İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlk Tauren Paladin ve Tauren Paladin Mount

• Please log in to reply
Bu konuya 50 yanıt gönderildi

#1 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 11:42 ÖÖ

WowWiki de dolanıyordum bir yer dikkatimi çekti
As of the Cataclysm expansion, Tauren will be the second race of the Horde to be able to take on the role of paladin. Tauren paladins will be called Sunwalkers according to Kisirani , who also stated that the mount for the tauren paladins hasn't been decided, but will likely not be the charger: "Tauren would certainly look strange on an armored charger, wouldn't they?" You can find the first Tauren paladin ingame on The Elder Rise in Thunderbluff named Aponi Brightmane. She has a conversation with Tahu Sagewind about drawing powers from the sun as the Druid can draw power from the moon.
İngilizcem çok iyi değildir fakat buradan çıkardığım kadarıyla Tauren in mountuna henüz tam karar verememişler Fakat charger olmayacakmış başka birşey yapacaklarmış ''Bir tauren zırhlı bir charger üstünde ilginç gözükür dimi?Gözükmez mi?'' yazıyor yani charger olmayacağını buradan anlıyoruz ve daha sonra başka birşey gördüm ilk tauren paladin diyordu
İlk tauren paladin Aponi Brightmane - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft Aponi Brightmane adında bir tauren şu an Thunder Bluff ta ayrıca onun wowwikisindede Tahu Sagewind - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft ile bir diyaloğu vardı Ben tam çeviremedim ama anladığım kadarıyla şöyle diyor
Nelfler ayı kullanıyor druidlikte biz güneşi vs.
Biz bu güneşi ışık olarak kullansak gibi birşeyler diyor galiba
falan filan nelfler druidler ve güneş hakkında baya konuşuyorlar onuda artık iyi İng olan biri çevirir:smile:
Arama yaptım böyle bir konu bulamadım bende açayım dedim
Yapacağınız çevirilerle konuya değer katabilirsiniz:lol:

• 0

#2 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 12:33 ÖS

Paladinlerin Charger kullanmamasına sevindim.
  • 0

#3 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 05:51 ÖS

Taurenin bineği kodo olacak.
  • 0

#4 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 06:44 ÖS

Taurenin bineği kodo olacak.

Bunun hakkında kesin bir bilgiyi nereden aldığını öğrenebilir miyim?:-|
  • 0

#5 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 08:22 ÖS

tauren paladin e hala saçmalık diyorum.öküzden paladin oluyorsa undead den neden olmasın.
  • 0

#6 berkberkberk

berkberkberk

Sergeant

• Members
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 08:27 ÖS

ingilizcem fazla iyi değil ama çevirmeye çalışabilirim?
  • 0

#7 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 08:35 ÖS

tauren paladin e hala saçmalık diyorum.öküzden paladin oluyorsa undead den neden olmasın.

tekeden oluyorsa, öküzden neden olmasın ? ha horde tarafında paladin olmalı mıydı denirse hayır, aynı şekilde alliance tarafında da shammy olmamalıydı. neyse çok konuşuldu zaten bunlar üzerine...
  • 0

#8 Melcairon

Melcairon

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 09:01 ÖS

tekeden oluyorsa, öküzden neden olmasın ? ha horde tarafında paladin olmalı mıydı denirse hayır, aynı şekilde alliance tarafında da shammy olmamalıydı. neyse çok konuşuldu zaten bunlar üzerine...

Teke yorumu harika olmuş, çok güldürdü beni:DUndead'den paladin olursa da şaşmamak lazım.Çünkü undead ölüp geri uyanıyor ve ölmeden önce inandığı ışığı kullanarak Holy Priest olabiliyorsa paladinde olur.

Worgen'in gelişiyle Alliance tarafında bir ırk daha Shaman kullanacak.Doğal olarak aynı şey Horde tarafında da olmalı.Horde'de illa bir ırk paladin olacaksa buna en uygunu Tauren ve Blizzard en mantıklı ırka verdi paladinliği bence.
  • 0

#9 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 09:08 ÖS

tauren pala neden sacma olsun! ashbringer da ışıgı goren ,ışıgın ona yol gosterdigini soyleyen troll var:)
  • 0

#10 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2010 - 10:13 ÖS

o trol büyük ihtimal priest olacak belkide olmuştur.paladinlik çalınabilen birşey olduğu için(blood elf) herkez olabilir bu saatten sonra normaldir ama öküz paladini hazmedemiyorum.
  • 0

#11 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 12:19 ÖÖ

Hay o öküzler götürsün sizi. Taurenler paladinliği blood elflerden kat kat fazla hakediyorlar bana göre. Human kadar riyakar bir ırk paladin olabiliyorsa Tauren gibi onurlu ve barışçıl bir ırk misliyle olur..
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#12 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 12:29 ÖÖ

o trol büyük ihtimal priest olacak belkide olmuştur.paladinlik çalınabilen birşey olduğu için(blood elf) herkez olabilir bu saatten sonra normaldir ama öküz paladini hazmedemiyorum.

Çevrene bak ne öküzler var neler oluyolar paladin mi olamayacaklar
  • 0

#13 hasanvanli

hasanvanli

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 12:36 ÖÖ

taurenlerin hangi özelliğine yakıştıramadın paladinliği?
  • 0

#14 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 01:15 ÖÖ

Hay o öküzler götürsün sizi. Taurenler paladinliği blood elflerden kat kat fazla hakediyorlar bana göre. Human kadar riyakar bir ırk paladin olabiliyorsa Tauren gibi onurlu ve barışçıl bir ırk misliyle olur..

ağzından bal damlıyor :D
  • 0

#15 Gibblez

Gibblez

Üye

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 02:25 ÖÖ

Phile bence noktayı koymuş gayet. Horde'un şüphesiz en barışçıl ve saf ırkından bahsediyoruz, kesinlikle belflerden önce hakediyorlardı Paladin olmayı.
  • 0

#16 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 06:28 ÖÖ

WowWiki de dolanıyordum bir yer dikkatimi çekti
As of the Cataclysm expansion, Tauren will be the second race of the Horde to be able to take on the role of paladin. Tauren paladins will be called Sunwalkers according to Kisirani , who also stated that the mount for the tauren paladins hasn't been decided, but will likely not be the charger: "Tauren would certainly look strange on an armored charger, wouldn't they?" You can find the first Tauren paladin ingame on The Elder Rise in Thunderbluff named Aponi Brightmane. She has a conversation with Tahu Sagewind about drawing powers from the sun as the Druid can draw power from the moon.
İngilizcem çok iyi değildir fakat buradan çıkardığım kadarıyla Tauren in mountuna henüz tam karar verememişler Fakat charger olmayacakmış başka birşey yapacaklarmış ''Bir tauren zırhlı bir charger üstünde ilginç gözükür dimi?Gözükmez mi?'' yazıyor yani charger olmayacağını buradan anlıyoruz ve daha sonra başka birşey gördüm ilk tauren paladin diyordu
İlk tauren paladin Aponi Brightmane - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft Aponi Brightmane adında bir tauren şu an Thunder Bluff ta ayrıca onun wowwikisindede Tahu Sagewind - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft ile bir diyaloğu vardı Ben tam çeviremedim ama anladığım kadarıyla şöyle diyor
Nelfler ayı kullanıyor druidlikte biz güneşi vs.
Biz bu güneşi ışık olarak kullansak gibi birşeyler diyor galiba
falan filan nelfler druidler ve güneş hakkında baya konuşuyorlar onuda artık iyi İng olan biri çevirir:smile:
Arama yaptım böyle bir konu bulamadım bende açayım dedim
Yapacağınız çevirilerle konuya değer katabilirsiniz:lol:

Paylaşım için teşekkürler..
  • 0

#17 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 07:21 ÖÖ

Aynısını diyecektim
  • 0

#18 erkanalkan

erkanalkan

Scout

• Members
  • 486 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 07:41 ÖÖ

taurenler sunwalker olacak ,çok heyecanlıyız
alliance oynayanlar ezmek için öküz inek filan diyor olabilir ,fakat aynı alliancelerin oyundaki diğer bir toynaklı class olan eredar bozması ( şimdi adlarını bulduramadım) elemanlarda da paladin olduğunu bilmeleri lazım.
halbuse hiç bi class horde da olmasa her bişey alliance de ola dimi?
  • 0

#19 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 10:43 ÖÖ

götürsün derken?
tip olarak çok yakışıksız ve komik olacaklar.her görüşte dalga geçilecek.öküzden paladin komiktir hemde çok.
muchacho dranei ler belkide ilk paladinlerdir.direk naaru dan almışlardır güçlerini.ilave olarak onlar bozulmamış legion tarafına geçenler bozulmuştur.
  • 0

#20 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 03:08 ÖS

götürsün derken?
tip olarak çok yakışıksız ve komik olacaklar.her görüşte dalga geçilecek.öküzden paladin komiktir hemde çok.
muchacho dranei ler belkide ilk paladinlerdir.direk naaru dan almışlardır güçlerini.ilave olarak onlar bozulmamış legion tarafına geçenler bozulmuştur.

Draeneilerin hikayesi değiştirildi paladin olabilmeleri için.Taurenlerin değiştirilmesine bile gerek yok.Sadece bir ek yapılıyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı