İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm deprem mobları Stormwind de göründü

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#21 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 03:38 ÖS

Dalaranda Da Dempremler Olmakta Ancak Ben Sİzİn Kadar Kildir YÜndÜr İsİmlerİne Bakmam. MantiĞa Yazilimlarin Ne Amaca Hİzmet EttİĞİne, Neden BÖyle BİrŞeye Gerek DuyulduĞunu Anlamaya ÇaliŞirim. Gereksİz Bİlgİler Ve SaÇma Pach Lerle Sİtrese Gİrmem. Zaten MantiĞi Ve Haksiz Kurulumu Yeterİnce Sİnİrlerİmİ Bozuyor.hiç kimse hatalarını eleştirmiyor, haksızlıklarını görmüyor, yok depremmiş yok bu şu özellikmiş.. bize ne arkadaş, burda sitresten uzaklaşmak için oynayalım diyoruz iyice sitres oluyoruz. Ne gerek o kadar Ah. da saçma sapan ekler koymaya, ne gerek mantar gibi her yere posta kutusu koymaya, banka ah ve uçmak için kuşcuların oraya koymaları gerekirken adam saçma sapan gelişi güzel yerleştirmiş. Hordelerle boy ölçüşemeyişimizde cabası. Ayrı yerler için ayrı itemler, gereksiz seçmece talenler. her savaşçı için ona özel talent olmalı, her savaşçının tek savaş kıya fetiyle olmalı. arena için ayrı hc ve dungeon için ayrı bilmem ne için ayrı. İnsanları parmağında oynatmak bu. Ayrıca terimleri türkçe kullanırsanız sevinirim. önemli olan güya ben profesyonelim ben böle konuşurum yazarım demek tecrübe değildir. Tecrübeni paylaşabilirsen bir şekilde, paylaşmak yardımcı olmaktır profesyonellik ya da sus kafa şişirme....

kullandığın şey ne ? organik mi yoksa sentetik mi ? ne kafası yaşıyorsun ? bende o kafayı yaşamak istiyorum O.o
  • 0

#22 tetryl

tetryl

Knight

• Members
  • 333 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 03:44 ÖS

Dalaranda Da Dempremler Olmakta Ancak Ben Sİzİn Kadar Kildir YÜndÜr İsİmlerİne Bakmam. MantiĞa Yazilimlarin Ne Amaca Hİzmet EttİĞİne, Neden BÖyle BİrŞeye Gerek DuyulduĞunu Anlamaya ÇaliŞirim. Gereksİz Bİlgİler Ve SaÇma Pach Lerle Sİtrese Gİrmem. Zaten MantiĞi Ve Haksiz Kurulumu Yeterİnce Sİnİrlerİmİ Bozuyor.hiç kimse hatalarını eleştirmiyor, haksızlıklarını görmüyor, yok depremmiş yok bu şu özellikmiş.. bize ne arkadaş, burda sitresten uzaklaşmak için oynayalım diyoruz iyice sitres oluyoruz. Ne gerek o kadar Ah. da saçma sapan ekler koymaya, ne gerek mantar gibi her yere posta kutusu koymaya, banka ah ve uçmak için kuşcuların oraya koymaları gerekirken adam saçma sapan gelişi güzel yerleştirmiş. Hordelerle boy ölçüşemeyişimizde cabası. Ayrı yerler için ayrı itemler, gereksiz seçmece talenler. her savaşçı için ona özel talent olmalı, her savaşçının tek savaş kıya fetiyle olmalı. arena için ayrı hc ve dungeon için ayrı bilmem ne için ayrı. İnsanları parmağında oynatmak bu. Ayrıca terimleri türkçe kullanırsanız sevinirim. önemli olan güya ben profesyonelim ben böle konuşurum yazarım demek tecrübe değildir. Tecrübeni paylaşabilirsen bir şekilde, paylaşmak yardımcı olmaktır profesyonellik ya da sus kafa şişirme....

gel otur hele bi soluklan da tane tane anlat.
  • 0

#23 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 03:46 ÖS

Dün saat 4 itibarı ile Dalaran 5.5 şiddeti deprem ile sallanmıştır, depremin yarattığı panik nedeni ile Dalarandan aşağıya atlayan kişilerin cesetleri hala aranmaktadır :)

hocam sen naptın hani bu fırtına,kasırga falan değil ki deprem :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#24 lepla

lepla

First Sergeant

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 04:51 ÖS

Bi kere deprem olsa Dalaranda hissedemezsin. Havada duruyo Dalaran :)
  • 0

#25 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 04:52 ÖS

harbiden
  • 0

#26 Adamım Marley

Adamım Marley

Knight

• Members
  • 373 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 05:01 ÖS

A vallaha ama ya altında sarkan kayalarda bir şey olsa diyecem amma o da deprem olmaz...
  • 0
Time Is Money Friend

That Returns

#27 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 08:58 ÖS

Gece gece...
Fenercellini kaybetmiş Lugano gibi hissettim kendimi...
  • 0

#28 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 10:23 ÖS

bu topicden cikarabildigim tek anlam: Baska gezegende yasayan canlilarin aslinda aramizda oldugu ve bizim su ana dek bunu farkedememis olmamiz D
  • 0

#29 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 10:43 ÖS

bu topicden cikarabildigim tek anlam: Baska gezegende yasayan canlilarin aslinda aramizda oldugu ve bizim su ana dek bunu farkedememis olmamiz D

buradan yola çıkarsak belki biz başka gezegende yaşıyoruzdur. bu durumda başka gezegende yaşayan canlılar biz olamaz mıyız ? O.o

(az kaldı arkadaşın kafayı yakalamak üzereyim. yakaladığımda formülünü söylerim hepinize)
  • 0

#30 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 26 Mart 2010 - 11:43 ÖS

hepimiz uzaylıyız

Posted Image
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#31 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 01:55 ÖÖ

Yiğit özgür çizimi olsa gerek ...Livaneliyede yüklenmeyin okadar adam kısaca banane depremden saçma sapan işler bunlar blizz bu gaydırıguppak şeylerle uğraşağına adam gibi şeylerle uğraşşın demeye çalışmış
  • 0

#32 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 06:25 ÖÖ

efyu : +1
  • 0

#33 PHoeniX

PHoeniX

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 03:53 ÖS

arada çıkan en kısa sonuç forumun ne kadar keş olduğunun ortaya çıkmış olmasıdır...

arkadaş güzel güzel anlatmış helal olsun biraz karışık olmuş tabi normaldir bu kafası güzel kardeşlerimizin anlamayamaması :)

o değilde herşeyden önce diablo3 gelsin eyy blizz bırak sen cataclysm i filan :P
  • 0

#34 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 09:24 ÖS

ben hiç deprem görmedim.
  • 0

#35 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 11:16 ÖS

Şöyle bir şey arkadaşlar:

Posted Image
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#36 sahin

sahin

Scout

• Members
  • 273 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2010 - 07:04 ÖÖ

evet bende farkettim bunları cataclysm öncesi event yavaş yavaş başlıyor.wotlk öncesi scourge invasion benzeri gibi birşey.
  • 0

#37 Carleone

Carleone

Scout

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2010 - 07:09 ÖS

Sen hangi şarkıyı söylüyosun birader? :D) Hayır türkçe de bilmiyo herhalde fukara.Bi de üşenmeden bi shift bi normal yazmış.Kanımca 15 yaşında bi emo dur bu
  • 0

#38 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2010 - 07:28 ÖS

Yok o Caps açıkken yazmış forum otomatik olarak küçültüyor ama Türkçe karakterleri tanımadığı için onları küçültmüyor sonuç olarak da böyle emo yazısı gibi bişey ortaya çıkıyor =)
  • 0

#39 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 09:52 ÖÖ

Bir alakası warmı bilmiyorum da garip garip buglar olmaya başladı bende son 1-2 haftadır.çok çeşnili çeşitli.Bazen ilerliyorum stormwinddan elwynn forest a geçerken,yolun ortasında görünmeyen bişeye takılıyorum gitmiyo,sonra bi anda tekrar gitmeye başlıyorum.Catacylsm le birlikte gelicek olan yeni dağ ova bayır çayırla ilgili bişiler olabilirmi diye düşünüyodum sonradan ne kadar saçma düşündüğümü farketmek çok zaman almadı tabi ;)

Geçen gün de blasted landsta arkadaşımın questlerine yardım ederken lv 54 veya 55 mobun biri bana 2k vurdu.Dedim bi horde rogue fln mı musallat oldu acaba vurup kayboldu,yok ne addonumda ne combat logumda bi horde var.

Perşembe günü de professor putricude bana 154k gibi feci bir damage vurdu.Berserk fln olmamıştı berserk olmasına asırlar vardı.Öyle bi damage i çakınca Allah senin gibi doktorun belasını versin dedim bastım alt + f4 ü çıktım.

Diceğim şu ki nedendir bilemem ama oyunda buglar son derece arttı şu sıralar.Bazı arkadaşlar başka buglarla yeni catacylsm arasında birşeyler kurmaya çalışmış.Ne yalan söliim elywnn forest olayında ben de kurmaya çalışmıştım ama sanırım blizzardın patchlerle upgradelerle olan alakasını kaybetmesiyle alakalı diye düşünüyorum.Ciddiyetsiz davranıyolar galiba bilemem.Veya catacylsme hazırlanırken yine naxxramması yine başka bi yere taşımaya şimdiden mi başladılar bilemem 3-5 mob kaçmıştır arada bize çakıyodur bana da kel'thuzad denk gelmiştir :)

way be yeni expansion şaka maka geliyo , koskoca WOTLK yi 2 yeni ciddi raidle bitiriverdiler ya şaşıyorum (ICC ve Ulduar) :)
  • 0

#40 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 10:16 ÖÖ

ruby sanctum raidi geliyor 3.3.5 ile ve daha raid gelir mi o da belirsiz
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor