İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlk Tauren Paladin ve Tauren Paladin Mount

• Please log in to reply
Bu konuya 50 yanıt gönderildi

#41 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 10:01 ÖÖ

meydan boşken havaya sıkmak güzel tabi, o kadar lore bilgisi olan arkadaşlar divine magic konusundan -nedense- nasibini alamamışlar ...

türleri nelerdir, hangi classlar kullanır, arcane magic ile arasındaki fark nedir vs.

taurenlerin aşina oldukları bir magic school divine magic. druidism, shamanism. peki burada divine magic kullanan bir ırk neden priest veya paladin olamıyor onlar da divine magic kullanmıyor mu ?

hikaye bu şekilde yazılamaz mı ? şimdi diyeceksiniz o zaman human druid olsun. ne de olsa divine magic kullanıyorlar. olsun arkadaş, blizzard yaptı ben mi olmaz dedim.

voodoo bile yaparlar ruhunuz duymaz. madem atıp tutmak serbest en azından dayanaklarınız olsun. nedir bu kullanacakları holy light hangi tür büyü okulunun içindedir. bu büyü okulu neleri içinde barındırır vs.

neyse canım hata sizde değil ki hata blizzardda şöyle esaslı bir rpg veya mmorpg yapamadı. yer yer saçma yer yer doğru bonuslar verdi ancak penalty uygulamasına girmedi. böyle olunca oyuncular şımardı vs.

neyse canım konu sapmasın. "teke"ler divine magic kullanır da "öküz"ler neden kullanamasın durumunda ısrarcıyım... tabi anlayan ve dinleyene sözlerim. gerisi polemik yaratır o da beni bağlamaz.

+ 1912
  • 0

#42 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 10:50 ÖÖ

Sun-Tzu;506712']+ 1912

cevaplarına hastayım valla rakamlarla konusuyorsun :D :) :)
  • 0

#43 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 10:51 ÖÖ

Birazdan bir konu açacagım orada görürsün rakamların dehşetini :D
  • 0

#44 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 10:51 ÖÖ

Sun-Tzu;506741']Birazdan bir konu açacagım orada görürsün rakamların dehşetini :D

+1931

:) :) :)
  • 0

#45 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 02:26 ÖS

yıllar önce iki kuleyi izliyoruz. bir arkadaş patlattı bombayı " legolas kara muratı geçti. saniyede 5 ok atıyor. olurmu ya böle ehuhahuh " ulan dedim kerkenez, elf olduğuna inanıyorsun da 5 saniyede 5 ok atmasımı saçma geliyor :D

bu olay da bunun gibi. elf olduğuna, tauren olduğuna, ölülerin savaştığına inanıyorsunuz da bunların sizin sindiremediğiniz sınıflara bürünmesine mi inanmıyorsunuz :D

Kitapta o kadar atmıyormuş.Film taktiğiymiş o dediğin.
  • 0

#46 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 03:11 ÖS

/silly yazdığınızda "mööö, are you happy now?" diyen bir ırktan bahsediyoruz. Hatta bu ırkı paladin yapıyoruz. Eh isim olarakda "Holycow" koyarız tam olur.

Yeni gelenlerden hepsine birşeyler buluyorumda nelf mage ve tauren paladin saçma geliyor...

Nelf mage çoooooooooooooook eskiden vardı ama bencede saçma çünkü nelfler doğayla barışık bir ırk well of eternity kadimler savaşı olaylarından sonra mage liği bırakıp bir daha hiç başlamadılar fakat cata da başlıyorlar:)
Bak bir mage olan vasjh bak daha sonra ne hale geldi:mrgreen:Posted Image
Gördünüz mü bak neler oluyomuş mage olunca:mrgreen:üstüne birde Sargeras(avatarı ama olsun o da güçlü yani:)) geliyo sağı solu dağıtıyo..Nelfler mage olucak iyi peki anlaşılan wowcular en geç bi dahaki expansion a Sargeras la savaşcak :mrgreen:
  • 0

#47 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 06:42 ÖS

anlamayan ya da okuyupta göremeyen arkadaşlar için bir daha yazayım.ben sadece tip olarak tauren lara yakıştıramıyorum paladinliği nokta
  • 0

#48 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 09:52 ÖS

anlamayan ya da okuyupta göremeyen arkadaşlar için bir daha yazayım.ben sadece tip olarak tauren lara yakıştıramıyorum paladinliği nokta

Olsun canım onlarda insan(değil ama bi canlı .d)Neyse artık karşı çıkamayız blize kararını vermiş.
  • 0

#49 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 14 Haziran 2010 - 08:48 ÖÖ

Youtubeta Tauren Paladinlerin mount uyla ilgili bir video buldum.

YouTube - Wow Cataclysm Alpha: New paladin mounts
  • 0

#50 Xadris

Xadris

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 11:10 ÖÖ

tauren paladin e hala saçmalık diyorum.öküzden paladin oluyorsa undead den neden olmasın.

Yanlız Taurenler; barışçıl doğanın elementlerine inanan bir halktır.Paladinler de bir tür doğa dostu dersek...
  • 0

#51 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 04:20 ÖS

mini mini bir hort konmuştu.. =)

hazır hortlamışken buda birinci sayfadan geliyor..

Çevrene bak ne öküzler var neler oluyolar paladin mi olamayacaklar

Best of Topic seciyorum bu mesajı!!
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı