İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlk Tauren Paladin ve Tauren Paladin Mount

• Please log in to reply
Bu konuya 50 yanıt gönderildi

#21 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 03:14 ÖS

Hay o öküzler götürsün sizi. Taurenler paladinliği blood elflerden kat kat fazla hakediyorlar bana göre. Human kadar riyakar bir ırk paladin olabiliyorsa Tauren gibi onurlu ve barışçıl bir ırk misliyle olur..

Klisenin kendisi riyakar bana göre.Tirion dışında paladinleri sevmem adam tek başına klisenin kararına vatan haini hatta sonsuza kadar kliseden uzaklaştırılma pahasına karşı çıkmış.
  • 0

#22 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 04:59 ÖS

götürsün derken?
tip olarak çok yakışıksız ve komik olacaklar.her görüşte dalga geçilecek.öküzden paladin komiktir hemde çok.
muchacho dranei ler belkide ilk paladinlerdir.direk naaru dan almışlardır güçlerini.ilave olarak onlar bozulmamış legion tarafına geçenler bozulmuştur.

Tip olarak kötü olacaklar? Hmm... Gnomeların yanında alliance olarak oynayan birisinden iddialı sözler..
Plate tauren e yakışmayacak diyorsun yani, hmm iyiymiş bu.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#23 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 05:09 ÖS

götürsün derken?
tip olarak çok yakışıksız ve komik olacaklar.her görüşte dalga geçilecek.öküzden paladin komiktir hemde çok.
muchacho dranei ler belkide ilk paladinlerdir.direk naaru dan almışlardır güçlerini.ilave olarak onlar bozulmamış legion tarafına geçenler bozulmuştur.

Tauren hiç oynamadım ama plate giyen sınıfı warrior ve dk olarak cok iyi duruyorlar horde tarafında plate üstüne en yakısan sınıf taurenler yaa warrior dediğin kalıplı aygır gibi bir şey olmalı ki tanklık falan gibi durumlarda o hissi vermeli.

Draft tan paladin oluyorda taurenden neden olmasın bence cok daha iyi olucak. Denge için paladin verilicekse en iyi sınıf tauren. ana şehirlerine bile gittin mi insanın ruhu acılıyor sanki ordaki havayı soluyor gibi oluyoruz ya :)
  • 0

#24 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 07:21 ÖS

mevzu plate de değil.tauren zaten savaşçısı plate giyiyor.t2 seti tauren lerin üstünde gördüğümde inanamamıştım.inanılmaz saçma ve komik duruyordu.sınıfa göre item şekli değişirse ayrı ama bliz in şu an için öyle bir projesi yok.bazı kıyafetler çok komik duracak.birde tauren ın arkada heal atması benim gözüme hoş gelmiyor en azından holy light olarak.
gnomelar benim için efsanedir özellikle kızlarının bazıları gelmiş geçmiş en şeker varlıklardandır.ayrıca tauren ların tiplerini ve kendileri çok severim ben sadece sözüm paladinliğin onlara tip olarak yakışmayacağı.hikaye olarak en uygun sınıflardan 3. kanımca.
şaman ayrıca tirion ittifaktan atıldı.bunun kiliseyle bir alakası yok.aslında kendini savunabilirdi fakat onu çekemeyen birkaç mal vardı ve onlarında sözü ittifakta bayağı geçiyordu...fakat ittifak o zamanlar orklara yardım demenin ölüm olduğunu belirtmişti.aslında tirion u idam bile edebilirlerdi araya giren birkaç hatırlı dost olmasaydı.
  • 0

#25 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 07:37 ÖS

mevzu plate de değil.tauren zaten savaşçısı plate giyiyor.t2 seti tauren lerin üstünde gördüğümde inanamamıştım.inanılmaz saçma ve komik duruyordu.sınıfa göre item şekli değişirse ayrı ama bliz in şu an için öyle bir projesi yok.bazı kıyafetler çok komik duracak.birde tauren ın arkada heal atması benim gözüme hoş gelmiyor en azından holy light olarak.
gnomelar benim için efsanedir özellikle kızlarının bazıları gelmiş geçmiş en şeker varlıklardandır.ayrıca tauren ların tiplerini ve kendileri çok severim ben sadece sözüm paladinliğin onlara tip olarak yakışmayacağı.hikaye olarak en uygun sınıflardan 3. kanımca.
şaman ayrıca tirion ittifaktan atıldı.bunun kiliseyle bir alakası yok.aslında kendini savunabilirdi fakat onu çekemeyen birkaç mal vardı ve onlarında sözü ittifakta bayağı geçiyordu...fakat ittifak o zamanlar orklara yardım demenin ölüm olduğunu belirtmişti.aslında tirion u idam bile edebilirlerdi araya giren birkaç hatırlı dost olmasaydı.

healer olarak durid ve shaman var holy light efekti nasıl olur bilemem ama bi garipseme yaşamayacagım kesin

Şuda var zevkler ve renkler sen sevmezsın baskası sever burda tartısamayız işte örnek ben belf severım arkadasım belfleri çok kötü buluyor bana görede oyunun en iyisi belf olmak işte burda zevk ve renkler muhabbeti girer
  • 0

#26 N_S

N_S

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 08:44 ÖS

Tauren ve dranei paladinlerinin bineklerini resimler bölümünde paylaşmıştım. Sunwalker kodo geliyor taurene.
  • 0

#27 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 08:46 ÖS

Bu oyunda wari haricindeki classlar ırklara özel olmalıydı(wari olur her ırka tabi warinin özel bir şeyi yok bi belften olmuyo o kadar)her ırka her sınıf veriliyor kim bilir belki emerald dream de(cata çıkacağı kesinleşmeden önce 2sinden birinin ek paket olcağını biliyorduk cata çıkcaksa buda ondan sonra çıkar) sınıf için kimse ırk seçmez tüm sınıflarla tüm ırklar oynanır.Blizz çok yanlış yapıyor ne o öyle pazarda elma satar gibi sınıfları bu kadar değersizleştirme?Wotlk a kadar olan yere tamam dedik iyi ama cata da çok abartmışlar yani en azından RP realmlerinde uygulamasalar şu değişiklikleri.Burda konuşanların çoğu lore kısmını değilde tauren iyi ırktır falan konuşuyor biride demiş eredar dan niye oluyor diye Aslında eredar paladin yok onlar corrupted Velen inkiler ise Draenei yani sürülmüşler Naaru Sargeras ın Eredar ın bir kısmını kendine geçirmesinden şonra Velen e gelmiştir ve onlara ışığı öğretmiştir Dolayisıyla Eredarda 1 tane paladin yoktur konu lore bölümünde olmadığı için lore konusunda yanlışlar olabilir düzeltmis olayım.Ya blizz böyle hikayeler yazıyoda cata da draene iye yenı sınıf koymamışlar :S Aslında çok saçma Draene ide tbc den beri olması gereken bi sınıf var Warlock.En basitinden bir örnekle Archimonde o bir warlocktu demekki eredar da var lock orda varsa neden Velen'inkilerde yok?Olması gerek bence blizz o kadar sınıfları ırklara dağıtmak içın lore ıle o oynuyorda Velen inkiler Naaru ile temasa geçtikten sonra shadow u bıraktı mı diyor?
  • 0

#28 snkbrkn

snkbrkn

Knight

• Members
  • 377 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2010 - 10:07 ÖS

Human paladinimde var sırf bazı humanların paladinlik adı altında başka işgüzarlıklar yapması yüzünden Allianceı bıraktım hatta human paladinken lorea çok bağlı kaldığımdan, bıraktığımda bile bu durum devam etsin diğe, forsaken olarak Hordeta devam etmekteyim. Kendimi öncesinde bir human paladin olan fakat vebaya yakalanınca hayatı değişen, dışlanmış bir forsaken mage olarak görüyorum. Benim için daha zevkli oluyor. Ha human paladinimide henüz silmiş değilim içimde o karakterin apayrı bir yeri vardır bende ama taurene humandan daha çok yakıştırıyorum paladinliği ve cata gelince kasıcağım ilk karakterdir kendileri. Belkide worgen warrior kasarım belli olmaz Horde ya da Ally diğe kendimi sınırlamıyorum artık...
  • 0

#29 DunkPrince

DunkPrince

Scout

• Members
  • 322 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 12:37 ÖS

Ya kardeşim öküzde olsa karışmayın, bırakın neye inanmak isterse inansın :)
  • 0

#30 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 01:05 ÖS

@ samanyeme ; tam düşündüklerimi yazmışsın :)
  • 0

#31 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 08:45 ÖS

Bu oyunda wari haricindeki classlar ırklara özel olmalıydı(wari olur her ırka tabi warinin özel bir şeyi yok bi belften olmuyo o kadar)her ırka her sınıf veriliyor kim bilir belki emerald dream de(cata çıkacağı kesinleşmeden önce 2sinden birinin ek paket olcağını biliyorduk cata çıkcaksa buda ondan sonra çıkar) sınıf için kimse ırk seçmez tüm sınıflarla tüm ırklar oynanır.Blizz çok yanlış yapıyor ne o öyle pazarda elma satar gibi sınıfları bu kadar değersizleştirme?Wotlk a kadar olan yere tamam dedik iyi ama cata da çok abartmışlar yani en azından RP realmlerinde uygulamasalar şu değişiklikleri.Burda konuşanların çoğu lore kısmını değilde tauren iyi ırktır falan konuşuyor biride demiş eredar dan niye oluyor diye Aslında eredar paladin yok onlar corrupted Velen inkiler ise Draenei yani sürülmüşler Naaru Sargeras ın Eredar ın bir kısmını kendine geçirmesinden şonra Velen e gelmiştir ve onlara ışığı öğretmiştir Dolayisıyla Eredarda 1 tane paladin yoktur konu lore bölümünde olmadığı için lore konusunda yanlışlar olabilir düzeltmis olayım.Ya blizz böyle hikayeler yazıyoda cata da draene iye yenı sınıf koymamışlar :S Aslında çok saçma Draene ide tbc den beri olması gereken bi sınıf var Warlock.En basitinden bir örnekle Archimonde o bir warlocktu demekki eredar da var lock orda varsa neden Velen'inkilerde yok?Olması gerek bence blizz o kadar sınıfları ırklara dağıtmak içın lore ıle o oynuyorda Velen inkiler Naaru ile temasa geçtikten sonra shadow u bıraktı mı diyor?

Paladin olabilmeleri için draeneilerin hikayesi değiştirildi.Eredar bağlantısı fallan yoktu yani.Sen bunu kesin doğru alabiliyorsan niye taurenlerin paladin olma hikayesi saçma gelir.Belki kutsal ışıkla ilgili daha çok bilgi verir taurenler.Hem taurenlerin paladin olmasında hikaye değişikliği falan da yok.
  • 0

#32 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 10:01 ÖS

Taurenlerin ışığı kullanması ilginç değil mi?Tamam eredarlarınki değişti ama bir yere kadar hangi ırklar hangi sınıfları seçebiliyor yakında sınıf için ırk değiştirme derdide olmayacak
bak burayı iyi oku ben sadece sınıfların bu kadar dağıtılmasından hoşlanmıyorum taurenleri tbc de pala yapsalar draeneiyi cata da yapmaya çalışsalar bu seferde draenei olmasın derdim..

Bu oyunda wari haricindeki classlar ırklara özel olmalıydı(wari olur her ırka tabi warinin özel bir şeyi yok bi belften olmuyo o kadar)her ırka her sınıf veriliyor kim bilir belki emerald dream de(cata çıkacağı kesinleşmeden önce 2sinden birinin ek paket olcağını biliyorduk cata çıkcaksa buda ondan sonra çıkar) sınıf için kimse ırk seçmez tüm sınıflarla tüm ırklar oynanır.Blizz çok yanlış yapıyor ne o öyle pazarda elma satar gibi sınıfları bu kadar değersizleştirme?

• 0

#33 snkbrkn

snkbrkn

Knight

• Members
  • 377 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 10:06 ÖS

Ya class olayını lorea bukadar bağlamayın derim ben. Bende lore ile çok içli dışlı bir playerımdır ve çoğu şeyi bilirim lakin hani zamanla bir blood elf paladin taurene ışığı kullanmayı öğretebilir. Yani en kötü ihtimal böyle öğrenirler ama genede öğrenirler. Çok takmayın class-lore ikilisini.
  • 0

#34 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 10:39 ÖS

Taurenlerin ışığı kullanması ilginç değil mi?Tamam eredarlarınki değişti ama bir yere kadar hangi ırklar hangi sınıfları seçebiliyor yakında sınıf için ırk değiştirme derdide olmayacak
bak burayı iyi oku ben sadece sınıfların bu kadar dağıtılmasından hoşlanmıyorum taurenleri tbc de pala yapsalar draeneiyi cata da yapmaya çalışsalar bu seferde draenei olmasın derdim..

Bağlayamayacaklarını nereden biliyorsun?Benim düşünceme göre insanların kutsal ışığı ile taurenlerin inandığı ışık aynı şeye ama farklı isimler veriyorlar.
  • 0

#35 LordSemir

LordSemir

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2010 - 11:29 ÖS

ne kadar saçma bir tartışma.neden olmasın ? heey..! bu oyunda konuşan ve savaşabilen öküzler yürüyebilen ölüler ve kılıcını sapladığında metrelerce yüklüğünde iskelet bir yaratık çıkarabilen varlıklar var.bunlar saçma gelmiyorda öküzün pala olmasımı saçma geliyor ? sadece... /rofl
  • 0

#36 Xadriell

Xadriell

Knight Lieutenant

• Members
  • 502 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 02:41 ÖÖ

ne kadar saçma bir tartışma.neden olmasın ? heey..! bu oyunda konuşan ve savaşabilen öküzler yürüyebilen ölüler ve kılıcını sapladığında metrelerce yüklüğünde iskelet bir yaratık çıkarabilen varlıklar var.bunlar saçma gelmiyorda öküzün pala olmasımı saçma geliyor ? sadece... /rofl

E dimi yani.. Bidaaki patchte de Gnome ve Undead Druid, Tauren Rogue, Night Elf Shaman istiyoruz.. Ee tabi, Draeneilar var, öretir Night Elflere de shamanlığı.. Ya da Undead,Orc,Troll ve Bloodelfler bi araya gelip özel grup dersleriyle Taurenlere de rogueluğu öretir.. Öretir dimi, öretir lan valla.
  • 0

#37 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 04:14 ÖÖ

meydan boşken havaya sıkmak güzel tabi, o kadar lore bilgisi olan arkadaşlar divine magic konusundan -nedense- nasibini alamamışlar ...

türleri nelerdir, hangi classlar kullanır, arcane magic ile arasındaki fark nedir vs.

taurenlerin aşina oldukları bir magic school divine magic. druidism, shamanism. peki burada divine magic kullanan bir ırk neden priest veya paladin olamıyor onlar da divine magic kullanmıyor mu ?

hikaye bu şekilde yazılamaz mı ? şimdi diyeceksiniz o zaman human druid olsun. ne de olsa divine magic kullanıyorlar. olsun arkadaş, blizzard yaptı ben mi olmaz dedim.

voodoo bile yaparlar ruhunuz duymaz. madem atıp tutmak serbest en azından dayanaklarınız olsun. nedir bu kullanacakları holy light hangi tür büyü okulunun içindedir. bu büyü okulu neleri içinde barındırır vs.

neyse canım hata sizde değil ki hata blizzardda şöyle esaslı bir rpg veya mmorpg yapamadı. yer yer saçma yer yer doğru bonuslar verdi ancak penalty uygulamasına girmedi. böyle olunca oyuncular şımardı vs.

neyse canım konu sapmasın. "teke"ler divine magic kullanır da "öküz"ler neden kullanamasın durumunda ısrarcıyım... tabi anlayan ve dinleyene sözlerim. gerisi polemik yaratır o da beni bağlamaz.
  • 0

#38 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 06:00 ÖÖ

/silly yazdığınızda "mööö, are you happy now?" diyen bir ırktan bahsediyoruz. Hatta bu ırkı paladin yapıyoruz. Eh isim olarakda "Holycow" koyarız tam olur.

Yeni gelenlerden hepsine birşeyler buluyorumda nelf mage ve tauren paladin saçma geliyor...
  • 0

Resmi ekleyen

#39 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 08:17 ÖÖ

Orc şamanlara niye karşı çıkmıyorsunuz?
  • 0

#40 zak83

zak83

Legionare

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 09:13 ÖÖ

yıllar önce iki kuleyi izliyoruz. bir arkadaş patlattı bombayı " legolas kara muratı geçti. saniyede 5 ok atıyor. olurmu ya böle ehuhahuh " ulan dedim kerkenez, elf olduğuna inanıyorsun da 5 saniyede 5 ok atmasımı saçma geliyor :D

bu olay da bunun gibi. elf olduğuna, tauren olduğuna, ölülerin savaştığına inanıyorsunuz da bunların sizin sindiremediğiniz sınıflara bürünmesine mi inanmıyorsunuz :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı