İçeriğe git

Resim
- - - - -

Alliance'ın Asil Duruşu

• Please log in to reply
Bu konuya 106 yanıt gönderildi

#41 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2010 - 08:07 ÖS

Guruh kötü bir birlik değil ki yani tam anlamıyla iyi ya da kötü diye bir kavram yok bu oyunda.Lore'a bakacak olursan İttifak ırkları her zaman daha saldırgan olmuştur.Azertoh'a son Troll hakimeyetine son verene kadar öldürmüşlerdir yani sen hangi iyilik ya da kötülükten söz ediyorsun.Madem lore'a göre oynuyorsun kendini saf iyilik için savaşan bir birlikteymiş gibi görmen yanlış.Toprak zenginlik ve güç için savaşıyorsunuz.Sizi iyi yada bizi kötü yapan şey ne madem lore için oynuyorsun bana açıkla.
  • 0

#42 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2010 - 08:15 ÖS

bende böyle bi cevap bekliyodum
Hordeler böyle zaten hepsi şöyle düşünür biz pro yuz oyunda aşmış kişileriz
iyi ye önem vermeyiz bu sadece bi oyun eğlenelim
warcraft oynayan kişi kendini iyice lore kaptırmış ama hayatının herşeyi gibi düşünmeyen insandır ben oyun dan böyle zevk alıyorum gelen geçene rude çekmek hoşuma gitmiyo belki

ben ırkımı seviyorum ben tarafımı seviyorum ben böyle eğleniyorum asaletle doslukla eyleniyorum sizin gibi oyunda yok kötülükmüş yok şuymuş benim hoşuma gitmiyo belki ama normal hayatımda önemli değil çünkü bu sizin gibi benim de eylence tarzım

iyi güzel diyorsun evet ben horde hatta yemişim horde u undead bağımlısıyım, ancak önceki mesajımda human warlock ile yediğim naneden bahsettim. aklıma gelen nedenleri sıraladım. ha çok lore üzerinden oynamak istersen ganklemesinler de diyorsan sizi RP realmerine alalım. ancak lore, hatta oyunun adı bile savaş üzerine kuruluyken gank yedim demek ironik olmuyor mu ?

senin sevmiyor olman oynadığın realm PvP ise karşındakini bağlamaz. tekrar ediyorum, PvP realmde gank, corpse farm durumlarını göze almışsınız demektir. beğenmeyenler için alternatif normal veya rp realmler vardır. gider orada oynarsınız hiçbir sorun çıkmaz.

edit : olay eğlence ise sen boss keserek, progress yaparak eğleniyorsundur, diğeri maden toplayarak eğlenir, bir başkası eski raid, instance vs. yerlere girerek, rp yaparak ve daha bir başkası oyuncu keserek eğlenir. bu yüzden her her zevke hitap eden realmler var.

önce düşünmek lazım bu adamlar bu kadar realm seçeneğini buraya neden koymuşlar diye. kısacası asalet ışıkla, kaşıkla olacak iş değil.

edit edit : daha önce de söylediğim gibi faction milliyetçiliği yapmaya gerek yok.
  • 0

#43 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 12:12 ÖÖ

horde oyuncuları gerçek dünyada tüm egosunu ve sinirini alliancelere kusar seni öldülmeri çok normal(beş parmağın beşide bir değildir) sen 80 lw ol onların 1-2 lw sana saldırsa bile sen saldırma sen 1-2 lw saldırcak adam değilsin boşver onlar 1-2 lw lere saldırsınlar sen arathi basine git ve 80 levelleri indir bırak onlar şimdi kaçsınlar! For the alliance**

QQ more
  • 0

#44 Frejiihera

Frejiihera

Senior Sergeant

• Members
  • 117 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 07:22 ÖÖ

merakla bekliyorum "PvP realmde oynuyorum ama Allah'ın verdiği canı almak bana düşmez." cümlesini kim kuracak diye.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • 0

#45 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 08:06 ÖÖ

Guruh kötü bir birlik değil ki yani tam anlamıyla iyi ya da kötü diye bir kavram yok bu oyunda.Lore'a bakacak olursan İttifak ırkları her zaman daha saldırgan olmuştur.Azertoh'a son Troll hakimeyetine son verene kadar öldürmüşlerdir yani sen hangi iyilik ya da kötülükten söz ediyorsun.Madem lore'a göre oynuyorsun kendini saf iyilik için savaşan bir birlikteymiş gibi görmen yanlış.Toprak zenginlik ve güç için savaşıyorsunuz.Sizi iyi yada bizi kötü yapan şey ne madem lore için oynuyorsun bana açıkla.

Direk savaşa neden olan bir ittifak ırkı söyleyebilirmisin? Troll ler önce böceklere saldırdı (qiraj :P) sonra , belfleri görünce onlara saldırdı.. sırada nihayetinde insanlarda vardı . napsınlar vahşi yaratıkların gelip kendilerini öldürmelerini mi bekleyecekler. onlarda belflerle bir olup gerekeni yaptılar..

belfler ise büyü aşkına elflerden ayrıldılar. kendisine tehdit gördükleri her şeye saldırdılar..

taurenler e söylenecek bir şey yok..

undeadler,goblinler, çok barışçıl oldukları söylenmez.

orc lar bu kıtanın zaten en uysal en barışçıl yaratıkları :)

sonuçta blizz her iki tarafı da benzer tasarlamamış. horde daha agresif,saldırgan,vahşi ally ise en azından horde a nazaran daha asil,uysal,barışçıl dır. zaten her iki taraf benzer olsa oyunun tadı olmazdı.. ama horde oynayan arkadaşlar artık bir şeyin farkında olsunlar. horde tun temsil ettikleri ortadadır. siz farkl düşünüyorsanız zaten yanlış taraftasınız :)
  • 0

#46 fatalistic

fatalistic

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 08:57 ÖÖ

kusura bakma ama çocuk muhabbeti lore ile ilgili bir şey var zannetmiştim...
  • 0

#47 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 08:58 ÖÖ

Saldırı mı savunma mı olduğunu ilk önce öğren bence Trollerin Elflere ve İnsanlara karşı verdiği savaş vatan savunmasıdır.Elf ve İnsan işgalcileri yurtlarından uzak tutmak için savaşmıştır.Troll ve Aqir ile olan savaşta hangi tarafın savaşı başlattığı bilinmiyor.Ama Troll Gece elfi savaşlarındada Troll insan ve Helf savaşlarındada Troller hep savunan taraf olmuştur.Troller Ne kadarda saldırgan ve savaşçı bir ırkız dimi başkalarının vatanlarına göz dikiyoruz.
  • 0

#48 PHoeniX

PHoeniX

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 09:01 ÖÖ

bu arada ilk sayfalarda anlamadığım birşey var nasıl oluyorda 3-5 horde gidip sw yi filan basıyor nasıl oluyorda alliance nin şehirlerinin olduğu topraklarda Elwyn Forest mesela... 3-5 gidip basıyor oradaki ally gank yapıyor anlamadım gitti ben... artı oynadığım tüm realmlar pvpdi...

Gidip de 80 lvl iken 20-30 lvl ppl e saldırma eziklikten başka bişey değildir. yada charı ya satın almış tweek filan yaptırmış charla oynamayı bilmiyordur ki bilse zaten orada işi ne gider ICC yapar yada PVP arena filan kasar orada işi ne.

yaklaşık 3-5 realmde charım var... raidler hariç şehir basma olayı görmedim. ki onlarda sıkıyor basmak ki gece bi saati oluyorki playerlar olmasın....

artı eğer sen bu gank yiyobiliyorsan bırak git charı... pvp realmler zaetn en güzel özelliği bu.. tamam bazıları tam q yapıcaklar adam seni yatırabiliyor fakat aynısı sende yapabiliyorsun... en güzel örneği STV ve Hillsbrad da yaşanıyor horde ally karman çorman birbirinie giriyor zevlki oluyor low lvl iken

işin alliance kısmına gelirsek söyle diyim oynadığım süre ve realmlerde öyle allylerin öyle low lvllara gank yaptığını görmedim. artı geyğinine adamlara yardım ettiğim çok oldu... bu saygınlık değilde ilk başta olgunluk ve ruh halidir.

ha gank olayını ally yapıyor mu yapıyoruz herkez yapıyor. icc önünde kamp kurmayan var mı ? ama low lvl ile uğraşma zaman kaybı ve ezikliktir.
  • 0

#49 PHoeniX

PHoeniX

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 09:02 ÖÖ

hadi şehre gitti low lvlar mal mı da horde u ataklıyor pvpsini açıyor... saçma...
  • 0

#50 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 09:14 ÖÖ

Saldırı mı savunma mı olduğunu ilk önce öğren bence Trollerin Elflere ve İnsanlara karşı verdiği savaş vatan savunmasıdır.Elf ve İnsan işgalcileri yurtlarından uzak tutmak için savaşmıştır.Troll ve Aqir ile olan savaşta hangi tarafın savaşı başlattığı bilinmiyor.Ama Troll Gece elfi savaşlarındada Troll insan ve Helf savaşlarındada Troller hep savunan taraf olmuştur.Troller Ne kadarda saldırgan ve savaşçı bir ırkız dimi başkalarının vatanlarına göz dikiyoruz.

Ancak High Elfler en büyük tehtitlerini Dev Orman Zul’Aman’da bulacaklardı.
Bu yosun derili yaratıkların adı Trollerdi. Kendi organlarını ve ölümcül yaralarını anında iyileştirebilen güçlü bir ırktı, ancak her zaman barbarca yaşamayı seçmişlerdi. Lordaeron’un Kuzeyinde Amani Krallığı adı altında birleşen bu Troller, yeni ziyaretçilerinden hiç hoşlanmamıştılar, ve Elfleri sınırlarını aştıklarını görünce vahşice saldırdılar. High Elfler de buna karşılık olarak, Trolleri gördükleri yerde öldürdüler.

al birini vur ötekine :P sonuçta topraklarına giren yabancılara vahşice saldırmak yerine barış içinde yaşamayı öğrenebilirlerdi. hem noldu sonuçta belf lerle aynı taraftalar hem de belflerin neredeyse troll soyunun tükenmesine neden oldukları halde .. troller birşeyleri öğrendiler ama bu onlara pahalıya mal oldu.. koskoca imparatorlukları yıkıldı sayıları çok azaldı .. şehirleri yok oldu ... insanlar neden belf ler e saldırmadılar ? onlarda topraklarını savunmayı biliyorlar ancak gelenler zaten saldırgan değildi... onlar esas kendilerine yeni yurt ararken saldıranlara karşı hayatlarını savunuyorlardı..

insan-dwarf, insan-elf, gnome -diğerleri arasında bir savaş var mı? yok ... bunları ben uydurmuyorum .. ancak sizde bazı şeyleri hayalinizde kurup doğruymuş gibi davranmayın.. oyunun yapısı böyle .. bi taraf saldırgan diğer taraf daha çok savunan..
  • 0

#51 xish111

xish111

First Sergeant

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 03:37 ÖS

iyi güzel diyorsun evet ben horde hatta yemişim horde u undead bağımlısıyım, ancak önceki mesajımda human warlock ile yediğim naneden bahsettim. aklıma gelen nedenleri sıraladım. ha çok lore üzerinden oynamak istersen ganklemesinler de diyorsan sizi RP realmerine alalım. ancak lore, hatta oyunun adı bile savaş üzerine kuruluyken gank yedim demek ironik olmuyor mu ?

senin sevmiyor olman oynadığın realm PvP ise karşındakini bağlamaz. tekrar ediyorum, PvP realmde gank, corpse farm durumlarını göze almışsınız demektir. beğenmeyenler için alternatif normal veya rp realmler vardır. gider orada oynarsınız hiçbir sorun çıkmaz.

edit : olay eğlence ise sen boss keserek, progress yaparak eğleniyorsundur, diğeri maden toplayarak eğlenir, bir başkası eski raid, instance vs. yerlere girerek, rp yaparak ve daha bir başkası oyuncu keserek eğlenir. bu yüzden her her zevke hitap eden realmler var.

önce düşünmek lazım bu adamlar bu kadar realm seçeneğini buraya neden koymuşlar diye. kısacası asalet ışıkla, kaşıkla olacak iş değil.

edit edit : daha önce de söylediğim gibi faction milliyetçiliği yapmaya gerek yok.

ben böyle eğleniyorum critter kesmek istemiyorum kesen mobları kesiyorum ben bir savaş dünyasında dwarfların alliancelerin özelliklerine göre oynuyorum bgler de karşımda 20 kişi olsa bile bayrağı korumak için içlerine dalayorum ve olabildiğince oyalıyorum bu benim hoşuma gidiyo kötülük hoşuma gitmiyo low level kesmek yerine bi dwarf gibi davranıp saldırmıyorum ben sadece bi süreliğine kendi ruhumu alliance ve dwarf olarak yaşamak istiyorum ve bana çocuk diyen ve küfür eden !bazı! hordelerin afedersiniz ama anasını ağlatıyorum tabi 80 olanlar

küfürde etseler genelde kalpleri temizdir
bodur görünselerde
safdırlar
ama kandırmak isterseniz onları
bir kere daha düşünün derim size
yemeden kafanıza baltaların dipçiğini!
(alıntı)

for the dwarf forever alliance!
  • 0

#52 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 08:20 ÖS

Ancak High Elfler en büyük tehtitlerini Dev Orman Zul’Aman’da bulacaklardı.
Bu yosun derili yaratıkların adı Trollerdi. Kendi organlarını ve ölümcül yaralarını anında iyileştirebilen güçlü bir ırktı, ancak her zaman barbarca yaşamayı seçmişlerdi. Lordaeron’un Kuzeyinde Amani Krallığı adı altında birleşen bu Troller, yeni ziyaretçilerinden hiç hoşlanmamıştılar, ve Elfleri sınırlarını aştıklarını görünce vahşice saldırdılar. High Elfler de buna karşılık olarak, Trolleri gördükleri yerde öldürdüler.

al birini vur ötekine :D sonuçta topraklarına giren yabancılara vahşice saldırmak yerine barış içinde yaşamayı öğrenebilirlerdi. hem noldu sonuçta belf lerle aynı taraftalar hem de belflerin neredeyse troll soyunun tükenmesine neden oldukları halde .. troller birşeyleri öğrendiler ama bu onlara pahalıya mal oldu.. koskoca imparatorlukları yıkıldı sayıları çok azaldı .. şehirleri yok oldu ... insanlar neden belf ler e saldırmadılar ? onlarda topraklarını savunmayı biliyorlar ancak gelenler zaten saldırgan değildi... onlar esas kendilerine yeni yurt ararken saldıranlara karşı hayatlarını savunuyorlardı..

insan-dwarf, insan-elf, gnome -diğerleri arasında bir savaş var mı? yok ... bunları ben uydurmuyorum .. ancak sizde bazı şeyleri hayalinizde kurup doğruymuş gibi davranmayın.. oyunun yapısı böyle .. bi taraf saldırgan diğer taraf daha çok savunan..

Trollerde büyük hata Topraklarına giren işgalicleri çiçekle karşılayacaklardı:)İnsanlar kuzey topraklarını ele geçirmek için zaten trollere saldıracaktı elflerin müttefiklik önerisi onlar için bulunmaz bir fırsat oluşturdu.Ayrıca trollerin bugünkü durumuna bakarak barbar yakıştırması yapıyorsun ama Azeroth'a elflerden ve insanlardan daha fazla eser bırakmışlardır.Simyanın temellerini atmışlardır.Tıpta ilerlemişlerdir.Aqir gibi sayıları milyonlara ulaşan bir imparatorluğu dize getirebilmişlerdir.

Ben insanların neden kuzeye Amani topraklarını saldırdığını nedenler ile yazmıştım bir mesajımda onu buraya koyayım.Zaten Troll savaşlarının sonundan Amani topraklarının yüzde 70-80 insanlar almıştır.

Var abicim ilişkileri sürekli çatışma halindeler ya.Troll Wars - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft burda yazıyor.İnsanlar trollerden zarar görüyorlarmış diyor.Keze trollerde insanlardan zarar görüyor.Sınırda kabileler hep birbirleriyle kanlı bıçaklı.Zaten kendi ağzından söylüyorsun trollerden çok çektiler diye.

İnsan kabilelerinin genellikle işgal ve yayılma planları hep kuzey yönlü olmuştur.Güneylerinde ıslak topraklar dediğimiz bataklık bir bölge var burası tarım ve hayvancılığa el verişli değil.Tek seçenek kuzey kalıyor ama kuzeydede Troller var.Nezaman kuzeye yayılmaya çalışsalar önlerinde hep troll engeli var.Kabile yaşam şekillerindeykende çatışmalar var kısacası.Sınırdaki insan kabileleri daha fazla yiyecek ve verimli topraklar için troll bölgelerini ele geçirmek istiyorlardı .Elflerin İttifak teklifide çok cazip gelmiş olacak.Yüzyıllardı hayallerini kurdukları kuzey topraklarını ele geçirmeleri için harika bir fırsat yakaladılar.Zaten Elfler yardım istemese bile Trollerle İnsanlar arasındaki küçük çatışmalar büyük savaşlara dönecekti.Alterec dağı savaşından sonra Troll ordusu tamamen yok edilince kuzeye doğru büyük insan göçleri başladı.İnsan ve Elfler troll topraklarını işgal ettiler.Troller tabiî ki bu iki büyük güce karşı direnemedi.Bu işgal ettiği toprakların bir an önce boşaltılması lazımdı.DoğuKrallıklarında büyük bir etnik kıyım başladı Uzun kulaklı uzun dişli olan kadın,çocuk yaşlı yüzbinlerce trollü öldürdüler.İnsanlar bu boşaltıkları topraklar üzerinde yeni şehirler kurmaya başladılar.Bu dönemde 6 şehir kuruldu.Bu 6 şehir sonradan Strom ile birlikte 7 krallık olarak anılacaktı.

Resmi ekleyen

Haritadaki kırmızı yuvarlaklı bölge insan kabilelerin yaşadağı muhtemel yerler.Kırmızı oklar ise insan kabilelerin sürekli yayılmaya çalıştığı bölgeleri gösteriyor.Dikkat ettiyseniz güneye doğru insan kabilelerinin hiç bir hareketi yok.Çünkü güneyindeki bölge büyük bir bataklık.Haritada mavi bölge ise Tahmini Amani İmparatorluğunun Elf İşgali Olan Quel'thas dışındaki sınırı.1200 yıl boyunca Elf ve Troll savaşları sırasında insan kabileleri hep kuzey yönüne doğru gitme gibi bir eğlimleri var.Ama sınırdaki Troll kabileleri hep bu insan yayılmasını önlemişler.Aslında asıl amaç Elflere yardım etmek değil o toprakları ne pahasına olursa olsun ele geçirmek.Bölgede o topraklar trollerin değil Elflerin elinde bulunsaydı insanlar elflere saldırırdı.

• 0

#53 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 10:23 ÖS

artı eğer sen bu gank yiyobiliyorsan bırak git charı... pvp realmler zaetn en güzel özelliği bu.. tamam bazıları tam q yapıcaklar adam seni yatırabiliyor fakat aynısı sende yapabiliyorsun... en güzel örneği STV ve Hillsbrad da yaşanıyor horde ally karman çorman birbirinie giriyor zevlki oluyor low lvl iken

işin alliance kısmına gelirsek söyle diyim oynadığım süre ve realmlerde öyle allylerin öyle low lvllara gank yaptığını görmedim. artı geyğinine adamlara yardım ettiğim çok oldu... bu saygınlık değilde ilk başta olgunluk ve ruh halidir.

ha gank olayını ally yapıyor mu yapıyoruz herkez yapıyor. icc önünde kamp kurmayan var mı ? ama low lvl ile uğraşma zaman kaybı ve ezikliktir.

*Gank yiyen adam neden charı bıraksın? Belki daily yapıyo üzerinde pve gear war dalmış gitmiş mobla uğraşıo. Arkadan adam gelip kesicek olamazmı yani?
*Low levela dalmak eziklikmiş, way be delikanlılık burayadamı sıçradı. Ne alakası war bilader istediğim adama wururum keserim ben. Yemişim low-high levelını.
*Ruh hali falan demişsin, senin deyimine göre ben bi psikopatım o zaman =)
  • 0

#54 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 11:14 ÖS

pvp realmden bahsediyoruz. oyuna yeni kural mı eklediler düşük lvl adama dalınca şöyle böyle olur diye. pvp realmde oynayan adam zaten bunları göze almış insandır. 1 veya 80 farketmez burada. sen saldırmazsın, kendince "asil" durmuş olursun, sonra bir gün horde açar onunla level atlarken bir bakarsın "asil"lerden birisi tepene binmiş. işte o gün bu "asil" duruşun belli bir zümreye ait olmadığını aksine senin kendi egonun yarattığı bir kavram olduğunu anlarsın.

sonra gökten üç elma düşer... newton yer çekimi kanununu bulur. aya ayak basılır, dünyanın öküz kafasında veya atlas ın sırtında olmadığı anlaşılır falan ...
  • 0

#55 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 11:48 ÖS

merakla bekliyorum "PvP realmde oynuyorum ama Allah'ın verdiği canı almak bana düşmez." cümlesini kim kuracak diye.

normalde geçmiş sayfalara pek bakmam ama hani yok böyle birşey yaa.. hani sırf bu yazı icin konuyu sabitlemek lazım,gelecek nesillere aktarılsın sdfdsfsd

ayrıyetten aganiginaganigiiii.. yok bu reklam cümlesiydi =)

xish111 en asil duygunun insanısın.. ama şimdi sen böyle oynuyorsun ve allysın.. ve bu asilliği kendi factionına yüklüyorsun.. ki bahsettiğin kavramları ben bi dwarftan daha cok bir horde ırkı olan taurende görüyorum.. ama kalkıp horde ve asil duruşu diye bir konu acmıyorum..

ki kaldıki dwarflar taurenlerin yanında gözü dönmüş caniler olarak nitelendirebilir yani.. =) ve son olarak;

peace friend..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#56 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 11:54 ÖS

pvp realmden bahsediyoruz. oyuna yeni kural mı eklediler düşük lvl adama dalınca şöyle böyle olur diye. pvp realmde oynayan adam zaten bunları göze almış insandır. 1 veya 80 farketmez burada. sen saldırmazsın, kendince "asil" durmuş olursun, sonra bir gün horde açar onunla level atlarken bir bakarsın "asil"lerden birisi tepene binmiş. işte o gün bu "asil" duruşun belli bir zümreye ait olmadığını aksine senin kendi egonun yarattığı bir kavram olduğunu anlarsın.

sonra gökten üç elma düşer... newton yer çekimi kanununu bulur. aya ayak basılır, dünyanın öküz kafasında veya atlas ın sırtında olmadığı anlaşılır falan ...

Hastayım bu özlü sözlerine xD
  • 0

#57 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 11:56 ÖS

Abi bizim Alliance'a falan laf attığımızda yok. İnsanlar tabikide Lore'u böyle içten içe yaşayarak oynamak ister. Ama bu arkadaş biraz fazla kaptırmış sanki (:D)
  • 0

#58 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 12:06 ÖÖ

Pharoxym hocam sana attığın son 2 mesajda da sonuna kadar katılıyorum :D
zaten Azagthoth hocamız bütün yazdıkları ile olayı anlatmış ama bazılara anlamak istemiyor herhalde
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#59 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 12:25 ÖÖ

Hep önyargının ve dış görünüşü herşey sananların düşünceleri işte bunlar. Alliance iyi çocuk, asil falan. Horde tü-kaka.
Peh.. Önce insan olmak lazım doğru da dış görünüş olarak değil, davranış edep adap olarak.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#60 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 12:34 ÖÖ

Hep önyargının ve dış görünüşü herşey sananların düşünceleri işte bunlar. Alliance iyi çocuk, asil falan. Horde tü-kaka.
Peh.. Önce insan olmak lazım doğru da dış görünüş olarak değil, davranış edep adap olarak.

atalarımızla alakalı ki bu durum onlar dememiş mi "insanı görünüşüyle karşılar, konuşmasıyla ağırlarlar" diye :)

işte eli yüzü düzgün jön çocuklar alliance öyle karşılanıyor, konuşmaya geçilince ise içi boş çıkıyor bu işlerin :)

@ Pharoxym

özlü söz değil aslında ilk mesajımda durumu en anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştım baktım hala anlaşılmıyor ben de trollüyorum kendimce, eğlence işte :D

@ xelbelsel

anlamamaları güzel yoksa nereyi trollerim ki ben :)

@ Malkavian

böyle diyen olur mu olur, benim hala umudum var :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı