İçeriğe git


Resim
- - - - -

Cataclysm Mage Değişiklikleri


 • Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

  Knight

 • Members
 • 399 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2010 - 02:25 ÖS

Bazı önemli değişiklikler:

* Flame Orb (level 81): Ankhanet te Icc de Prince Taldaram ın kabiliyetinden esinlenerek düz bir çizgide ilerleyip hedeflere hasar veren ışınlar atan bir orb çıkarmayı sağlayacak. Mage bunu çıkardığında diğer büyülerini de yapmaya devam edebilir. Kabiliyet tüm mage lere gelecek ancak Fire mage lerde orblar daha fazla hasar verecek ve patlayacak.
* Time Warp (level 83): BLoodlust ve Heroism de olduğu gibi parti veya raide bir Haste efekti verecek. Bu Mage in hareketlerini de hızlandıracak.Time Warp diğer büyüler gibi Exhasution debuffından etkilenecek ancak Mage in hızlılığı süresi bitene kadar devam edecek.
* Wall of Fog (level 85): Mage in önünde 30 yardlık bir buz duvarı örecek ve düşmanlar geçerken yavaşlatacak ve hasar verecek. Bu büyünün mana ihtiyacı sebebiyle bireylere değil gruplara yönelik olarak kullanılması gerekece. Mage savaş meydanını kontrol edebilecek veya bayrak yarışında kendini koruyacak. 10 sn sürüyor ve 30 sn cooldown ı var.
* Arcane Missile sürece bağlı olarak işleyecek. Eğer Mage büyü yaparsa Arcane Missile tetiklenmiş olacak. Aynı Warriorların Owerpower ı gibi.
* Kesin bir faydası olmayan büyüleri kaldıracağız. Amplify Magic, Dampen Magic, Fire Ward, ve Frost Ward gibi büyüler kaldırılacak.
 • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 -T-azdın-Go

-T-azdın-Go

  Senior Sergeant

 • Members
 • 160 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2010 - 01:08 ÖS

Diğer classlara nadaran çok büyü gelmiş ama diğerleri kadar iyi değil pek kullanışlı bişiyler yok frostta avantaj kalmamış
Gereksiz büyülerde işe yarıodu alında
 • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı