İçeriğe git

Resim
- - - - -

Patch sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Nergal

Nergal

Scout

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2010 - 07:38 ÖS

Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde ilk pakedi yükledim ve 3.3 e kadar bütün patchleri attım oyuna giriliyordu herhangibir sorun yoktu.Üstüne bc yükledim versiyon 2.0 görünüyor şuan ama play tuşu aktif olarak açılıyor launcher.Play e basıncada hata veriyor versiyon eski diye.Kendisi patch atmıyor nedense yada ben yalnış birşey yaptım :) Yada üstüne lich king yüklesem patchleri atmaya başlarmı ?
  • 0

#2 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 23 Nisan 2010 - 10:54 ÖS

lk yukle oyle dene bir olmazsa tekrar yaz buraya bir cozum yolu bulalim
  • 0

#3 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2010 - 09:39 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde ilk pakedi yükledim ve 3.3 e kadar bütün patchleri attım oyuna giriliyordu herhangibir sorun yoktu.Üstüne bc yükledim versiyon 2.0 görünüyor şuan ama play tuşu aktif olarak açılıyor launcher.Play e basıncada hata veriyor versiyon eski diye.Kendisi patch atmıyor nedense yada ben yalnış birşey yaptım :) Yada üstüne lich king yüklesem patchleri atmaya başlarmı ?

Merhaba Demonium Patchler 3.3 ken Lich King paketimi vardı yoksa ilk oyundan itibarenmi 3.3 e getirdin? Lich King paketindeyken geri dönülmüyor diye hatırlıyorum. Eğer ilk wow dan itibaren 3.3 e kadar patchleri getirip üzerine bc kurarsan patchlerin bc patchlerini alması normaldir. Lich King yani şu anki durumda oynamak istiyorsan senin için en iyisi üzerine Lich King kurman veyahutta çok fazla karıştıysa oyunu silip elinde Lich King cd si varsa sadece onu kurmandır zaten direkman Lich Kinge kadar ulaşıyorsun sonrası sana kalmış bir durumdur.
  • 0

#4 Nergal

Nergal

Scout

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 06:01 ÖS

çok karıştığı için bc yi sildim şuan oyun normal 3.3 versiyonda.Bc-lk kursam sırasıyla bir sorun olmaz herhalde . Atması gereken bir patch kalıyormu ?
  • 0

#5 Misafir_Concept_*

Misafir_Concept_*
  • Guests

Yazma tarihi: 30 Nisan 2010 - 07:43 ÖÖ

olmaz sirasiyla kur ondan sonra gir oyuna auto download a gondersin seni
ya eksik patch match olmasa bile versiyon falan yeniler degistirir illa bisey yapar yani
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı