbc" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1469013, actual 2639509.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.
sorunu veriyor yönetici olarak yaptim gine aynı..
  • 0

#19 Aquella-

Aquella-

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2010 - 05:21 ÖS

This update requires "WoW.exe" version 3.3.2.11403. You have an older version, 3.3.0.11159.
update klosöründen yapıncada bu nu diyor yardım !
  • 0

#20 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2010 - 09:43 ÖÖ

bu sorunu xp de çözebilen var mı ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı