İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Recruit-A-Friend mountu yakında geliyor.. !

• Please log in to reply
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

#1 Belarafon

Belarafon

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 09:35 ÖS

Selamlar,

Blizzard yeniliklere devam ediyor. Hatırlarsanız Blizzard arkadaşını oyuna getirene Zhevra mount veriyordu. Hem başlayan arkadaşınız hemde siz bu mounta ship olabiliyordunuz. Hoş bizim ülkemiz bu yenilikten yararlanamasa da yararlanan arkadaşlar illaki vardır :)

Yeniliğimiz ise şu ;

http://static.mmo-ch...ocketmount3.jpg

Bu sistemden yararlanan arkadaşlar artık Zhevra mountlarını otomatik olarak bunla değiştirecekler. Zhevra olarak kalmasını isteyenler için opsiyonlar ileriki günlerde açıklanacak. Eğer %310'luk mounta sahipseniz yeni mountunuza da o hızda sahip olacaksınız.
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 09:40 ÖS

Güzelmiş ='/ Bu servisin olmadığı ülkelere de bu servisi sunmaya çalışsalar biraz da... Teşekkürler.

#3 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 09:46 ÖS

Gief !
  • 0

#4 evoliser

evoliser

Sergeant

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 10:07 ÖS

ülkeye servis vermeme sebebi bizim yasalarımızdan dolayı adamlarla bir alakası yok hatta tüm avrupada tamamen bu uygulamada da yok yani adamların bi sucu yok bunu anlasın herkes yanlış biliyor bu meseleyi
  • 0

#5 Minnesota

Minnesota

First Sergeant

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 10:15 ÖS

Güzelmiş ama ben bunu daha önce görmüştüm geldimiki bu yenilik?
  • 0

#6 Belarafon

Belarafon

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 10:39 ÖS

Çok yakın zamanda bu yenilik geliyor. Blue post olarak açıklandı bugün. Daha önce söylenti olarak çıkmış olabilir ama yetkili ağızdan çıkınca bende ileteyim dedim :)
  • 0

#7 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 10:44 ÖS

Recruit etmek için hesabın aktif olması gerekiyor herhalde değil mi? Eğer öyle değilse ben yardım edebilirim bir ihtimal. İtalya'dan Türkiye'ye inv atılabiliyor mu?
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#8 Belarafon

Belarafon

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 11:22 ÖS

bildiğim kadarı ile hayır. Türkiyede büroları olmadıgı için böyle bişeye girişmiyorlar
  • 0

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 07 Nisan 2010 - 08:07 ÖS

Atan ya da alan Türkiye'ye kayıtlı olamıyor.

#10 arloken39

arloken39

First Sergeant

• Members
  • 233 İleti

Yazma tarihi: 07 Nisan 2010 - 08:58 ÖS

güzelmiş mount
  • 0

#11 hncc

hncc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 07 Nisan 2010 - 10:47 ÖS

Atan ya da alan Türkiye'ye kayıtlı olamıyor.

Atan türkiyeden olamıyor, benim acc İngiltereden gözüküyor Türkiyeden bir arkadaşı recruit edip zebra'yı almıştım.

Eğer yeni acc alcak varsa recruit edebilirim 2 günde 60 yaparız gold yardımındada bulunurum charı mainin serverında açarsak.
  • 0

#12 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 07 Nisan 2010 - 11:23 ÖS

Hmm =/ Özür dilerim o zaman, ben alan da Türkiye'den olamıyor diye biliyordum.

#13 rebishop

rebishop

Sergeant

• Members
  • 95 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2010 - 11:08 ÖS

Mount çok güzel ama keşke Türkiye'de bu özellikten faydalanabilse.
  • 0

#14 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 08:14 ÖÖ

sadece adresi ingiltere olarak göstermek yetiyor mu? ilerde 60 lvl twink kasmayı düşünüyorum ama leveling olayı bayıyor *3 gelirse türkiyeye cok bomba olur ( battle netten ben bu olayı biraz bakmak istedim eskiden sayfa acılmıyordu ancak şu anda bana arkadaşımın bilgilerini soruyor [ adresimi ingiltere olarak değiştirdim.. ] sizce çalışır mı? )
  • 0

#15 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 09:31 ÖÖ

Arkadaşlar ben neden Türkiyeden olmuyor onu anlayamıyorum ?Yani biz para ödemiyormuyuz,yoksa bunun baka bir sebebimi var sadece Avrupadan olmasını haklı kılacak bir sebep?zaten uyuz oluyorum tek istediğim şu questlerde ne dediklerini falan tam olarak anlamak Türkçe realm yok hadi bunu istemek biraz lüks bi ara Türkçe q helper mevzu vardı oda patladı.Bu ne ya :D
  • 0

#16 zeyd_61

zeyd_61

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 11:34 ÖÖ

Arkadaslar ben ingiltere olarak degisip mountu aldım.. ama soyle bir durum war. recruit yaptıgınız arkadasın 2 aylık odeme yapması gerekiyor mountu alabilmeniz icin... recruit olan accde minimum

1. Wow clasic + (60 day)prepaid yada
2 . wow clasic + 2 aylık odeme

ben 1. secenegi yaptım..

ancak bu durumda mountu alabiliyorsunuz.. extradan 1 aylık ucretsiz oynama hakkı weriyor recruit yapana blizard..
  • 0

#17 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 01:24 ÖS

Arkadaşlar ben neden Türkiyeden olmuyor onu anlayamıyorum ?Yani biz para ödemiyormuyuz,yoksa bunun baka bir sebebimi var sadece Avrupadan olmasını haklı kılacak bir sebep?zaten uyuz oluyorum tek istediğim şu questlerde ne dediklerini falan tam olarak anlamak Türkçe realm yok hadi bunu istemek biraz lüks bi ara Türkçe q helper mevzu vardı oda patladı.Bu ne ya :D

Türkiye'nin vergilendirme sistemi ve kanunlar yüzünden kullanamıyoruz.
  • 0

#18 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 09:06 ÖS

Arkadaşlar ben neden Türkiyeden olmuyor onu anlayamıyorum ?Yani biz para ödemiyormuyuz,yoksa bunun baka bir sebebimi var sadece Avrupadan olmasını haklı kılacak bir sebep?zaten uyuz oluyorum tek istediğim şu questlerde ne dediklerini falan tam olarak anlamak Türkçe realm yok hadi bunu istemek biraz lüks bi ara Türkçe q helper mevzu vardı oda patladı.Bu ne ya :)

usta galiba su bizim milli piyango iradesine basvuru yapmaları şart bütün sans oyunları bu kuruma bağlı ee türkiyede zaten bu tür işlerde tonlarca yere bagısvar blizz bu tarz bi yazışmalar zinciriyle ugrasmaz...
ama türklere karşı bi şeyleri oldugu kesin misal:
accountumda adresim türkiye iken dalaran bıraktığım 80 level adamıma giremedim 1 hafta sonra ingiltere olarak değiştirme ve boom :) girebildim hiç sorunsuz lagsız
  • 0

#19 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2010 - 09:02 ÖS

Acaba adresi Türkiyede bir şehirde kayıtlı olan biri adresini ingiltereye falan çevirirse %100 bu olaydan yararlanabilirmi.Yada banlanma tehlikesi altına girermi sahtekarlıktan ötürü?
  • 0

#20 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2010 - 09:05 ÖS

Ben çevirdim valla yararlandım mountu felanda aldım, şuana kadarda bi yaptırımla karşılaşmadım ama bunu bir teminat olarak algılama yani şans işi
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı