İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm de Raid Progressi

• Please log in to reply
Bu konuya 39 yanıt gönderildi

#21 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 03:12 ÖS

ben beğendim.. beğenmeyende laf olsun diye konuşuyor..

evet herkese kişisel saldırı, ver banı, blizzarda laf sokma yarışına dönen topiclerden nefret ediyorum..

ayrıca 10 manlerle 25 manler arasındaki zorluk farkını ben blizzardın cok güzel bir şekilde halletceğine inanıyorum cünkü cataclysmde raidlere CC tekrar gelicek.. dps lerin tek yaptığı iş spam olmucak ve buda aslında kişi sayısını değil,nitelikli kişi sayısının önemli olduğu bir pve demek olucak..

recount un söylediği kadar player olanlara duyurulur..

ayrıca 25 mane olan ilgili azalacağından bahşedilmiş bence hicde öyle değil.. zaten hardcore oynayan guildlerin asıl amacı 25manler olucak cünkü daha fazla item daha fazla badge ile daha kısa sürede daha hızlı yükselmek demek bu.. ayrıca cataclysm de gelen "guild level" sistemide bunun alt yapısını oluşturucaktır.

10 manlerin daha zor olması hakkında biri "casual oyuncular olduğu yerde sayıcak" tarzı birşey söylemiş.. bununda hiç böyle olduğunu düşünmüyorum.. casual demek yeteneksiz oyuncu demek değil sonucta değilmi?? hatta biraz yazıyı daha dikkatli okursanız pve de casual oyuncuların yüzünün daha fazla güleceğini cok iyi görebilirsiniz..

kısaca item manyakları değilde, world of warcraftdaki her şeyi tecrübe edebilmek ve mekanları,combatları,eventleri yaşabilmek isteyen oyuncular icin cataclysm cok daha iyi bir expansion olucak..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#22 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 03:34 ÖS

Itemlerin motivasyon etkisi felan yok sadece araç onlar.

İdealist bir WOW'cu :P
İşte Warcraft ruhu budur arkadaş :-P
  • 0

#23 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 07:39 ÖS

Daha aynı raidin 10/25 man zorluklarına alışamamışken 10 hc 25 hc zorluklarının çıkması hoşuma gitmemişti Collesium contentinde.Catacylsm de bunu yapmazlar diye düşünmüştüm 10 /25 olarak bir raidin farklı zorlukları olsa bile en azından HC zorlukları olmaz diye düşünmüştüm.Ben bunun,tembellik olduğunu ve oyuncuları enayi yerine koymak olduğunu düşünüyorum.Farklı düşünen arkadaşlara saygı duyarım.Farkındamısınız adamlar 2 yılı sadece 2 tane ciddi content ile bitiricekler.Ulduar daki savaşımız ve ICC.O kadar patch geldi ama?ne geldi ulduar geldi toc geldi(ki raidden saymıyorum kimse kusura bakamsın HC zorluğu bile gayet cacık.Bir tek anubarak 25 hc sinde zor,o raid diil blizzardın yaptığı salaklıktı 5 man instancelerden zor diildi) bi de ICC.Farkındamısınız blizzard az az content getirerek oyuncuları orada daha çok koyun yerine koymaya daha çok vakit geçirmeye itiyo.ICC 10 u bitirdik 25 i bitirdik mesela.Bi de 10 hc den tekrar başla.Aynı bosslar , bir tek damageleri farklı bir de birkaç ek taktik,biraz hp leri yüksek gel kes bunu da.İnsanlar aynı contentte haftalarını harcamaktan bunalıyolar.Şahsen ICC atmosferi o kadar sıktı baydı ki beni ICC ye girmiyorum.ICC 10/25 bitince başka bi raide gitme olayımızın olması gerektiğini düşünüyorum.Ya ICC ye ulaşılmayı zor yapın,ya item level farklılıklarını bu kadar abartmayın ve her raidi instanceyi her oyuncu için canlı tutun.Ama koymayın şu HC leri ya.1 bucuk yıl 2 tane content ile geçti farkınamısınız catacylsm çıktığında yaklaşık olarak WOTLK 2 sene önce çıkmış olucak.2 sene içerisinde 2 tane ciddi raid.

Bir instancenin aslına hem 10 hem 25 zorluğu olmasına bile karşıyım.Bi raid yapın 10 man olsun.Farklı bir tane yapın 25 man olsun.Maksat sıkılmamak aynı atmosfer içerisinde bunalmamak.25 man guildler o 25 manleri farmlamaya çalışırlar 10 manler de 10 man raidleri.Ama farklı farklı instancelar yapın sıkılıyoruz.HC zorluğu olmasın da buna da razıyım gerçi.Yeterki aynı yere beni koyunmuşum gibi bağlamasınlar.Zor yapsınlar HC yapcaklarına. 8/12 olan adamlar 9/12 olan bir guild gördüğünde "vay be helal " diyebilsinler anlatabildim mi?Yani boss kesmek tekrardan önemli olsun.1/12 olan adamlar 11/12 yi görünce "2 hafta adam gibi toplanıp takılsak bunları geçeriz" diyemesin boss kesmek bu kadar adi ucuz bir iş olmamalı.Şu koskoca ICC de lich king dışında zorlayan boss oldu mu?Bi prof zorlamıştı bizi ama healerların mallığına.Böyle yapıyosunuz sonra bi de HC modunu farmlatıyosunuz bize.2 tane tek bossluk raid koy 2 tane ciddi raid koy ne ala memleket be.Azeroth ve kalimdor büyük alan.Blizzardın bu konuda "buralar daha fazla raid hakediyo" diye düşündüğünü de hiç sanmıyorum.Alın işte HC olayını toc contentiyle koydular WOTLK de , ne kadar oyunun içine etti (içine eden HC si diil normali yanlış anlaşılmasın).Catacylsm in çıkış tarihinden itibaren raidlerin HC leri olucak 10 ve 25 man arasındaki gear farkından söz ediyo da normal ve HC ler arasındakinden söz etmiyo bit yeniği ararım ben burda.Blizzard yine 2 tane tek bossluk 2 tane de düzgün raidle catacylsm in sonunu da getirir.Raid hard modeları da 5 man hclerdeki glory of the hero olayına döner . . .O zaman da hard mode u kaldırmaktan başka akıllıca bir iş olmaz...
  • 0

#24 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 09:37 ÖS

Bu arada emblem sistemi de değişiyormuş. Honor point gibi PvE için de bir point sistemi geliyormuş mesela.. O.o

#25 pikola

pikola

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2010 - 11:56 ÖS

Tek kelime tüm bu yeniliklere '' İlginç '' ..
  • 0

#26 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 01:26 ÖÖ

Ben beğendim değişiklikleri. Sadece raid ve mavi gear olayında afalladım biraz. Ama iyidir iyidir..
Hardcore raiderlar bozulacak buna kesin ama oyuncu genelini düşünürsek yapılan değişiklikler pozitif.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#27 ilhanbrk

ilhanbrk

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2010 - 10:06 ÖÖ

Daha aynı raidin 10/25 man zorluklarına alışamamışken 10 hc 25 hc zorluklarının çıkması hoşuma gitmemişti Collesium contentinde.Catacylsm de bunu yapmazlar diye düşünmüştüm 10 /25 olarak bir raidin farklı zorlukları olsa bile en azından HC zorlukları olmaz diye düşünmüştüm.Ben bunun,tembellik olduğunu ve oyuncuları enayi yerine koymak olduğunu düşünüyorum.Farklı düşünen arkadaşlara saygı duyarım.Farkındamısınız adamlar 2 yılı sadece 2 tane ciddi content ile bitiricekler.Ulduar daki savaşımız ve ICC.O kadar patch geldi ama?ne geldi ulduar geldi toc geldi(ki raidden saymıyorum kimse kusura bakamsın HC zorluğu bile gayet cacık.Bir tek anubarak 25 hc sinde zor,o raid diil blizzardın yaptığı salaklıktı 5 man instancelerden zor diildi) bi de ICC.Farkındamısınız blizzard az az content getirerek oyuncuları orada daha çok koyun yerine koymaya daha çok vakit geçirmeye itiyo.ICC 10 u bitirdik 25 i bitirdik mesela.Bi de 10 hc den tekrar başla.Aynı bosslar , bir tek damageleri farklı bir de birkaç ek taktik,biraz hp leri yüksek gel kes bunu da.İnsanlar aynı contentte haftalarını harcamaktan bunalıyolar.Şahsen ICC atmosferi o kadar sıktı baydı ki beni ICC ye girmiyorum.ICC 10/25 bitince başka bi raide gitme olayımızın olması gerektiğini düşünüyorum.Ya ICC ye ulaşılmayı zor yapın,ya item level farklılıklarını bu kadar abartmayın ve her raidi instanceyi her oyuncu için canlı tutun.Ama koymayın şu HC leri ya.1 bucuk yıl 2 tane content ile geçti farkınamısınız catacylsm çıktığında yaklaşık olarak WOTLK 2 sene önce çıkmış olucak.2 sene içerisinde 2 tane ciddi raid.

Bir instancenin aslına hem 10 hem 25 zorluğu olmasına bile karşıyım.Bi raid yapın 10 man olsun.Farklı bir tane yapın 25 man olsun.Maksat sıkılmamak aynı atmosfer içerisinde bunalmamak.25 man guildler o 25 manleri farmlamaya çalışırlar 10 manler de 10 man raidleri.Ama farklı farklı instancelar yapın sıkılıyoruz.HC zorluğu olmasın da buna da razıyım gerçi.Yeterki aynı yere beni koyunmuşum gibi bağlamasınlar.Zor yapsınlar HC yapcaklarına. 8/12 olan adamlar 9/12 olan bir guild gördüğünde "vay be helal " diyebilsinler anlatabildim mi?Yani boss kesmek tekrardan önemli olsun.1/12 olan adamlar 11/12 yi görünce "2 hafta adam gibi toplanıp takılsak bunları geçeriz" diyemesin boss kesmek bu kadar adi ucuz bir iş olmamalı.Şu koskoca ICC de lich king dışında zorlayan boss oldu mu?Bi prof zorlamıştı bizi ama healerların mallığına.Böyle yapıyosunuz sonra bi de HC modunu farmlatıyosunuz bize.2 tane tek bossluk raid koy 2 tane ciddi raid koy ne ala memleket be.Azeroth ve kalimdor büyük alan.Blizzardın bu konuda "buralar daha fazla raid hakediyo" diye düşündüğünü de hiç sanmıyorum.Alın işte HC olayını toc contentiyle koydular WOTLK de , ne kadar oyunun içine etti (içine eden HC si diil normali yanlış anlaşılmasın).Catacylsm in çıkış tarihinden itibaren raidlerin HC leri olucak 10 ve 25 man arasındaki gear farkından söz ediyo da normal ve HC ler arasındakinden söz etmiyo bit yeniği ararım ben burda.Blizzard yine 2 tane tek bossluk 2 tane de düzgün raidle catacylsm in sonunu da getirir.Raid hard modeları da 5 man hclerdeki glory of the hero olayına döner . . .O zaman da hard mode u kaldırmaktan başka akıllıca bir iş olmaz...

O kadar yazmışsında boş yazmışsın.WOTLK çıktığında kaç guild naxx clearladı? Kaç kişi bitirebildi.Lore bi haber odun gibi oyun oynuyorsunuz.Lore diyorki argent crusade en güçlü şovalyeleri seçerek onları icecrown citadele yolluyacak.Yani demek oluyor ki o aşamaları geçip itemi alanlar icecrownda dövüşebilcek hadi git ulduar itemleriyle icecrown çıktığında napacaksın.O kadar basitmiş ya bu toc u temizlemek atsana bi achievementına bakalım ne zaman bitirmişsin bu dandik gördüğün tocu bide bakalım tocun çıkış tarihine.Bazı arkadaşlar anca konuşuyor 0 icraat gelmiş %10 raid buffuyla şimdi %15 3-5 boss kesmiş aman şöyle basit aman böyle basit aman hcler olmasın koy 25 lik koy 10luk.Arkadaşım 10 kişiyim 10 adamımda aşırı yetenekli napacam giremicem mi icecrown sadece 25 man olursa? Göremiyecekmiyim LK düşüsünü emeklerim diğer 15 kişiye mi kalacak? 10 tane realden arkadaşız 10 man hc yapmak istiyoruz sınırlarımızı zorlamak istiyoruz casual oynuyoruz bizde 264 lvl item almak istiyoruz ama 25 man yapamıyoruz oyunu mu bırakmalıyız 15 kişimiz yok diye fazladan? Boş konuşmayın hardcore guildiz aman şöyleyiz aman bunuda kestik ben sana şunu söyleyim o hardcore dediğiniz çoğu guild hırsıyla yanıp tutuşan 25 mande boss kesip achievementıyla hava yapmak isteyen toplanmış adam sürüsüdür.Sorsan bilader isim neydi diye nickini söyler isminden haberi yoktur.Raid lideri o gir bu çık der sorsan kimsenin adını bilmez, biri bilader leg enchant bascam varmı guildde lw dese ordan biri 50 gold bilader der.Yani sadece boss kesmek için bir araya toplanmış toplulukların ismi şuan hardcore guild.E sizde buna guild diyebiliyorsanız.Ben 10 kişimle mutluyum dalgamı geçe geçe 40 wipe yiye yiye çokda güzel bitiriyoruz raidleri.Bu sistemdende aşırı müteşekkir oldum blizzarda.Bir şey yazıyorsanızda çok biliyormuş gibi yazmayın düşünüp yazında bizide düşündürün.
  • 0

#28 tequila

tequila

Scout

• Members
  • 82 İleti

Yazma tarihi: 30 Nisan 2010 - 10:07 ÖÖ

Bence bu değişiklikler hardcore guildlere yapılan bi hakaret olarak görüyorum ben. oyunu her seferinde dahda basitleştiriyolar. Vanilla zamanında gear toplamak hiç te kolay değildi. TBC de biraz daha kolaylaştı. Şimdi WoTLK de ise Raid yapmadan tier itemları alabiliyosunuz. Artık kimin oyuncu kimin oduncu olduğuu anlamak ta kolay değil achivementlar falan hepsi hikaye.

Şimdi bu same lockout hikayesi ayrı bi vukuat bence. ben badge i bilmem neyi geçtim 10 man in havası ile 25 manin havası hiç te bir değil. ben 10 manlere tacktik örenmek için girdim hep encounter ın genelini öğrenmek maksatlı. ondan sonra 25 man e geçerdim. şimdi ikiside same lock out çok saçma.Onuda geçtim girilebilecek raidler azalıyor ozaman yeni raidlerin daha seri gelmesi gerekicek oyuna. Item olayı tam bir fiyasko 10 man den düşen item la 25 man den düşen item lvl nasıl aynı olur? taktikler farklı bikere fazla loot düşmesinin hiç bir anlamı yok bence. Oyunun zorluğu git gide düşüyor gibi geliyor bana. 25 man raidi yerine 10 tane sabit eleman alınır cayır cayır kesilir tüm raidler. HC de aynı loot zaten yemişim böle işi ben. he bide 25 man achi ile 10man achi aynı yani raid içinde bi bossu kestiyseniz sadece boss kill achi onun 10 yada 25 olduğu belirtilmiyor. herşey tamamen aynı. server firdsst kill bile aynı saçmalığa bak.

Ama ben kesin 25 mani daha cazip kılıcak bişey yapacaklarını bekliyorum ( fazla loot düşmesinden başka)

he birde toc 10 25 nezaman clear ettniz falan diyosunuzya çıktığı haftanın cuması 10 25 clear edildi. ben icc ilk quarter çıktığında 6 gün oynayamadım salı gecesi bi pugla gittim ve temizledim. Ama tabi bu icc nin kolay olduğunu göstermiyor haal icc 10 LK HC kilim yada 25 man lk normal kilim yok onuda beliteyim yada anub HC killim yok
  • 0

#29 The_SmoKe

The_SmoKe

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 06:02 ÖS

O kadar yazmışsında boş yazmışsın.WOTLK çıktığında kaç guild naxx clearladı? Kaç kişi bitirebildi.Lore bi haber odun gibi oyun oynuyorsunuz.Lore diyorki argent crusade en güçlü şovalyeleri seçerek onları icecrown citadele yolluyacak.Yani demek oluyor ki o aşamaları geçip itemi alanlar icecrownda dövüşebilcek hadi git ulduar itemleriyle icecrown çıktığında napacaksın.O kadar basitmiş ya bu toc u temizlemek atsana bi achievementına bakalım ne zaman bitirmişsin bu dandik gördüğün tocu bide bakalım tocun çıkış tarihine.Bazı arkadaşlar anca konuşuyor 0 icraat gelmiş %10 raid buffuyla şimdi %15 3-5 boss kesmiş aman şöyle basit aman böyle basit aman hcler olmasın koy 25 lik koy 10luk.Arkadaşım 10 kişiyim 10 adamımda aşırı yetenekli napacam giremicem mi icecrown sadece 25 man olursa? Göremiyecekmiyim LK düşüsünü emeklerim diğer 15 kişiye mi kalacak? 10 tane realden arkadaşız 10 man hc yapmak istiyoruz sınırlarımızı zorlamak istiyoruz casual oynuyoruz bizde 264 lvl item almak istiyoruz ama 25 man yapamıyoruz oyunu mu bırakmalıyız 15 kişimiz yok diye fazladan? Boş konuşmayın hardcore guildiz aman şöyleyiz aman bunuda kestik ben sana şunu söyleyim o hardcore dediğiniz çoğu guild hırsıyla yanıp tutuşan 25 mande boss kesip achievementıyla hava yapmak isteyen toplanmış adam sürüsüdür.Sorsan bilader isim neydi diye nickini söyler isminden haberi yoktur.Raid lideri o gir bu çık der sorsan kimsenin adını bilmez, biri bilader leg enchant bascam varmı guildde lw dese ordan biri 50 gold bilader der.Yani sadece boss kesmek için bir araya toplanmış toplulukların ismi şuan hardcore guild.E sizde buna guild diyebiliyorsanız.Ben 10 kişimle mutluyum dalgamı geçe geçe 40 wipe yiye yiye çokda güzel bitiriyoruz raidleri.Bu sistemdende aşırı müteşekkir oldum blizzarda.Bir şey yazıyorsanızda çok biliyormuş gibi yazmayın düşünüp yazında bizide düşündürün.

Toc, nax diyerek epey bir saçmalamışsın. Nax dediğin yeri 70 level itemlarla temizlediler kaldı ki biz bile çoğumuzun üstünde yeşiller varken kt kesebildik. Toc dediğin yer hc anubarak dışında neresine takıldın anlamadım alelade saçmalık ötesi bir yer raid diye adlandırdılar. Resetten sonra 25 inviteları başlamadan hadi beyler 10 u bi temizleyelim deyip 35-40 dakikada girip çıkıyorduk. 25 içinde hadi buff adamları çek vs hem 10 hem 25 taş çatlasın 2 saatte temizleyip koca hafta malak gibi napıcaz deyip dolanıyorduk. Yanlış anlama ama ben alt çarımla 25 man pug 8 boss killim varsa ve üstümde pug girdiğim halde 264 item toplayabilmişsem sende ciddi bir sorun var demektir. Raider guildin amacı boss kesmekse eğer bunun için bir araya gelinmiş kişilerden oluşur. Guildinde haftasonu mangal yapmaya adam arıyorsan kapısından bile geçme diğerlerinin, lafta etme amaçlar farklı arayışlar farklı.
  • 0

#30 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 06:09 ÖS

yeni world of warcrarft oyuncu profili..

pixelleri doğramaya giden bir grup kafa-dar..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#31 JemanD88

JemanD88

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2010 - 04:27 ÖS

Benim açıklamadaki tatil kelimesi dikkatimi çekti acaba bu yaz mı çıkartıcaklar piyasaya oyunu?
  • 0

#32 daxteria

daxteria

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2010 - 05:00 ÖS

Umarım bu yenilikler,sıkıntıdan patlamak üzere olan wowcuları tatmin eder ki öyle olacağa benziyor bekleyip görücez.. :)
  • 0

#33 Batuhanus

Batuhanus

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2010 - 07:13 ÖS

Sanırsam daha zor olacak item toplamak. Bence daha iyi oldu; kaldı ki wow'u 3 aylığına zirvede bırakmıştım sonra bir girdim hiçbir raid'e almıyorlar beni eşyalarım kötü diye... O kadar kolay yaparlarsa bu işi sürekli item level'ı artırmaları gerekir tabii.
  • 0

#34 Berria

Berria

Legionare

• Members
  • 487 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2010 - 12:24 ÖÖ

Kendi kendinize gelin güvey olup kendi kendinize tartışıyorsunuz. bulabildiğiniz bir çözüm yok, muhabbetlerin amacı olan eğlence, ya da birşey öğrenme yok. ne zaman şöyle topiclere girsem 2 tane klavye delikanlısının birbirine biz bunu yaptık, biz şunu yaptık diyişini okuyorum.

Kardeşim;
oyun gelince oynayacaksın...zorla oynayacaksın...illa ki oynayacaksın... blizzard'a bu paraları DÖ-KE-CEK-SİN... hala neyin tatavasını yapıyorsunuz ki.

not : elbette sözüm beğenip beğenmediğini doğru düzgün bir dille anlatan güzel arkadaşlara değil. elbette ki bunların yorumunun yapılması gerekiyor, herkes düşüncesini anlatacak. ama yorum yapmayı da, yazı yazmayı da, hakaret etmemeyi de bilmesi gerekiyor. Tıpkı Malkavian'ın da bıktığı gibi, birbirine caka satıp blizzard'a ana avrat söven bebelerden ben de bıktım açıkçası.

Raid gelişmelerine gelince ; şahsen bu gelişmeleri olumlu buldum. Bakacağız ve göreceğiz.
  • 0

#35 balta

balta

Scout

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2010 - 04:11 ÖÖ

bu 10 ve 25 manlerin aynı kiliti kullanmasını ensidia paragon gibi guildlerin alt charlarla test edip main charlara bossları kesmesini engellemek icin koyuyorlar.adamlar alt charlarıyla giriyorlar taktik oturtuyorlar 50 deneme hakları varsa orada harcayıp sonra main charlarıyla first kill yapıyorlar.bundaki amac boss ları kolay first kill yaptırmamak ki boylelikle content hemen eskiyip yıpranmasın tabi bu olay paragon ensidia gibi guildleri ne kadar etkiler en fazla 1 hafta daha gec keserler ama normal sartlar altındaki guildleri cok fazla etkiler hemde cok cok fazla ki bunuda goreceksiniz.25man in 2. veya 3.bossun takılalan guildler 10mandede test edip goremedigi icin taktikleri guild iclerinde cok fazla tartısmaya ve bolunmeye gidicek.catalysmde beraber 25man progress lerin cok fazla dusus bekliyorum ve cogu guild cok saglam arkadaslarını alip 10man guild kurucaktır.bu tarihi yazın guild forumlarında bugun gordugumuz cogu guild ya 10man e donecektir yada dagılmıs olarak bulucaz.
  • 0

#36 HellYeah

HellYeah

Scout

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2010 - 07:39 ÖS

Çok babayiğit gördük, classım nerf yedi oynamam ya diyen, çok babayiğit gördük aha şimdi yalan etti oyunu blizz diyen, çok babayiğit gördük bidaki pakette bırakıyorum diyen. Uzatmayalım:

Alışılacak her şeye. Hep böyle oldu çünkü...
  • 0

#37 zifir

zifir

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 01 Haziran 2010 - 02:23 ÖÖ

10 kişinin bir araya gelip haftanın birkaç akşamı muhabbet ederek ortak birşey yapması insanları niye rahatsız ediyor.
Üniversite yıllarındaki kadar zaman bulamayıp hayatta oyunda daha öncelikli sorumlulukları olan ve bunları halletmek için çabalarken yüzlerini bile yıldan yıla zor gördüğü doslarıyla bir oyun dahi olsa ortak birşey yapmaya çalışan kafa dağıtıp eğlenmeye çalışan insanların yararına olacak her gelişme beni mutlu edicektir. Ancak oyunuda 25 men tarafının gerçek mücadele olması konusunda da arkadaşlarla aynı fikirdeym. 25 men her daim 10 menlere göre daha zor daha cezbedici daha zorlayıcı ve ödüllendirici olmalıdır. Blizzardın oyunlarının yıllardır takipçisiyim diablodan starcrafta warcrafta WoW'a hepsini oynadım hepsinde de arkadaşarımlaydım. Yüzünü hiç görmediğim insanlarla arkadaş oldum. o oyunlar olmasa belkide tanışma fırsatı bulduğum en az 10 kişiyi asla tanımayacaktım. klasik wow zamnında aldığım lootların çoğunu hatırlamam tbc zamnında peşinden koşturduğum bossun belki adını bile unuttum ama o günlerde kimlerle ne yaptığımı unutmadım. kendi adıma 25 menlerde progress yapacak tüm arkadşalara şimdiden sonsuz başarı dilerim ama cata ile nihayet hep özlemini duyduğumuz 10 men guildimizi gönül rahatlığı ie açabileceğiz. egoist olmamak lazım tabi benim işime geliyor diye diğerlerini umursamamk değil benim yaptığım ama Blizz e sonuna kadar güveniyorum oyundaki herkesi memnun edecek bir denge illa ki tutturacaktır youtube daki arena videosundaki arkadaşın da dediği gibi "Rahat olun Geniş Takılın" :D oyunda dahi olsa elde edeceğiniz başarı kimlerle elde ettiğinize bağlı.
Saygılarımla
  • 0

#38 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 01 Haziran 2010 - 10:09 ÖS

Çok babayiğit gördük, classım nerf yedi oynamam ya diyen, çok babayiğit gördük aha şimdi yalan etti oyunu blizz diyen, çok babayiğit gördük bidaki pakette bırakıyorum diyen. Uzatmayalım:

Alışılacak her şeye. Hep böyle oldu çünkü...

+1 kesinlikle
  • 0

#39 OnurAKIN

OnurAKIN

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2010 - 03:57 ÖÖ

10 MEN 25men farketmez paladınlar alayına zergler :) CATACLYSM BZI BEKLE GELIYOZZ DEATWINK
  • 0

#40 Bunny

Bunny

Senior Sergeant

• Members
  • 121 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2010 - 07:22 ÖÖ

yani şimdi 10 ve 25 men raidlerin aynı kilidi kullanmasıyla ve bunun guildlere ve oyunculara etkisiyle paladinlerin ne alakası var?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı