İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm Yakın mı ?

• Please log in to reply
Bu konuya 49 yanıt gönderildi

#21 Forgivèn

Forgivèn

Senior Sergeant

• Members
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2010 - 04:37 ÖÖ

çıksa artık.. sıkılmaya başladık..
  • 0

#22 stickdust

stickdust

Senior Sergeant

• Members
  • 129 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2010 - 08:07 ÖÖ

wotlk gibi kasım aralık düşünüyorum ben yine gece satışında soğukta bekletecekler...
  • 0

#23 ZuZQ

ZuZQ

Scout

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2010 - 09:36 ÖÖ

valla almanyada eylülde geliyor...
  • 0

#24 lepla

lepla

First Sergeant

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2010 - 04:42 ÖS

Beni en heyecanlandıran şey Pre-cataclysmde yaşanacak olaylar. :D Azerothdaki depremler filan böyle, kaos !
  • 0

#25 encladus

encladus

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:25 ÖS

Beni en heyecanlandıran şey Pre-cataclysmde yaşanacak olaylar. :) Azerothdaki depremler filan böyle, kaos !

olcak mı ki öyle bi sey :) iyi olur ama
  • 0

#26 erkanalkan

erkanalkan

Scout

• Members
  • 486 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 08:07 ÖÖ

olcak mı ki öyle bi sey :D iyi olur ama

mutlaka olacak
ben de en çok bu yaşanacak olayları bekliyorum
  • 0

#27 Misafir_Sylvénna_*

Misafir_Sylvénna_*
  • Guests

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 08:33 ÖÖ

Artık ne tabardı alırız ki?Yine mi Argent Dawn kim bilir:)Hadi hemencecik gelse de , tadına vara vara yapsak eventleri.
  • 0

#28 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 09:04 ÖÖ

aralikta cataclysm elimizde pre cataclysm i beklerken kalp sagligm tehlikede xD
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#29 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 09:26 ÖÖ

http://forum.wow-tur...aman-gelir.html şu konuyu bi okuyun o zamanlar hangi tahminleri yapmışız. 2010 ocak diyen var 2010 yazında mutlaka çıkan diyen var :D

edit : haha özellikle Hike'ın ilk yazıdan itibaren yazdıklarını takip edin :)
  • 0

#30 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 09:59 ÖÖ

http://forum.wow-tur...aman-gelir.html şu konuyu bi okuyun o zamanlar hangi tahminleri yapmışız. 2010 ocak diyen var 2010 yazında mutlaka çıkan diyen var :)

edit : haha özellikle Hike'ın ilk yazıdan itibaren yazdıklarını takip edin :)

kesin olarak kis civari gelir hollandali bi arkadas var bilmemnesi blizzardda calisiomus bilg muhendisi yani anliican saglam kaynak bende :D
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#31 theares

theares

Knight Lieutenant

• Members
  • 965 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 10:20 ÖÖ

blizzard yıl dönümünde getirebilir, kış döneminde çıkarsa eğer bunu eylül ayı gibi duyuracaklardır eğer ses çıkmazsa bilinki bahara kaldı
  • 0

#32 critical

critical

Knight Lieutenant

• Members
  • 615 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 01:19 ÖS

Aralığa uzatmazlar zannetmiyorum diğer oyun ve paketlerin çıkış tarihi 1 Kasımsa Cataclysm de 1 Kasım da gelir hiç kimse net , garanti konuşamaz Blizzcon da açıklarlar o zaman görmüş oluruz.
  • 0

#33 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2010 - 12:48 ÖÖ

Beta da oynuyorum. Oyunun kasıma yetişmesi adamlar çift vardiya gece gündüz çalışsa bile zor şu anda o kadar çok bug varki.
  • 0

#34 Timur

Timur

Senior Sergeant

• Members
  • 117 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2010 - 02:19 ÖÖ

Kotu haber tez ulaşır :cry:
  • 0

#35 Turko

Turko

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2010 - 06:03 ÖÖ

Blizzardan açıklama gelmişti...Türk oyun dergisi sitelerinde makale şeklinde de var okuyabilirsiniz...Cataclsym bu sene içerisinde çıkartılacak.
  • 0

#36 DunkPrince

DunkPrince

Scout

• Members
  • 322 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 09:34 ÖÖ

Rüyamda bi anda çıkartıyorlardı :D Bi girdim oyuna herkes 85e kasmaya başlamış :)
  • 0

#37 balta

balta

Scout

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 10:08 ÖÖ

bende kasım diye umit ediyorum icc artık baydı milleti en son blue postda herhangi bir raid getirmeyi planlamıyoruz demislerdi cata oncesi malum gelecek en ufak raid demek item lvllerinin 280 290 lara cıkması demek buda catanın dungeonlarını heroiclerinin mavi itemlerini yer bitirir her iki ucu oklu degnek yani.starcraft cıkıcak diye ona cok yogunlastılar.ama yinede umitliyip kasım ayı icinde cıkıcaktır mutlaka.ama kesin yuzde yuzluk bir tarih istiyorsan pre catalysm major patch geldikten 45-60 gun sonrasınıada catalysm cıkar.ama gorunurde major patch ile ilgili tarih bile yok su gunlerde patch bile cıkmadan bir hafta 10 gun oncesinden duyurulduguna gore major patch bile en erken eylul 1.haftasından sonra gelir.
  • 0

#38 DunkPrince

DunkPrince

Scout

• Members
  • 322 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 10:11 ÖÖ

starcraft çıktı ki.. Hem merak etme cataclysmde en dandik 81 level yeşil item 300 leveldan başlıyor
  • 0

#39 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 10:14 ÖÖ

Beta da oynuyorum. Oyunun kasıma yetişmesi adamlar çift vardiya gece gündüz çalışsa bile zor şu anda o kadar çok bug varki.

İşin bug ve oyun yönü dışında finansal yönü var.Oradan gelecek yüklü miktarda para Blizzard a ilaç gibi gelecektir.Bu yüzden bana göre büyük patronlar o işi istediği kadar bug olsun o kadar uzattırmaz.Bu yıl bitmeden gelir.
  • 0

#40 balta

balta

Scout

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 11:12 ÖÖ

esasında adamlarada hak vermek gerek bizim icin 2 sene ucun bir zaman dilimi gibi gozukuyor ama onlar icin 2 sene cok kısa geliyordur catalysm ve starcraft ust uste bindi catalysmde gelmesi gereken kendi acıkladıkları bazı seyleri bile iptal ettiler yetistirmek icin kolay da degil koskoca azeroth degisti tek grafikel olarak degil gorevler degisti cıkan gorevler olmustur eklenen gorevler olmustur.bunların hikayesi senaryosu idi birbirlerinle olan baglantlarıydı cidden kolay is degil catalysm cıksın bundan sonraki ek paketde sıkıntı olabilr cunku diablo ve wow 4.ek paket ust uste cakısma olasılıgı var en azından major patchle rated bg ler gelsede biraz onlarla ile vakit gecirsek arena silahlarını falan honor a koysalar fena olmas.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı