İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yararlı Addonlar

• Please log in to reply
Bu konuya 666 yanıt gönderildi

#21 ozen

ozen

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2007 - 11:26 ÖÖ

Kullandığım addon lardan biri de Actioneer idi. Ama yeni patch den sonra Actioneer açıkken AH ye satışa mal koyamıyorum. Daha önce bu sorun yoktu. Bu sorunu yaşayan benden başkası var mı? Yoksa problem benden mi kaynaklanıyor arkadaşlar?!
:)

aynısı bende de oldu..
auctioneerin iki versiyonu var sitesinde classic olanı kurarsan problemin bitiyor. advanced versiyonu sakat biraz
http://auctioneeraddon.com/dl/
  • 0

#22 Graundin

Graundin

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2007 - 01:32 ÖS

Beyler Holy paladin için yararlı bir healing addonu varmı acaba tavsiye edebileceğiniz ?
  • 0

#23 ozen

ozen

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2007 - 04:54 ÖS

Beyler Holy paladin için yararlı bir healing addonu varmı acaba tavsiye edebileceğiniz ?

holy olan veya resto olan kısaca heal cast eden bütün classlar için en iyi addon HealBot dur... Mousun farklı tuşlarına farklı heal çeşitleri atanmıştır... istersiniz kendinize göre değişiklik de yaparsınız...
şiddetle tavsiye ederim.. deneyin...
en son linki
http://wowui.incgame...m/?p=mod&m=3374

bir de healbot sadece heal atmak için değil, kendinizi veya başkasını bufflamak veya dispellemek, curse kaldırmak gibi amaçlar için de kullanılıyor...
eskiden decurse vardı hatırlarsanız. aynı işi yapıyor...

Birçok karakterimde aşağı yukarı şu addonları kullanıyorum
Perl Classic Unitframes >> Blizzardın classic görüntüsünü değiştiriyor alternatifi X-Perl dir...
CTMod Serisi >> Yukarıdakine benzer frame ve barları ayarlamak için (alternatifi bongos dur) "CT nin buff unu sevmedim. halen classic wow buffunu kullanıyorum"
CTRaid Assist >> Raid ayarları felan yapılıyor, alternatifleri var fakat en çok kullanılanı budur
Auctioneer serisi >> AH deki itemlerin seceresini tutuyor
HealBot >> Healerin vazgeçilmezi, ister tankları isterseniz kendi partinizi özel healleyebilirsiniz, isterseniz sadece melee clasları isterseniz sadece casterleri healleyebilirsiniz.... oldukça kullanışlıdır.
Omen Thread Meter >> Raid veya partide mob veya bosslara karşı tehdit miktarını gösterir. agrro kontolünde kullanılır
DeadlyBossMods >> hemen hemen tüm büyük raidlerin, taktikleri ve bosslarının numaralarını size hatırlatır, bg lerde da kullanılır, süreleri felan gösterir anonslar yapar
Atlas >> Dungeon haritaları için
AtlasLoot >> Kimden ne düşüyor, hangi bosun dropu iyidir, pvp ve arena itemleri nedir gibi sorulara cevap bulacağınız addondur
Simple Minimap >> Ekrandaki minimapı düzenleyen bir addon...
Prat >> Chatboxta ayarlamalar yapmaya yarayan kullanışlı bir araç
SpamSentry >> Spam yapanlara birebir,
QuickRepair >> Tamir yapan moba tıkladığınızda otomatik olarak tüm itemlerinizi tamir ettirir..
MiniMapButtanBag >> Minimapın etrafındaki addonların simgelerini bir yerde toplamaya yarar...
OneBag ve OneBank >> Çantalarını tek çanta olarak gösterir (Bognon da aynı işi yapıyor ama ben bunu daha çok sevdim daha az ram harcıyor)
OutFitter >> mob keserken aldığınız ıvır zıvırları tek tuşla satmanızı sağlar
Scrolling Combat Text. SCT ve SCTD >> Blizzardın kendi içinde de buna benzer interfaca>advanced sekmesinde floating combat text diye bir seçenek var... SCT nin daha detaylı göstermesinden dolayı benim tercihim örn. 3850 heal attanız bir oyuncuya bunun 1200 ü over heal olsun.. bunu blizzardın addonu 3850 olarak gösteriyor.. sct ise 3850 (2650+1200) şeklinde gösteriyor
MyClock >> Minimaptaki saati ayarlıyor.. server saati ile aramızda bir saat fark var... isterseniz bunu ayarlayabiliyorsunuz...
OutoprofitX >> Birkaç çeşit gearınız varsa dps-defans veya spl dmg heal seti gibi bunları tek tuşla değiştirebilmenize yarıyor
DiLatency >> Lag durumunu ayrıntılı gösteriyor... paket kayıpları gidiş geliş süreleri gibi
Gatherer >> Oldukça kullanışlı bir addondur.... haritadaki maden, ot, sandık gibi şeyleri gösterir, yerlerini hatırlatır
Money Display >> Toplam paranızı ekranda gösterir...
SienasGemViewer >> AH de gemleri detaylı bulmanızı sağlar deneyin...

bunların dışında;
critline >> critlerinizin seceresini tutan bir addon
damage meter >> raid veya partide dmg veya healinizin toplamını gösterir
KingOfTheJungle >> hunter ve peti ile ilgili bir addon
DemonTrainer >> warlocklar için iyidir
FuBar >> bunlara pek alışamadım detayları gösteriyor
TitanBar >> Ekranın alt ve üstüne bar atıyor
Polite Whisper >> Kibar olarak partilere raidlere adam bulmanızı sağlıyor. Siz level aralığını ve hangi clası istediğinizi seçiyorsunuz bulma işini o yapıyor bulduklarınıza mesaj atıyor.... Rahatsız ettiğimiz için özür dileriz ama biz ...... instanceyi yapıyoruz belki ilgilenirsiniz tarzı bir mesaj yolluyor... red veya kabullere göre listeliyorsunuz... (60+70 arası çok işinize yarar)

ufaktan açıklamaya çalıştım umarım faydası olur
  • 0

#24 ozen

ozen

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2007 - 02:06 ÖÖ

ace tabanlı addonların en güncel sürümleri için
http://files.wowace.com/
karma addonlar için
http://wowui.incgamers.com/
http://wow.curse.com/downloads/addons/

kolay gelsin.... zaman zaman buraları kontrol edin yeni sürümler için ama bilgisayarınızı addon tarlasına da çevirmeyin
  • 0

#25 ziyan

ziyan

Scout

• Members
  • 138 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2007 - 04:53 ÖS

Quartz
Butun casterlarin mutlaka kullanmasi gereken bir AddOn, Nihilum mage lideri Quartz tarafindan yapilmis.
Pratik olarak buyunuzu yaparkenki latency'nizi hesapliyor, buyunun yapma suresinin sonundan bu degeri otomatik olarak dusuyor. Siz farketmeseniz bile, normalde latencyniz kadar buyu yapmamis oluyorsunuz, bu sorunu ortadan kaldirip uzun vadede dpsinizde gozle gorulur bir artis yapiyo.

http://wow.curse.com...s/details/7960/
  • 0

#26 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2007 - 05:40 ÖS

Oldukca iyi ve enteresan gozukuyor zengi sagolasın
  • 0

#27 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2007 - 08:42 ÖS

Addonlar sol üstteki hp mp bar bölümünüde değiştiriyomu_?
Eğer böyle bişey varsa bi addon ismi söylerseniz sevinirim
  • 0

#28 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2007 - 04:38 ÖÖ

pearl x degıstırıo ou soruosan
  • 0

#29 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2007 - 12:54 ÖS

Bu arada sağol ozen cok gerekli bulduklarımı yukarı ekledim
  • 0

#30 Carcasm

Carcasm

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2007 - 11:12 ÖÖ

Arena Master = arenacılar için olmassa olmas derecede güzel bi addon
Omni CC = yine hem arena da hem de pve de cc classları için yada hotcu dotcu arkadaşlar için çok kullanıslı bi addon.
Omen = Buglı Ktm nin alternatifi
  • 0

#31 Thunderanvil

Thunderanvil

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2007 - 12:32 ÖS

Bende Bir Soru somak İstiyorum.

Ben DMW(Dragonmaw)'da kasan N00b bir ROgum (lvl 23 ) :P

Ben Qhelper die bir addon kullanıyorum haritada qlerin yerini gösteren bu addon herahangi bir şekilde banlanmama sebep olurmu acaba merak ettim...

Blizin yasakladığı addonlar varmış öle duydumda :)
  • 0

#32 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2007 - 05:22 ÖS

yok olmaz merak etme legal bı addon :P
  • 0

#33 @krep

@krep

Sergeant

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2007 - 12:45 ÖÖ

Bu wowcurse li site devamlı livesearch e atıo. Biri curse haricinde titan panel için link atabilr mi?
Bi tane buldum o da uyumsuz çıktı..
  • 0

#34 Kayba

Kayba

Centurion

• Members
  • 755 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2007 - 02:07 ÖÖ

arkadaşlar gecenin bu saatinde herşeyi gözden geçirmeye çalıştım ama kaçırmış olabilirim

daire şeklinde hedefe attıgım dotların cooldownını gösteren bi addonn warmıdır acaba target'ın üstüne bakıp küçük sayıları okumaya çalıştıgımda gözümü çok yoruyor uzun combatlarda warmıdır böyle bir şey?
  • 0

#35 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2007 - 02:57 ÖÖ

nature enemy cast bar a bak tavsie ederim
  • 0

#36 Altorparia

Altorparia

Sergeant

• Members
  • 99 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2007 - 06:58 ÖS

Gerçekten çook ayıp olacak ama...Benim C:/program files/wow/interface/ bölümünde AddOns diye bir dosya yok ki ben bu AddOn' ları bir dosyaya atiim.Naapcam ben şimdi??biri yardımcı olursa...
  • 0

#37 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2007 - 10:37 ÖS

hakkaten enteresan oyle bır dosya olmaması o zaman sen yarat yenı klasor ac ısım ver
  • 0

#38 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2007 - 11:02 ÖÖ

whdb ve cartographer bu iki addOn oldukça kullanışlı curse.com'dan yukleyebilirsiniz.

whdb : harita üzerinde questlerın yerlerini gösteriyo

cartographer : tüm haritayı açıyor.
  • 0

#39 kinderfeld

kinderfeld

Senior Sergeant

• Members
  • 149 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2007 - 02:31 ÖS

slm herkese paylaşımlarınız gerçekten çok güzel pek bi bilgim olmadığı için forumda msj ım yok :D oynarm ama kendi çapımda :) bir şey sorcam bi videoda gördm vurdgn dmg ları gösterio ve rekor olarak kaydedio kendi rekorunu misal, en fazla 500 vurdn bi moba 610 vurduğunda new record die çıkıo kendi kendini aşmaya çalışıosn :) umarım anlatabilmşimdir şimdiden teşekkürler :)
  • 0

#40 Eldora

Eldora

Lieutenant General

• Members
  • 1.930 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2007 - 02:35 ÖS

ilk mesajı okursan orda critline addonunu ekledim zaten
linkten download edebilirsin

Critline
Bu addon sectiginiz vuruslardan en çok kaç vurdugunuzu gösteriyor isterseniz screenshot alıyor en yuksek vuruşu yaparken
CritLine | World of Warcraft @ Curse.com

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı