İçeriğe git

Resim
- - - - -

Böyle kadro bir araya zor gelir : The Expendables

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#21 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 09:02 ÖS

Ben de İzmir'deyken gitmiştim bu filme. Şimdi kadro süper de... Arkadaş, 1231251231254123 tane eğitimli askerin arasına birkaç kişi girip bir mermi bile yemeden oradan çıkılmaz. Zorunlu yenecek o mermi! Tamam dayak yediler bazen ama o kadar kişiden nasıl hiç mermi yemediler, çok saçma olmuş orası. Yani biraz abartılmış o kısım.

#22 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 09:09 ÖS

Ben de İzmir'deyken gitmiştim bu filme. Şimdi kadro süper de... Arkadaş, 1231251231254123 tane eğitimli askerin arasına birkaç kişi girip bir mermi bile yemeden oradan çıkılmaz. Zorunlu yenecek o mermi! Tamam dayak yediler bazen ama o kadar kişiden nasıl hiç mermi yemediler, çok saçma olmuş orası. Yani biraz abartılmış o kısım.

Önce bir Rambo serisini izle, adam orduları bombalı okuynan indiriyordu, bu az bile :-D
(Hatta bir tanesini hücrelerine ayırmıştı Rambo 2 'de)
Yani SV Hunter bile böylesini yapamaz , öyle diyim...
  • 0

#23 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 10:13 ÖS

düşşede torennte divx indirsek hem sinema cekimi vardı bi tane guzel gibi goruntu buldum amma ispanyolcaydı wtf.
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#24 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 11:52 ÖS

Gitmeyi istiyordum ama izlenmeye değmez mi sinemada? Eve mi alsam filmi?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı