İçeriğe git

Resim
- - - - -

90K canı olan hunter mümkün mü?

• Please log in to reply
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 baybars

baybars

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 03:25 ÖÖ

geçen gün wintergrasp oynarken ağaç şeklinde 90k cana sahip bir druid gördüm. ekran görüntüsü alamadım ama sonrasında 90k canı olan bir hunter ve 107k canı olan bir warrior gördüm. ne kadar mümkün merak ettim.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

hunter kızımız burada: The World of Warcraft Armory - Snoopydogg @ Ghostlands - Profile

warrior da burada, üstelik kendisi tank bile değil: The World of Warcraft Armory - Mishwar @ Ghostlands - Profile
  • 0

#2 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 03:40 ÖÖ

WG de az oyuncu olan tarafa (durumu eşitlemek için)

Tenacity
100 yd range
Instant
Being outnumbered has increased your tenacity, increasing your health by 18%.

adlı buff ekleniyor, duruma göre stacklanıyor bu buff. Resimde doğru görüyorsam 14 kez stack'lamış.
  • 0

#3 baybars

baybars

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 02:43 ÖS

hmm, öyleyse sorun yok :rolleyes:
  • 0

#4 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2010 - 03:19 ÖS

Yani cd lerini açmış bir tankı 300k ile bile görebilirsin ki benim gear ı çok olmayan tankımda 260k gördüm. Ayrıca dün mage in birinden de 15k fireblast yedim ki içime oturdu :rolleyes:
  • 0

Resmi ekleyen

#5 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 11:46 ÖÖ

30k tek aimed ile adam kesmenin tadı inanılmaz güzel ama wg yi kaybetmenin değeri paha biçilemez---->Dunemaul alliance
  • 0

#6 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 01:04 ÖS

30k tek aimed ile adam kesmenin tadı inanılmaz güzel ama wg yi kaybetmenin değeri paha biçilemez---->Dunemaul alliance

bende dunemauldayım. ne olacak sizin bu alliancenin ordaki hali. wg ler artık hiç keyif vermiyor horde tarafına... Bari free migrate filan getirseler şu alliance tarafı dolsa biraz. Aşırı fazla eziliyorsunuz populasyondan dolayı ... Horde olduğum halde üzülüyorum..
  • 0

#7 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 04:29 ÖS

bende dunemauldayım. ne olacak sizin bu alliancenin ordaki hali. wg ler artık hiç keyif vermiyor horde tarafına... Bari free migrate filan getirseler şu alliance tarafı dolsa biraz. Aşırı fazla eziliyorsunuz populasyondan dolayı ... Horde olduğum halde üzülüyorum..

Elin yabancıları dalaran da bağırmaya başladı zaten ally e free migrate açılması için.
Ama zor bence ve olmazda.Sağlam yabancı 2-3 guild bile migrate etti gitti başka servera bu yüzden eskiden az da olsa kazandığımız wg leri artık haftada 1 defa kazanıyor olduk.
  • 0

#8 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 04:36 ÖS

Dunemaul horde dan sevgilerle o zaman :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#9 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 04:45 ÖS

Sen ne oynuyorsun Burak? Şaaşırtıyorsun beni.
Ben bu realme migrate etmeden wg yi beklemiştim alliance paladin olarak 4-5 kişinin arasına dalıp tek atıyordum.
Sonra bir pri ile bir warrior geldi kesemedim. Kendimi kesilmeye mahkum boss gibi hissettim. Gerçi onlarda beni kesemediydi. Negseldi.
  • 0

#10 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 05:08 ÖS

bugun sabaha karsı 5 sularında bende horde palam ile bi wg yapayım demiştim yaklasık 10 ay olcak deathwinge başıyalı tenacity hiç gelmemişti hordelara ve bu sabah geldi :D gercekten inanılmaz vurdum ve hiç gitmesin istedim bagımlılık yapıyor arkadaşlar uzun surelikullanmayınız o buffı :) 18 stack vardı.. 78.4k crusader vurdum :G
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#11 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 05:48 ÖS

Sen ne oynuyorsun Burak? Şaaşırtıyorsun beni.
Ben bu realme migrate etmeden wg yi beklemiştim alliance paladin olarak 4-5 kişinin arasına dalıp tek atıyordum.
Sonra bir pri ile bir warrior geldi kesemedim. Kendimi kesilmeye mahkum boss gibi hissettim. Gerçi onlarda beni kesemediydi. Negseldi.

Koray abi yeni geldim bu server a bir hafta falan oluyor horde oldum işte artık :mrgreen: Troll mage ftw :mrgreen: Ama içimdeki gnum hala yaşıyor :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#12 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2010 - 05:58 ÖS

bende bir kere wg de 58k hp li bi priest görmüştüm tank misali :D süperdi :D hiç yaklaşmadım bile adama :D
  • 0

#13 zak83

zak83

Legionare

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2010 - 02:54 ÖS

bunlar traştan tabi :P böyle gençleri wg dışında görmek isteriz :P
  • 0

#14 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2010 - 03:09 ÖS

Dunemaul horde dan sevgilerle o zaman :mrgreen:

Gördüğüm yerde keserim acımam sölim...
  • 0

#15 exburn

exburn

Sergeant

• Members
  • 99 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 05:07 ÖS

bende geçenlerde human warrior gördüm 145k hpye sahipti 4 kişi dalıp kestik ama fazla dayanamadı gariban ^^ Dunemaul-Horde sevgiler saygılar :D
  • 0

#16 teflontava

teflontava

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2010 - 09:35 ÖS

az kişi olunca ne kadar buf olsada yenılıosun ama acayip gaza gelıo insan bi killing spree atıp 3 kişi yatırmanın tadı başka oluo
  • 0

#17 ReaLDeath

ReaLDeath

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 02:57 ÖÖ

o Warriorun arkasına healler vericeksin 2-3 tane kesmek için taktik araştırman gerekicek xD Drop bile verir o ya
  • 0

#18 Erkligkan

Erkligkan

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 03:17 ÖÖ

bloodfeather'da da durum aynı wg hep bizde ally'lar voa'tı gece 5 ila sabah 10 arasında yapabiliyorlar yazık :P
  • 0

#19 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 04:46 ÖÖ

Gördüğüm yerde keserim acımam sölim...

Geceleri genelde IF, SW'den bg sirasi aliyoruz, sira beklerkene ortaliktaki allylari temizliyoruz, bekleriz :mrgreen:
  • 0
Epics are like children; none are as wonderful as your own.
Armory

#20 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 04:57 ÖÖ

75k canı olan bir priest vardı. Baktım ilerde bi kalabalık horde sürüsü. Dedim napıyorlar, baktım ki prieste dalıyorlarmış. Zaten priest öyle kolay kolay ölen bir class değil, üstüne buff eklenince hiç çekilmez olmuş. Yeni 80lediğim charımla girmiştim, 2 peneance sektirdi kesti beni. Acınası bir durum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı