İçeriğe git

Resim
- - - - -

Alliance'ın Asil Duruşu

• Please log in to reply
Bu konuya 106 yanıt gönderildi

#101 dogukan1

dogukan1

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2010 - 09:51 ÖS

Konunun üstünden biraz zaman geçmiş ancak bir şeyler söylemek istiyorum.

Alliance tarafı ciddi RP yapıyor diyenler olmuş ki hangi RP serverına gitsem Goldshire'da Inn'de üst kattaki yataklarda 1 çıplak male Human ve 1 çıplak Female Night Elf görebiliyorum.Aşağı indiğimde ise Justinbieber ve Mileycyrus nickli insanların çıplak dans ettiğine şahit oluyorum.Diğerleri ise bundan hiç rahatsız olmayıp '':D'' gibi şeyler yazıp öyle insanları destekleyebiliyorlar.Nerede RP? Ancak Horde tarafında,Silvermoon şehrinde o kadar ciddi,profesyonel RP yapıldığına şahit oldum ki gerçekten şahane.2 yıl boyunca 1 kez gece 4 gibi RP sabote eden oyuncular gördüm o kadar.Yani RP konusunda Alliance kesinlikle ''asil'' falan değil,asilliğin yanından bile geçemez.
  • 0

#102 egos58

egos58

Üye

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2010 - 10:49 ÖS

Horde RP'yi Silvermoon dışında hiçbiryerde "profesyonelce" yapamazken, Alliance Goldshire dışında heryerde profesyonelce yapabiliyor.
  • 0

#103 dogukan1

dogukan1

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 01:38 ÖS

Goldshire'ı insanların RP için buluştuğu en bilindik yer olarak örnek verdim.Dediğin diğer yerlerde de Alliance aynı şekilde bir değişiklik yok.Horde ise her yerde çok güzel RP yapabiliyor.En azından bu benim serverımda böyle (Argent Dawn).Zaten kaç tane RP serverı var ki? Toplasan 8-9 tane etmez.Alliance tarafında nereye gitsen 2-3 ciddi RP yapmaya çalışan oyuncunun dışında herkes dalgaya alıyor.
  • 0

#104 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 04:03 ÖS

madem hortlattınız..

böyledir;

Posted Image
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#105 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 04:53 ÖS

horde pvp yapar

ally rp yapar

dağılın
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#106 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 10:34 ÖS

horde pvp yapar

ally rp yapar

dağılın

"Size Dağılın dedim!!!" Kadir İnanır'dan atarlarrr! :mrgreen:
Posted Image
  • 0

#107 Qualin

Qualin

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 12:53 ÖÖ

Sana öyle denk gelmiş ben allyda oynadım hordeda. İkisindede düşük level gördüğümde çok gıcık bir anımda değilsem saldırmadım. Ama hordeken allydan eziyet çektim. Kaç level olduğu farketmedi üst levelsa hep daldı kampladı acımadı.
Aynısı allykende başıma geldi. Bu her oyuncuda var. Bunu sırf daha önce ona yaptıkları için yapanlarda var. Mesela ben kasmaya başladığımda 1-2 defa böyle bir olay başıma gelirse üst level olunca hiç acımadan düşük level gördüğümde saldırıyodum.

Açıkçası horde oyuncuların çok daha kaliteli olduğunu görüyorum. Bc den beri oynuyorum. Bcden beri bir sürü farklı serverda oynadım. Allyler counter strike kafasındaki çocuklardan ibaretti hep. Bgler bunu görmek için en ideal alanlar. İki taktik gerektiren tüm bgleri hordelar kazandı hep.(İstisnalar vardır tabiki benim şu ana kadar karşılaştığım hep buydu). WG ve kısmen Arathi gibi pek taktik gerektirmeyen hede hödö girme olayı olan bglerde alyler kazanabiliyodu. Ama alterac valleyde, Eye of stormda(burda daha allyın kazandığını görmedim abartmıyorum), Isle of Conquest ve Strand of Ancientta allyler rezil rüsvalar. Gidelim herkesi keselim frag peşinde koşalım kafasındaki oyuncular olduklarından ne tower defense bilirler ne zaman kazandırma tarzı şeyler bilirler eye of stormda 1 base varken flag capture ederler falan. Böyle tiplerdir ally oyuncuları.

Sanıyorum ally tarafı cicili bicili aydınlık kuşlu çiçekli falan olduğundan, horde tarafı karanlık rezil, pis, çorak filan olduğundan ally çocuklar tarafından daha çok tercih ediliyor. Mesela adım gibi eminim ırkların yaş ortalamasına baksalar en yükseği undead çıkar.En düşüğü blood elf veya night elf çıkabilir.(blood elf oyunda en sevdiğim hatta taparcasına sevdiğim ırk olmasına rağmen söylüyorum bunu)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı