İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm deprem mobları Stormwind de göründü

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#41 beyazmurat

beyazmurat

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 01:25 ÖS

Şu an zaten 5,5k gs üstü playerlar için icc hariç yapacak hiçbirşey kalmadı. Bende pvp yapıyorum icc'de de ilk dört boss yapabiliyoruz gerisi gelmiyor. Bir de jc questleri var günlük. Gerçi günlük questleri hiç sevmedim monotonluktan başka birşey değil ama yeni recipe almak için mecbur kaldım biraz da. Mecbur kalıp birşeyler yapmayı da sevmiyorum bu arada ;) Yani oyun oynuyorum ve eğlenmeye çalışırken beni "şunu da yapmalıyım" moduna sokan bir oyun çok tarzım değil. Ben canımın istediğini yapıyım sen bana seçenek sun. Zoraki görevler verme. Achi yapmak zevkli ama ulduar yapan bir kişi bile yokki. İLk üç boss hariç hemen hemen ulduarda hiçbirşey yapamadım. Catalysm (böyle mi yazılıyordu) gelsin diye bekliyorum gibi birşey. Bir de hiç gold biriktiremiyorum aslında feet yaptırmak istiyorum ama.
  • 0

#42 canertr

canertr

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 05:12 ÖS

Dalaranda Da Dempremler Olmakta Ancak Ben Sİzİn Kadar Kildir YÜndÜr İsİmlerİne Bakmam. MantiĞa Yazilimlarin Ne Amaca Hİzmet EttİĞİne, Neden BÖyle BİrŞeye Gerek DuyulduĞunu Anlamaya ÇaliŞirim. Gereksİz Bİlgİler Ve SaÇma Pach Lerle Sİtrese Gİrmem. Zaten MantiĞi Ve Haksiz Kurulumu Yeterİnce Sİnİrlerİmİ Bozuyor.hiç kimse hatalarını eleştirmiyor, haksızlıklarını görmüyor, yok depremmiş yok bu şu özellikmiş.. bize ne arkadaş, burda sitresten uzaklaşmak için oynayalım diyoruz iyice sitres oluyoruz. Ne gerek o kadar Ah. da saçma sapan ekler koymaya, ne gerek mantar gibi her yere posta kutusu koymaya, banka ah ve uçmak için kuşcuların oraya koymaları gerekirken adam saçma sapan gelişi güzel yerleştirmiş. Hordelerle boy ölçüşemeyişimizde cabası. Ayrı yerler için ayrı itemler, gereksiz seçmece talenler. her savaşçı için ona özel talent olmalı, her savaşçının tek savaş kıya fetiyle olmalı. arena için ayrı hc ve dungeon için ayrı bilmem ne için ayrı. İnsanları parmağında oynatmak bu. Ayrıca terimleri türkçe kullanırsanız sevinirim. önemli olan güya ben profesyonelim ben böle konuşurum yazarım demek tecrübe değildir. Tecrübeni paylaşabilirsen bir şekilde, paylaşmak yardımcı olmaktır profesyonellik ya da sus kafa şişirme....

Ben bu hastalığı biliyorum. Horde tarafından Farmlanmış Ally hastalığı bu. üzülme dostum sakin ol git PvE yap. PvP olayı sizlere göre değil. :P

For The Horde
  • 0

#43 bleeed

bleeed

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 08:10 ÖS

ne bu sımdı sıs mı ruhmu cinmi :P napıcaklar depremmı yapıyolar :D
  • 0

#44 Egee

Egee

Senior Sergeant

• Members
  • 129 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 08:27 ÖS

Şu an zaten 5,5k gs üstü playerlar için icc hariç yapacak hiçbirşey kalmadı. Bende pvp yapıyorum icc'de de ilk dört boss yapabiliyoruz gerisi gelmiyor. Bir de jc questleri var günlük. Gerçi günlük questleri hiç sevmedim monotonluktan başka birşey değil ama yeni recipe almak için mecbur kaldım biraz da. Mecbur kalıp birşeyler yapmayı da sevmiyorum bu arada :P Yani oyun oynuyorum ve eğlenmeye çalışırken beni "şunu da yapmalıyım" moduna sokan bir oyun çok tarzım değil. Ben canımın istediğini yapıyım sen bana seçenek sun. Zoraki görevler verme. Achi yapmak zevkli ama ulduar yapan bir kişi bile yokki. İLk üç boss hariç hemen hemen ulduarda hiçbirşey yapamadım. Catalysm (böyle mi yazılıyordu) gelsin diye bekliyorum gibi birşey. Bir de hiç gold biriktiremiyorum aslında feet yaptırmak istiyorum ama.

aynen senin durumundayım oyunu hard oynayanlar 10 man de lich i kesip adam olduk edasıylan nerdeyse oyuna girmiyolar yada ogrimmarda itemlerini göstermek için esik gördükleriyle duel atıyorlar. ulduar gibi güzel bi raidi boss başı 50-60 vipe yiye yiye yapıp bıkıp usandıkları için artıkın girmek biyana adını duyunca iyyyk diolar. yeni yetişenlerde item düşkünü ve işin kolayı varken zoruna bulaşmıyolar. oyun nerdeyse bitti yeni patch bi halta yaramaz onyxia'nın bi başka versiyonu galiba os a uygulancak . o da 1-2 denemde biter:) voa 4. boss ilk çıktığında 2 kişi eksikle 25 man 1. try da kesiliyosa tekrardan diem oyun THE END go go go
  • 0

#45 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2010 - 09:11 ÖS

Ben bu hastalığı biliyorum. Horde tarafından Farmlanmış Ally hastalığı bu. üzülme dostum sakin ol git PvE yap. PvP olayı sizlere göre değil. :P

For The Horde

1000 Tane tanı konundu ne için olduğunu şahsen anlamadım biraz karışık yazmış kabul ama aklı başında olan herkesin anlayabilceği şekilde. hele seninki zombilerin ustası en saçma olandı tebrik ediyorum seni..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı