İçeriğe git

Resim
- - - - -

Uyarı: Dolandırıcılık

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 24 yanıt gönderildi

#21 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 09:53 ÖS

Peki 50 kere arayacağına 1 kerede bizi bilgilendirsen daha doğru olmaz mıydı
Bizde en azından elimizden geldiğini yapabilirdik ???

• 0

#22 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 09:54 ÖS

Not :
Konu kapanmıstır...
Lütfen benle irtibata geciniz...

• 0

#23 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 10:13 ÖS

ecel262 herhangi bir ödemen yapılmadı diye 680 lira zarar etmen mümkün değil ha ödemeni kredi kartıyla yapıyosundur ay sonu bi yerden paran geliyodur onlada kartı kapatıyosundur ayrı bişey ama yine kimse senden komisyon almaz 2-3 hafta için heleki 680 lira hiç almaz bu bir. Madem bu kadar önemli ve bu kadar zor duruma düşüyorsun karşında ki de seni anlamıyor call-back atmana gerek yok, blizzarda web-form doldurursun al kardeşim bilgilerim kredi kartı ödememi kapat ben bulamadım dersin. (atıyorum) illa canın call-back mi atmak istedi, al accountu ödemeni kapat sonrada ver accountu geri. Ben yıllardır ticaretle uğraşan bir insanım onlarca işletmem oldu, kimse bana kredi kartını iptal ettirdiği yada ödeme yapamadığı için 680 lira zarar ettiğini açıklayamaz böyle bir ticaret dünyanın hiç bir yerinde yok, belki 680 lira gecikmeli ödemişsin mahçup olmuşsundur o başka. Madem ricanın üzerinde o kadar durdun bizde o accountu geri vermen için rica ediyoruz aksi taktirde ismin Hall of Shame listesine mail adresin ve adın soy adınla birlikte yazılacak.

Karşında ki insanın yaptığını doğru bulduğumu söylemiyorum ne demişler eşeğini sağlam kazığa bağla, komşunu hırsız çıkarma.

Saygılarımla.
  • 0

#24 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 11:11 ÖS

Ben geri verip vermemesini beklemeden arkadası listeye almak istiyorum...
  • 0

#25 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 09:56 ÖÖ

15 yıldır bankacıyım bu zararın sebebini ben de anlamadım. Arkadaş ya hesap bilmiyor ya dayak yememiş. Böyle derlerdi eskiden, bu şekilde saçmalayanlara. Neyse kötü niyetli olduğuı için uzaklaştırılmış.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı