İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlanlarınızın Silinmesini İstemiyorsanız Okuyunuz!

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 10:35 ÖÖ

Son günlerde wow-turk üzerinden alım ve satımlarda, alıcı ve satıcı tarafların birbirlerinin güvenlerini sarsıcı davranışlarda bulundukları gözlemlenmiştir. Her iki taraf için de geçerli olan aşağıdaki uyarıları lütfen okuyunuz, dikkate alınız.

Saygılarımızla,

wow-turk yönetim

------------------------------------

Her türlü karakter ALIM, SATIM ve TAKAS işlemleri ile gold, honor, meslek ve powerlevelling hizmetlerinin verilmesi ve alınması işlemlerinde aşağıda yer verilen TİCARET BÖLÜMÜ KURALLARINA LÜTFEN uyunuz. Bu kurallara uymayan mesajlar silinecektir.

Ayrıca;

- Alım, Satım, Takas işlemlerinde ilanınızı lütffen aşağıdaki formata göre düzenleyiniz. Bu formata göre düzenlenmemiş mesajlar tespit edildiği anda hiçbir uyarı verilmeksizin silinecektir.

[B]Armory:[/B]

[B]Karakterin İsmi:[/B]

[B]Karakterin Sunucusu[/B]:

[B]Karakterin Diğer özellikleri notlar:[/B]

[B]Sehir:[/B]

[B]Account bilgileri:[/B]

[B]*SQ/SA var mı:[/B] E/H (Gizli soru ve cevabı)
[B]*MAIL var mı:[/B] E/H
[B]*CD-KEY var mı:[/B] E/H
[B]*Ilk sahibi misiniz:[/B] E/H
[B]*Kimlik fotokopisi verilecek mi:[/B] E/H
[B]*Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu:[/B] E/H

[B]Fiyat:[/B] (Opsiyonel olarak aralık belirtebilirsiniz)

Armory linki verilmeyen,(battle.net armory si)
fiyat belirtilmeyen,
account bilgileri yazılmayan

ilanlar gayriciddi olarak nitelendirileceğinden uyarı verilmeksizin silinecektir!!

ilan başlıklarınızda ayrıntıya girmeyiniz, sadece IRK, SINIF, GEAR SCORE vb. yazmanız yeterlidir. (WTS 80 lvl Human Paladin / GS:5800) veya (5x80 lvl, Pala, Rogue, Shaman, Hunter, Lock / Horde - Grim Batol realm) gibi. Kingslayer, Old School, Über, İmba, vb. gibi ayrıntıları ilanınızın içerisinde veriniz.

- İlanlarınızı 24 saatte bir kez güncelleyebileceğinizi unutmayınız. Bu mesajlarınız tespit edildiği anda hiçbir uyarı verilmeksizin silinecektir.

- Karakter alım,satım ve takas işlemlerinde Pay-Pal ile ödeme çok güvensiz ve daha çok payment back olduğundan yasaktır.

- İlan açarken KONU BAŞLIĞINDA Fiyat belirtmek KESİNLİKLE YASAKTIR. Fiyat veya diğer özellikleri konu içerisindeki açıklamalarda veriniz lütfen. İnsiyatif kullanılmaz ise silinebilir

-İlanlarınızı komple büyük harf veya büyük puntolarla yazmanız durumunda ilanınız silinebilir

- İmzanızda ticaret ilanı bulundurmak yasaktır

WoW-Turk Ticaret Bölümü Kuralları

1) Konu başlıkları özenli açılmak durumundadır. Sırasıyla karakterin level, race ve class özellikleri konu başlığında belirtilmek durumundadır. "Imba mage", "İnanılmaz Fiyata Priest" veya "Arkadaşlar buraya bakın" tarzındaki konular silinecektir.
2) Konuyu açan kişi, karakterini eksiksiz anlatmak zorundadır. Armory Link vermek ZORUNLUDUR, Armory Link verilmemiş ilanlar ciddiyetsiz olarak düşünülecek ve açılan konu silinecektir.
3) Alım-Satım bölümlerinde ilan ile ilgili yaklaşık fiyat vermek ZORUNLUDUR. Fiyat belirtilmemiş ilanlar ciddiyetsiz olarak düşünülecek ve açılan konu silinecektir.
4) Forumda, dolandırıcılık yapan herhangi biri tespit edilirse anında ban cezası uygulanacaktır. Kullanıcılar ile ilgili şikayetlerinizi Forum yetkililerine bildirebilirsiniz.
5) Aynı account için 1'den fazla konu açmak yasaktır. Açılan konular silinecektir.
6) “Free up” yapmak ve herhangi bir sebeple başkasının konusunda seviyesizce yorum yapmak yasaktır, mesajlar hemen silinecektir.
7) Küfürlü, aşağılayıcı mesaj yazan ve kural ihlali yapan kullanıcılara ceza verilecektir. Geçici cezalar kullanıcıların kuralları ihlal etmeye devam etmeleri durumunda kalıcı olarak uygulanacaktır.
8 ) İlan veren kullanıcılar ilanlarını yukarı taşımadan önce "up", "güncel" gibi yazılarını konuda atılan son mesaj tarihinden 24 saat geçmeden atamazlar. Atılan mesajlar silinecektir.
9) WoW-Turk yönetimi ve yetkilileri Ticaret Forumundan yapılan alışverişlerden kaynaklanabilecek herhangi bir dolandırıcılık/sahtecilik olayından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
10) Biz bir satıcı / alıcı değiliz, burada alıcı ile satıcıyı buluşturmaya çalışan bir aracı görevindeyiz, bu sebepten herhangi bir dolandırıcılık/sahtecilik olayından sorumlu tutulmamız söz konusu değildir. Forumda kimseye zorla account/hesap, gold/altın vb. alışverişine zorlama bulunmamaktadır. Satıcıya güvenip güvenmemek ya da alışveriş yapıp yapmamak tamamen kullanıcının bilgisi/inisiyatifi dâhilindedir. WoW-Turk yönetimi ve yöneticileri herhangi bir satıcı veya alıcıya asla kefil olmamaktadır. Bunlardan dolayı WoW-Turk yönetimi herhangi bir nedenle sorumlu tutulamaz.
11) Herhangi bir dolandırıcılık/sahtecilik ihbarında konuya dâhil olan üyelerin konusu olay sonuçlanana kadar dondurulur.
12) WoW-Turk Ticaret Bölümü'ne mesaj attığınızda ve/veya alışveriş yaptığınızda yukarıda yazılan tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Saygılarımızla,

wow-turk yönetim

• 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 09 Aralık 2013 - 04:11 ÖS

Arkadaşlar lütfen ilanlarınızda yaptığınız güncellemelere dikkat edelim. 24saat dolmadan güncelleme yapmayınız

• 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı