İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm deprem mobları Stormwind de göründü

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 09:38 ÖÖ

Bir kaç ay önce Azeroth ta depremlerin yaşandığı belirtilmiştik. Bu depremlerin Cataclysm e giriş olduğundan bahsetmiştik. "[DND] Shaker" adı verilen bu moblar 3.3.3 test yamasında rapor edildi. Bu moblar depremlerin sorumlusu.

Bugün, bu mobların bazı sunucularda görüldüğünü duyduk. V tuşuna basarak SW bankasının üst kısımlarında bu mobları arayabilirsiniz. Mobların kendisi görünmez ancak sadece isim tablası görünebiliyor. Ayrıca trade district kısmında da zaman zaman görünüyorlar.

Nasıl çalıştıklarını bilmiyoruz. Random olarak ortaya çıktıklarını sanıyoruz. Ve bazı özel sunucularda ortaya çıkıyorlar. Sisters of Elune ve Ner'zhul gibi.

Ancak görünüm ve işlevleri hakkında kesin bir bilgimiz yok. Araştırmaya devam ediyoruz.

Şu an sadece sw de görüldüğünü biliyoruz ancak başka şehirlerde görünme ihtimalleri de yüksek.

Cataclysm de Deathwing in pek çok eski Azeroth bölgesini yıkacağını biliyoruz. Bölgeler tamamen yıkılacak ve yeniden yapılandırılacak. Bu depremlerde bunun bir parçası olarak evente katılacak.
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 zak83

zak83

Legionare

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 10:18 ÖÖ

ruhlarımı diyorsunuz ?? ben TB de neredeyse 1 aydır görüyorum onları.
  • 0

#3 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 10:49 ÖÖ

O siyah sisli yaratıklardan bahsetmiyor. Onlar her yerde var.
  • 0

#4 beyazmurat

beyazmurat

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 11:14 ÖÖ

O siyah sisli yaratıklardan bahsetmiyor. Onlar her yerde var.

Nedir bunlar bir türlü anlamadım.
  • 0

#5 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 11:32 ÖÖ

Ben de...
Birileri yazmıştı bir ara. Sapık olabilirler, peşimize takılıyorlar filan.
  • 0

#6 TheChucky

TheChucky

Üye

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 11:42 ÖÖ

ilginc xD
  • 0

#7 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 12:14 ÖS

az önce dungeonda görünmez bir şey saldırdı hepimize dedim acaba lag mı ama lagda sadece vuruş sesleri ve şekilleri çıkıyordu dedim gene lag bana vurdu hp gitti 200 alla alla hala lag diyorum ama sonra benim pet görünmeyen bir şeyler kapışınca bu konuyada bakınca acaba ola bilirmi mi diye düşündüm yani. olayda 5dk önce oldu
  • 0

#8 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 12:30 ÖS

@dahasonra bununla alakalı bişey değil o lagdan bugdan vs oluyor o

evet bu olay 1-2 ay önce yine söylenmişti bakalım eventlar tam olarak ne zaman başlayacak
  • 0

#9 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 12:32 ÖS

Haunted Memento - Item - World of Warcraft
O siyah yaratıklar bunla oluyo. 2 sene öncesinden falan kalma onlar, sanırım cadılar bayramıydı.
  • 0

#10 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 01:17 ÖS

Vay arkadaş ne yapışkan tiplermiş bunlar böyle.
  • 0

#11 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2010 - 02:06 ÖS

Daha nice haberler bekliyoruz.. :D
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#12 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:22 ÖÖ

Ben daha hiç karşılaşmadım.. ama görebilirmiyim die daha dikkatti bakacağım.
  • 0

#13 livaneli08

livaneli08

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:25 ÖÖ

Dalaranda Da Dempremler Olmakta Ancak Ben Sİzİn Kadar Kildir YÜndÜr İsİmlerİne Bakmam. MantiĞa Yazilimlarin Ne Amaca Hİzmet EttİĞİne, Neden BÖyle BİrŞeye Gerek DuyulduĞunu Anlamaya ÇaliŞirim. Gereksİz Bİlgİler Ve SaÇma Pach Lerle Sİtrese Gİrmem. Zaten MantiĞi Ve Haksiz Kurulumu Yeterİnce Sİnİrlerİmİ Bozuyor.hiç kimse hatalarını eleştirmiyor, haksızlıklarını görmüyor, yok depremmiş yok bu şu özellikmiş.. bize ne arkadaş, burda sitresten uzaklaşmak için oynayalım diyoruz iyice sitres oluyoruz. Ne gerek o kadar Ah. da saçma sapan ekler koymaya, ne gerek mantar gibi her yere posta kutusu koymaya, banka ah ve uçmak için kuşcuların oraya koymaları gerekirken adam saçma sapan gelişi güzel yerleştirmiş. Hordelerle boy ölçüşemeyişimizde cabası. Ayrı yerler için ayrı itemler, gereksiz seçmece talenler. her savaşçı için ona özel talent olmalı, her savaşçının tek savaş kıya fetiyle olmalı. arena için ayrı hc ve dungeon için ayrı bilmem ne için ayrı. İnsanları parmağında oynatmak bu. Ayrıca terimleri türkçe kullanırsanız sevinirim. önemli olan güya ben profesyonelim ben böle konuşurum yazarım demek tecrübe değildir. Tecrübeni paylaşabilirsen bir şekilde, paylaşmak yardımcı olmaktır profesyonellik ya da sus kafa şişirme....
  • 0

#14 livaneli08

livaneli08

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:40 ÖÖ

Dalaranda Da Dempremler Olmakta Ancak Ben Sİzİn Kadar Kildir YÜndÜr İsİmlerİne Bakmam. MantiĞa Yazilimlarin Ne Amaca Hİzmet EttİĞİne, Neden BÖyle BİrŞeye Gerek DuyulduĞunu Anlamaya ÇaliŞirim. Gereksİz Bİlgİler Ve SaÇma Pach Lerle Sİtrese Gİrmem. Zaten MantiĞi Ve Haksiz Kurulumu Yeterİnce Sİnİrlerİmİ Bozuyor.hiç kimse hatalarını eleştirmiyor, haksızlıklarını görmüyor, yok depremmiş yok bu şu özellikmiş.. bize ne arkadaş, burda sitresten uzaklaşmak için oynayalım diyoruz iyice sitres oluyoruz. Ne gerek o kadar Ah. da saçma sapan ekler koymaya, ne gerek mantar gibi her yere posta kutusu koymaya, banka ah ve uçmak için kuşcuların oraya koymaları gerekirken adam saçma sapan gelişi güzel yerleştirmiş. Hordelerle boy ölçüşemeyişimizde cabası. Ayrı yerler için ayrı itemler, gereksiz seçmece talenler. her savaşçı için ona özel talent olmalı, her savaşçının tek savaş kıya fetiyle olmalı. arena için ayrı hc ve dungeon için ayrı bilmem ne için ayrı. İnsanları parmağında oynatmak bu. Ayrıca terimleri türkçe kullanırsanız sevinirim. önemli olan güya ben profesyonelim ben böle konuşurum yazarım demek tecrübe değildir. Tecrübeni paylaşabilirsen bir şekilde, paylaşmak yardımcı olmaktır profesyonellik ya da sus kafa şişirme....
  • 0

#15 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:42 ÖÖ

Ne anlatıyorsun garip garip :)
  • 0

#16 Thailan2

Thailan2

Senior Sergeant

• Members
  • 104 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:51 ÖÖ

Kullandığın şeyden bende istiyorum :)
  • 0

#17 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:59 ÖÖ

Kullandığın şeyden bende istiyorum :)

koptummmmm :)
  • 0

#18 BABA

BABA

Scout

• Members
  • 52 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 01:04 ÖS

Şaşırdım ya,konu neydi? :)Büyüksün Livaneli08,bu kadar haksızlığa uğramış olmana rağmen soğukkanlılığını koruyabilmene sevindiğimi belirtmek isterim.Bir çok insanın söylemek isteyip de söyleyemediklerini dile getirmişsin sağolasın.
  • 0

#19 lepla

lepla

First Sergeant

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 01:17 ÖS

Arkadaş depremde kafasını bi yere çarpmış anlaşılan :)
  • 0

#20 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 01:21 ÖS

Huzurunda bankadan satın aldığım pirzolaları televizyonun üzerindeki kalemle pişirmek isterim.. :)
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı