İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm de Önemli Hunter talent değişiklikleri

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 10:28 ÖÖ

[BLUEP]Alıntı Adam Holisky Çeviri ekrem71

Bazı önemli başlıklar:

Cobra Shot (level 81): Bu shot Nature hasar yerine fiziksel hasar verecek. Steady shot ile aynı cooldown ı paylaşacak. Bu hunterlara Steady Shot a alternatif olarak ağır cephane taşıyan hedeflere karşı bir avantaj olacak. Talentlerde bunun önemli bir shot olması için çalışıyoruz.
Trap Launcher (level 83): Kullanıldığında bir sonraki trap 40 yard içindeki bölgelere vuracak. Bu şimdiki Freezing Arrow un tüm traplere uygulanmasını gerektiriyor, böylece biz de Freezing Arrow un şimdiki kabiliyetini kaldıracağız.
Camouflage (level 85): Hunter bulanık bir duruma geçer ve range ataklardan korunur.

Hunterlar artık mana kullanmayacak yerine Focus kullanacak.Detaylara daha sonra değineceğiz.
Ammo ise kaldırıldı.
Pet depolama da değişti. Biri dışarıda olmak kaydıyla 3 peti taşıyıp kullanabilirsiniz.
[/BLUEP]
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 10:54 ÖÖ

tşkler
  • 0

#3 feriO123

feriO123

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 01:17 ÖS

offf nasıl olur ya hunter focus ne alaka ya mana kullanalım işte adam gibi pfff :S
  • 0

#4 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 03:43 ÖS

offf nasıl olur ya hunter focus ne alaka ya mana kullanalım işte adam gibi pfff :S

Bu Focus olayının 2009 yaz aylarında belli olmustu cıkacagı.. Yani rogue gibi düsünün
  • 0

#5 thaboss

thaboss

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 04:33 ÖS

stable master'da saklayabileceğimiz petlerin sayısı azaltılacakmış :S
  • 0

#6 _erme_

_erme_

First Sergeant

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 05:58 ÖS

roqueler enerji yerine mana kullansa düşünmek bile istemiyorum mana bitene kadar yalan eder adamı :)
şimdi hunterler de focus olayı ile warrior -dk ve roquelerin yaşadıkları rotasyon olayını yaşayacakalr bence biraz uğraştırmak istemiş blizz okadar:D
varmı öyle arkadan durup ok sallamak :)
  • 0
Resmi ekleyen

#7 balbazar

balbazar

Üye

• Members
  • 138 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 08:50 ÖS

ee nekadar ekmek okadar kofte bundan sonra. eskiden taramali tufek gibi pompaliyodunuz simdi focus derdiniz olacak bence ii olmus
  • 0

#8 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2010 - 01:52 ÖS

Ben herzaman yeterli FOCUSa Sahiptim zaten hangi combat olursa olsun o yuzden zorluk cekmicem sanırım :D
Hunter Ftw :)
  • 0

E-mail : [email protected]

Bana e-mail veya pm ile ulaşabilirsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı