İçeriğe git

Resim
- - - - -

Karakterim silindi yardım

• Please log in to reply
Bu konuya 31 yanıt gönderildi

#1 mtguneskuti

mtguneskuti

First Sergeant

• Members
  • 298 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 01:19 ÖS

merhaba arkadaşlar ben dün oynarken kardeşime vermiştim oynasın diye gelip baktığımda caracterimi silmiş caracterimi geri getirmemin bir yolu varmı ?
  • 0

#2 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 02:29 ÖS

Var, oyun içerisinde yeni bir karakter açıp ingilizcen var ise durumu ticket GM izah edeceksin , geri verirler.
  • 0

#3 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 02:36 ÖS

Daha büyük olasılık olarak kardeşin oynadığın serverı değiştirmiş olabilir mi?
Onu bir kontrol et istersen. Karakter ekranında karakter listesinin üstünde 'change realm' diye bir tuş var. Kardeşin ona tıkladıktan sonra başka bir realm seçmiş olabilir.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#4 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 02:46 ÖS

heyecan yapmana gerek yok. gm ye ticket aç. sinirli olduğun bir anda karekterini yanlışlıkla sildiğini fakat hata yaptığını ve karekterini tekrar istediğini söyle. karekterinin lvlini ve nickini yaz. gm senin online olduğun bir zamanda senle konuşacak. ona durumu tekrar anlatıp karekterinin nickini ve lvlini söyleyeceksin. o da sana exit yap tekrar gir diyecek ve karekterini almış olacaksın. kardeşin başka servera geçirmişse yine gmye ticket atıp aynı şekilde sinirli olduğunu vs diyip alabilirsin. blizzardın amacı seni oyunda tutmak olduğu için sorun yok yani.
  • 0

#5 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 02:57 ÖS

gm'in halledebileceği bir iş değil.

-çüngü game master dediğimiz adamlar oyun içi bilgilenirme ve oyundaki buglarla ilgili yardımcı olmaktadır. zaten adamlarla konusunca anlarsınız. makina gibiler :D üstelik ben 15 gün önce ticket açtım bir bugdan dolayı hala bana cevap vermediler :D

öncelikle endişe etmene gerek yok. sadece 3-7 gün süren bir işlem var.

webform doldurman gerekiyor. webformda (google translateyi kullanabilirsin çeviri için) yanlışlıkla karakterini sildiğini söyle ve geri vermelerini iste. lafı çok uzatmana gerek yok. sonra sana bir mail gelecek. senden accountunla ilgili olarakdan gizli soruyu accountuna kayıtlı adresi telefonu gibi (kimlik doğrulayıcı) bilgiler isteyecekler. onlarıda doldurup maili geri gönderiyorsun. bu işlemlerin hepsi 3 ila 7 gün sürebiliyor. biraz süre konusu şans artık. sakın arka arkaya mail atma. çünkü her mail atışında sıranın en sonuna gidiyormuşsun... 1 tane webform doldur ve cevap bekle. kesin olarak cevaplıyorlar...
  • 0

#6 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 02:58 ÖS

Arkadaşın dediğini yap kardeşinede bir daha verme:DYada ikaz et
  • 0

#7 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 03:10 ÖS

Abisine iyilik olsun diye 19lvl Twinki lvl 21 yapanlarda var :D

Garibim akşam abisi gelince "Abi senin charını 21 yaptım" diyip saf saf aferim beklemiş. Çok üzülmüştüm o veledin yediği azara XD
  • 0
Resmi ekleyen

#8 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 03:16 ÖS

-çüngü game master dediğimiz adamlar oyun içi bilgilenirme ve oyundaki buglarla ilgili yardımcı olmaktadır. zaten adamlarla konusunca anlarsınız. makina gibiler :D üstelik ben 15 gün önce ticket açtım bir bugdan dolayı hala bana cevap vermediler :D

webform doldurman gerekiyor. webformda (google translateyi kullanabilirsin çeviri için) yanlışlıkla karakterini sildiğini söyle ve geri vermelerini iste. lafı çok uzatmana gerek yok. sonra sana bir mail gelecek. senden accountunla ilgili olarakdan gizli soruyu accountuna kayıtlı adresi telefonu gibi (kimlik doğrulayıcı) bilgiler isteyecekler. onlarıda doldurup maili geri gönderiyorsun. bu işlemlerin hepsi 3 ila 7 gün sürebiliyor. biraz süre konusu şans artık. sakın arka arkaya mail atma. çünkü her mail atışında sıranın en sonuna gidiyormuşsun... 1 tane webform doldur ve cevap bekle. kesin olarak cevaplıyorlar...

Asıl GMlerin halledeceği iş eğer karakteri silindiyse. Webform falan uzun sürer. GMler gayet geri getiriyorlar silinen karakterleri.
  • 0

Best regards,

Scissors

#9 mtguneskuti

mtguneskuti

First Sergeant

• Members
  • 298 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 04:12 ÖS

Cok teşekkürler gm ye ticket atcam eyer olmazsa webform yolundan gideceğim .
  • 0

#10 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 04:24 ÖS

valla dediğim gibi %90 ihtimalle game master sana webform doldur diyecek. zaten bunu demesi 15 günden fazla sürecek. şuanda neyle uğraşıyorlarsa dunemaul serverinde 15 gündür hala bi bugla ilgili bir cevap alamadım.

Lock um ile attan iniyorum petin hp si yarım başlıyorum her seferinde kafayı yiyecem...
  • 0

#11 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 09:11 ÖS

3-4 kez sildiğim karakteri GM ile konuşarak geri aldım. Bilmiyorum son zamanlarda prosedür değişti mi.
  • 0

Best regards,

Scissors

#12 Exhalation

Exhalation

Senior Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 09:17 ÖS

1 ay önce sildiğim karakteri aldım halen var sadece 2 dk alıyo
  • 0

#13 Wolly

Wolly

Corporal

• Validating
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 09:35 ÖS

Bende lock umu geri almıştım.Sadece gm le konuşman yetiyor...
  • 0

#14 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2010 - 09:52 ÖS

Ben de gm hallediyor diye biliyorum.

Abisine iyilik olsun diye 19lvl Twinki lvl 21 yapanlarda var :)

Garibim akşam abisi gelince "Abi senin charını 21 yaptım" diyip saf saf aferim beklemiş. Çok üzülmüştüm o veledin yediği azara XD

Ahahaha hatırlıyorum o postu ;) Twink gnomeu uğraşıp tüm gün level atlattırmış yazık :) Kimdi acaba..

#15 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 25 Mayıs 2010 - 02:47 ÖÖ

-çüngü game master dediğimiz adamlar oyun içi bilgilenirme ve oyundaki buglarla ilgili yardımcı olmaktadır. zaten adamlarla konusunca anlarsınız. makina gibiler ;) üstelik ben 15 gün önce ticket açtım bir bugdan dolayı hala bana cevap vermediler :)

80 Level Gearli, 72 lvl, 66lvl, 40 level charlarimi 4 defa oyunu birakicam diye sildim. Pisman olup adamlara gercegi söyledim ve bunun icin Oyun ici Ticket kullandim. 4-5 Saat gecmeden GM Chat acti ve ayni seyleri ilettim. Relog olmani istiyor senden hepsi bu. Relog isleminden sonra karakterlerin ve itemlerin geliyor. Web Form la ugrasma, uzun sürer
  • 0

#16 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 25 Mayıs 2010 - 08:27 ÖÖ

ya 4-5 saatte gm nasıl cevap veriyor anlamadım valla. benim bi postum 15 gündür açık. ne cavap var ne bişey. ya da adamlar okudu cevap vermek işlerine gelmiyor. oyüzden arkadaşa webform doldur dedim.

diğer bir konu benim hiç charım silinmedi. oyüzden emin değilim ama bugüne kadar oyunla ilgili ne olursa olsun gm e bişey sorduğumda direk webform doldur diyordu bana ;) bu gm ler sanırım bana uyuz...
  • 0

#17 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 25 Mayıs 2010 - 08:46 ÖÖ

gmlerin silinen karekterleri geri getirme item veya paraları iade gibi yetkileri var.bi ara çarları silmiştim. gmye ticket açmıştım. ertesi gün akşam oyundayken gm konuşma penceresi açtı durumu anlattım benim istediğim çarların hepsini aynı anda geri vermişti. çarların silinmesi kişiyi anında oyundan soğutur ve hiçbirşey yapmamasını sağlarki bu da blizzin istemeyeceği birşey olduğundan gmlerde bu yetki var sanırım. accountu hacklenip çarları silinen arkadaşlarımda ticket açıp gmye durumunu anlatıp almışlardı. kısacası en kısa yol ticket açmak. en fazla 36 saat bekletirler seni.
  • 0

#18 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2010 - 09:56 ÖÖ

ya 4-5 saatte gm nasıl cevap veriyor anlamadım valla. benim bi postum 15 gündür açık. ne cavap var ne bişey. ya da adamlar okudu cevap vermek işlerine gelmiyor. oyüzden arkadaşa webform doldur dedim.

diğer bir konu benim hiç charım silinmedi. oyüzden emin değilim ama bugüne kadar oyunla ilgili ne olursa olsun gm e bişey sorduğumda direk webform doldur diyordu bana :) bu gm ler sanırım bana uyuz...

Şöyle bir durum var eğer ticketi açıpda ofline olursan yada belirli bir süre sonra gelirsen , uzun süre afk kalırsan otomatik cevap verıyorlar. Sağ köşedeki açılmış olan postuna tıklasan orda sana vermiş oldukları cevabı göreceksin.
  • 0

#19 memo2000

memo2000

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2011 - 10:07 ÖÖ

:D merhaba. lütfen sizden * bekliyorum. benim metin2 ayosofyada 75 lw çharım kendim tarafından yanlışlkla sildim. sizin yukarda izah ettiğiniz webform onu bulamadım. ayrıca google çeviriden yazdığım türkçe sonra ing cesine çevirip tekrar türkçe yaptığımda anlamsız kelimeler çıkıyor. bu konuda bana yardım ederseniniz inanın çok mutlu olacağım aşağıda webforma bu şekilde yazı göndermem gerekiyor bana bunun ingilzcesesini yazarsanız sevinirim.

çharımın adı ......... lw'im 75

çarımı yanlışlıkla sildim. bu çarımın bana mümkünse bana geri verilmesinini talep eder, çalışmalarınıza başarılar dilerim. saygılarımla...

veya buna benzer sizin ön gördüğünüz bir yazı yazarsanız daha iyi olur. hayırlı çalışmalar.
  • -3

#20 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2011 - 11:15 ÖÖ

benim metin2 ayosofyada 75 lw çharım kendim tarafından yanlışlkla sildim.

Metin2, WOW ?????? :D :D :D

Ayrica metin2 turk oyunu degil mi? Ben mi yanlis biliyorum yoksa?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı