İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW: Beklenen filmden haber var!

• Please log in to reply
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 03:32 ÖS

<strong>Alıntı : <a href="http://www.chip.com.tr/konu/wow-beklenen-filmden-haber-var_19758.html">Gökay Özbudak</a></strong>

<div>
<p>World of Warcraft filmiyle ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Film şu anda senaryo aşamasında ve film ekibi nasıl bir senaryo uygulayacaklarını düşünüyor.

Blizzard'ın yaratıcı şefi Chris Metzen'in VG247'ye yaptığı açıklama şu şekilde; "Birçok hikaye toplantıları yaptık ve hala filmde neleri takip etmemiz gerektiği konusunda yönetmen Sam Raimi ve takımıyla fikir alışverişlerimiz sürüyor. Birçok şeyi göz önüne alıyoruz; nasıl bir hikaye anlatmak istiyoruz, insanların nasıl hissetmelerini istiyoruz ve bu büyük dünyaya en iyi nasıl bakarız."

Yönetmen Sam Raimi'yi Örümcek Adam ve Evil Dead serilerinden hatırlayanlarınız olacaktır. Metzen, serilerin ilkelerini de bozmamak için çok dikkat ettiklerini de sözlerine ekliyor; " Oyunlar bu büyük markanın hep ana tecrübesini ve ilkelerini yaşatacaktır ama Örümcek Adam ve X-men gibi filmleri de göz önüne aldığınızda, özellikle son zamanlarda bu dünyaları yansıtmak için sinema yeni bir yöntem ."

Belki bekleyişimiz biraz daha sürecek. Filmin yapım aşaması ağır ama emin adımlarla ilerliyor.</p>

</div>
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 03:37 ÖS

güzel bir senaryo için ben 10 senede beklerim
  • 0

#3 xish111

xish111

First Sergeant

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 04:01 ÖS

işallah efectde güzel olur avatar gibi üstün bi teknoloji mesela ama çinlilerinkine benzemesinde =)
  • 0

#4 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 04:22 ÖS

aynen , guzel olsunda bekleriz (:
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#5 Acolon

Acolon

Sergeant

• Members
  • 57 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 06:40 ÖS

Sam Reimi biliyor musunuz bilmiyorum Legend of the Seeker'ı da çeviriyor ve dizi şu an 2. sezon 19. bölümde. Bu dizi ile büyünün kol gezdiği fantastik alemlerde takılıyor kendisi :P
  • 0

#6 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 10:17 ÖS

Avatar(havabukucu olan degil) filmini izleyen varmı bu arada sanki oynadıgımınız wow yerlerinden crystal song olsun nagrand olsun cogu yerleri direk almısşlar gibi biraz once izleme imkanım olduda (: wow eger bi filmi yapılcaksa eşi benzeri olmayan bişi olmalı bence yani işte bu yuzden 10 yılda olsa beklenilir film için (:
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

#7 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 10:24 ÖS

bazı yerlerde zangarmarsh a benzettim, o core larda netherstorm u hatırlattı avatarda ayrıca
  • 0

#8 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 11:38 ÖS

neyi anlatcaklarını bulmaları zor çünkü wow genişledikçe işleri çıkmaza giriyor.yeni birşey mi anlatılacak yoksa wow dan devam mı yoksa ilk zamanlardan mı başlanacak? metzen hiç düşünmesin direk "son bekçi" kitabını çevirsinler herşey anlaşılır.
  • 0

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 11:51 ÖS

İzleyicilere kazandıracakları bakış açısı da önemli. Horde kısmından mı olacak, Alliance kısmından mı olacak O.o Herkesi nasıl memnun edecekler acaba =/

#10 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2010 - 11:58 ÖS

Troll olsun ya =/
  • 0

#11 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 12:07 ÖÖ

İzleyicilere kazandıracakları bakış açısı da önemli. Horde kısmından mı olacak, Alliance kısmından mı olacak O.o Herkesi nasıl memnun edecekler acaba =/

faction memnun etmesinler.. adam gibi film yapsınlar yeter.. playerlar toplama filmi olmasın,warcraftın hakkını versinler hakkını...
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#12 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 12:20 ÖÖ

Eski topiclerden birinde okumuştum da hangisi allah bilir.. Filmin alliance bakış açısıyla çekileceği yazıyordu. Ne kadar güvenilir bilemem tabi.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 01:02 ÖÖ

Evet, onu ben de hatırlıyorum. Oyun ile alakası olmayanlar da gideceğinen daha mantıklı görünüyor sanki.

#14 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 03:43 ÖÖ

ben neden herhangi bir haber alıgılayamadım (: yani adam hiç bir bilgi vermiyorki haber nerede? hani dese ya chris efendi ! film şoyle olacak boyle olacak bilmem ne olacak , thrall atacak varian tutacak falan . hiç bişey soylemiyor adam.
  • 0

#15 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2010 - 04:18 ÖÖ

Filmin yapım aşaması ağır ama emin adımlarla ilerliyor.

yavas yavas olacak abisi az sabır (:
  • 0

#16 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2010 - 08:48 ÖS

Bana kalırsa filmde eş zamanda farklı yerleri gösterecekler yani ırkları gôsterecekler atıyorum,Ork:Thrall 2 spirit wolf çıkardı ve başıboş dolaşan 5 scourge ud yi öldürdü ve birden humana geçiyor:Birden güller içinde savaştan dönmüş olan uther saraya doğru gidiyor(bkz w3 arthas ın babasını öldürürken gittiği gibi:))saraya varınca yalnız kalmak istiyorum diyo ve korumalar çıkıyor taak! O da ne birden Glom Hellscream in ruhuyla karşılaşıyor... Vs. Sonra trollere geçer fln.Tek bir film olursa son derece başarısız olur.Ya yuzuklerın efendisı kadar süresi uzun seriler olcak ya da bu filmden sonra diziye dönüşcek(ki bu daha muhtemel ve bence daha basarhlh olur sonucta çöp adam filmi bile olsa ne kadar para kazancaklar:) çünkü tutkunlari mutlaka ı9leyecek
  • 0

#17 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2010 - 12:43 ÖS

Starcraft 2 de betada şu an bakın sc2 videosu ne güzel Blizzard Entertainment: Video Archive
sc2 fragman böyleyse wow filmi gerçekten tarihi bir satış rekoru kırar çok güzel olur :D
  • 0

#18 Kajmr

Kajmr

Üye

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2010 - 05:48 ÖS

Eğer wowun hikayesini anlatacaklarsa en az 3-4 film olmalı taa lorderondan . emreald dream a kadar :D
  • 0

#19 Batuhanus

Batuhanus

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2010 - 06:06 ÖS

Birşey kesin; filmden sonra oyuncu sayısında patlama yaşanacak=) Bu bakımdan filmin horde ya da alliance tarafından çekilmesi çok büyük önem taşıyor. Bence bunu göz önünde bulundurup bir denge kurarlar.
  • 0

#20 Black_Majesty

Black_Majesty

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 03 Haziran 2010 - 11:52 ÖÖ

süper haber gerçekten, inşallah güzel bişi çıkar sonuç olarak ortaya, Bence olay titanlardan ve warcraft dünyasının yapılışı ile birlikte kısa bir özet olarak başlıcak.

Sonra ırkların meydana gelmesi ve asıl senaryo başlar gibime geloo :D FOR THE HORDE.....
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı