İçeriğe git


Resim
- - - - -

Mount Hyjal : Nordrassili Savunmak


 • Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

  Knight

 • Members
 • 399 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 06:04 ÖS

Blizzard Takımı

Yıllardır Mount Hyjal ve yaralı Dünya Ağacı, Nordrassil, Azeroth un kalanından izole edilmişti. Malfurion Stormrage tarafından sık yapraklarla koruyucu bir alan içine alınan Nordrassil, Malfurion un Archimonde ve Burning Legion güçlerini püskürtmek için World Tree nin gücünü kullandığı Üçüncü Savaştan sonra yavaş yavaş iyileşiyordu. Şimdi yaklaşan tufan ile, Dünya Ağacı bir kez daha tehdit altında. Ragnaros ve onun köleleri Elemental Plane içindeki Firelands den Hyjal içine akın etmeye ve Nordrassil i ateşe vermeye hazırlanıyor. Bu felâket Azeroth üzerindeki tüm yaşamı tehlikeye atacak.

World of Warcraft: Cataclysmde, Firelord ordularını püskürtmek ve Ragnaros u Elemental Plane e sürerek Darkwhisper Gorge deki twilight ejder kalesine kapatmak için çağrılan Ysera, Malfurion Stormrage ve Hamuul Runetotem yardımıyla oyuncular yeni Azeroth kahramanları olarak yeniden açılan Mount Hyjal i keşfetme şansına sahip olacak. Bu 78-82 levellik bölgede görev grupları, yepyeni bir raid, aşamalı bölge ve görev zincirleri, mikro bölgelere portallar, çok daha fazlası olacak.

World Tree
Azeroth un en tanınmış kahramanlarından birinin yanında tarihi bir mekanda güzel maceralara atılmak için oyuncular Moonglade yoluyla Hyjal e girebilir. Night elf ler arasında liderlik problemi çıktığı için Deathwing e karşı işbirliğini zayıflatıyor, oyuncular Nordrassil i savunma görevini yerine getirirken beklemedikleri durumları keşfedecekler. Başarılı olmak adına, çok güçlü müttefiklerinin yardımı gerekiyor: Ancientlar.

Ancientlar
Nordrassil i korumak ve ateş elementallerinin Mount Hyjal çevresinde neden olduğu yıkımı iyileştirmek için oyuncular ilk kurt tanrı Goldrinn in tapınağını yeniden ele geçirmek zorunda. Mezarın çevresindeki Ogreler pek de barışçıl değiller, ama mezarı ele geçirmek oyunculara Firelands e sızmak ve önemli bir Twilight portalını kapatarak Hyjal yakınındaki Twilight's Hammer ilerlemesini yavaşlatmak fırsatını verecek.

İlk portalın tasfiyesi ile, oyuncular kısa zaman sonra bölgeye eski ihtişamını kazandırmak için bakir Aessina tarafından yakındaki ormanı temizleme ve iyileştirme görevine çağırılacaklar. Bu küçük zafer buna rağmen, bir kez daha ormanı yakmak için gelen Twilight kalıntılarını caydırmak için yeterli olmayacak. Bu düşmanları körfezde tutmak için, aynı zamanda Ancients ların tarafsız bir mezhebi olan Guardians of Hyjal druidlerinin hayvan yaşamı ile ormanı yeniden doldurmasına yardımcı olmaları gerekiyor. Hatta Malorne un vahşi doğada tespit edildiği söylentisi bile var. Belki de daha fazla araştırma gerekiyor ....

Kaos arasında, Talon Druidlerinin kanatlı yaratıkların tanrıçasını diriltmek için oyuncuların yardımına ihtiyacı olacak. Oyuncular bir grup siyah ejderha öldürme ve ikinci bir portalı kapatma sürecine başlayacak. Siz işler ortam biraz ısındı diye düşünürken, kaplumbağa tanrısı Tortollus un yardımıyla oyuncular üçüncü ve son portalı kapatmak için yanmış bir night elf şehrinde mücadeleye girişecekler.

Darkwhisper Gorge
Hyjal daki başarılarınız bölgeye çok güçlü ve yarı tanrı bir müttefiki getirme planları yapan Ancientlara katılmanızı sağlayacak. Bunun gerçekleşmesi için önce bir Twilight's Hammer müridi gibi görünerek Darkwhisper Gorge a sızmanız ve hızlıca bölge içinde nifak tohumları ekmeniz ve gelecek mücadele için zayıflatmanız gerekecek. Sadece zaman Ancientların planının başarılı olup olmadığını söyleyecektir - ama eğer twilight ejderhaları, Ragnaros ve Elemental Plane kölelerinden Mount Hyjal ı kurtarma umudu varsa elinizden geleni yapmak zorundasınız.

Firelands
Yeni bilgiler yakında gelecek.
 • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 zak83

zak83

  Legionare

 • Members
 • 490 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 07:28 ÖS

ragnaros geri mi geliyor yav ? yatırmamışmıydık biz onu yıllar önce :)
 • 0

#3 fizban1461

fizban1461

  Scout

 • Members
 • 234 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 07:36 ÖS

Herkesin merakla beklediği Mount Hyjalı umarım güzel yaparlar..

Edit:Wowun sitesinden çeviri yapmışsın sanırım güzel olmuş eline sağlık.
 • 0

#4 ekrem71

ekrem71

  Knight

 • Members
 • 399 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 09:05 ÖS

evet cataclysm sitesi yayına girdi
 • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#5 deftones

deftones

  Champion

 • Members
 • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2010 - 11:24 ÖS

ragnanors taş çatlasa 1 ayda onyx e doner:)
 • 0

#6 Seifer Almasy

Seifer Almasy

  Champion

 • Members
 • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2010 - 09:32 ÖÖ

anlaşılan deathwing ally ve horde dışında devasa bir güç toplamış gibi.ragnaros,deathwing in müttefiki mi düşmanı mı onu anlamadım.güzel çeviri olmuş.mount hyjal sanırım wow da hiç görmediğimiz kadar güzel ve aksiyonlu biryer olacak.şu portal kapatma olayını illidan ın yaptığı gibi yaparsak müthiş savaşlar bizi bekler.
 • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı