İçeriğe git

Resim
- - - - -

Izmir Ve Samsundaki Wow Oynayan Arkadaslar..

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 bethzeren

bethzeren

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 12:46 ÖÖ

Biz 24+ yas grubundaki 5 kisi suanki bulundugumuz serverdaki doluluk ve artik herkesin belli bir seviyese gelmesinden dolayi duydugumuz rahatsizliktan ve guildde illaki bulunan seviyesiz insanlardan sikildigimiz icin izmir ve samsunda yasayan 20+ arkadaslar ariyoruz.Guzel ve yeni gelismekte olan bir servera migrate yaparak 15 20 kisi bir guild kurmak istiyoruz.Ilgilenenler olursa buradan yazarlarsa sevinirim.

Herkese iyi oyunlar..
  • 0

#2 msarisen

msarisen

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 11:18 ÖÖ

frostmane serverinda geçen ay kurulan guildimize katılabililirsiniz. yaş ortalaması yüksek, son derece keyifli insanlardan oluşan bir guild olduk. sizi de aramızda görmek isteriz. migrate de gerek yok, sıfırdan kasan çok kişi var. daha yeni yeni 80ler başladı ama çoğunluk hala gelişme aşamasında. Bilgi için:

Hand Of Justice - WoW-Turk.com Forumları

guildin kuruluşunun hikayesi de burda :D

http://forum.wow-tur...niz-kaldim.html

not: iki gün önce guildin ismi değişti. yeni ismimiz: iron hand
not2: alliance tarafındayız (horde lover adamlarla dolu olsak da..:D realm olarak da PVP.
  • 0

#3 bp8721991

bp8721991

Üye

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2010 - 04:08 ÖÖ

kardeş ben wow a başlamayı düşünüyorum ekim gibi tüm paketleri alıp başlayacağım ayrıca samsunda oturuyorum bana yardımcı olabilirmisin
  • 0

#4 psycohedelic

psycohedelic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 04:13 ÖÖ

Ben başladım, Burning legion, şimdilik horse B-Elf Hunter. Gönlümde warrior var ama. 6 yıl knight oynadım warrior. yaşım 22.
  • 0

#5 eskiya

eskiya

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 11:59 ÖÖ

chromaggus ta oynyoruz izmirden 3 kısı 3umuz de hordeyiz.server olarak hordeler bayaı iyi diyebilirm
  • 0

#6 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 08:48 ÖS

chromaggus ta oynyoruz izmirden 3 kısı 3umuz de hordeyiz.server olarak hordeler bayaı iyi diyebilirm

Öyle server olmaz olsun. Arkadaşımla beraber oynayayım diye (bizde izmir'deyiz) Warlock'umu migrate ettim. Sw ve If bank,ah genelde kullanım dışıydı çalışma nedeniyle. Horde'lar çalışma yapıyor. :)

Alt kasmaya niyetlendim Wg'den heirloom almam gerekiyor 3-4 gün boyunca alamadım çünkü Wg'yi hiç alamadık. 15 gün falan dayanabildim o servera sonra bıraktım. Uzun lafın kısası berbat bir server orası ah'de item yok doğru düzgün,birşey yapmaya insan yok,horde'lar her türlü fetişi yapıyor. Horde'san sorun yok tabi.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#7 eskiya

eskiya

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 10:54 ÖS

hode olarak iyi zaten ally olmak iskence orada
  • 0

#8 iSThiSnA

iSThiSnA

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 04:39 ÖS

Syvlanasta oynuyorum, İzmir'den. Topluca guild vesaire kurulacaksa bende gelmek isterim. Yaşım 20 bu arada.
  • 0

#9 eilisttraee

eilisttraee

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2010 - 03:58 ÖS

selamlar herkese, 333. kısa dönem olarak askere gitmeden önce eskişehirde ikamet ediyordum, askerden dönüşte izmire taşındık, çiğli de oturuyorum. Askerdeyken dondurdum oyunu. İzmirde oynayanları merak ettiğim için buraya bu msj ı yazıyorum. Chromaggus da oynuyorduk. (bknz ilium, rainbow, titans) Gerektiğinde gırgır şamatanın dibine vuran gerektiğinde de ciddiyetin tavan yaptığı (özellikle progress fightlarda) bir türk guildinde oyun oynamak isterseniz, sizi sağlam oyuncuların ve seviyeli insanların olduğu "blood and sand" guildine bekleriz. "www.bloodandsandguild.com" adresinden kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar pm atabilir. Ben şu anda aktif deilim (internetim gelsin hemen giricem malum cata geldi :D ) fakat aktif arkadaşlara yönlendirebilirim sizi. Hatta bilginiz varsa izmirde wow oynayan arkadaşların takıldığı bir kafe falan varsa öğrenmek de isterim. Saygılar...
  • 0

#10 sarpbora

sarpbora

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 10:08 ÖÖ

Alliance-Nagrand serverinde 2 İzmirli arkadaş guild kurduk. 4 slot guild bankamız var lvl 3 guild olduk. takdir edersiniz ki 2 kişi zor oluyor. Serverimizde çok türk yok genelde ingiliz ağırlıklı bir server. Sıklıkla heroic dungeon ve raidlere yabancılar ile katılmak zorunda kalıyoruz. Katılmak isteyen +25 yaş İzmirli (aslında türk olsun yeter:)) arkadaşlar olursa kapımız her zaman açıktır.
( Alliance tarafı Nagrand serverinde ezik değil, Ah da çok işlek, iyi paralar kazanıyoruz.)
Herkese iyi oyunlar diliyoruz....
  • 0

#11 memoth

memoth

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 18 Şubat 2011 - 11:35 ÖÖ

Selam arkadaşlar ben Samsun da oturuyorum 34 yaşımdayım ismim Mehmet.Burning blade server ında 85 troll hunter ım var.25-30 kişilik sadece türklerden oluşan seviyeli bir guild kurmak istiyorum.Guild'in asıl amacı raid ler ve zindanlar olucaktır.Tabii ki PvP olayınıda es geçmeyeceğiz.İlgilenenler bana mesaj atabilir
  • 0

#12 ulubey555

ulubey555

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2012 - 09:42 ÖÖ

Ben samsunda oynayan olcagini dusunmuyodu :D nes bende samsunluyum
  • 0

#13 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 04 Eylül 2012 - 09:53 ÖÖ

Ben samsunda oynayan olcagini dusunmuyodu :D nes bende samsunluyum

oynayan varsa da 1.5 yildir birakmistir....

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı