İçeriğe git

Resim
- - - - -

tier serisi ve özel gear lar

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 antijen

antijen

Üye

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 04:26 ÖS

arkadaşlar ben 70 olma yolunda gayet büyük bi hızla ilerliyorum ama artık üstüme başımada adam gibi itemlar almak istiyorum..char DK üstümdekiler hippi kıyafeti gibi çok gıcık oldum artık güzel itemlar bulmak istiyorum bu Tier serilerini nerden(dungeon) bulablrm yada pvp item falan filan vardı WoW un sitesinde armor set lerine baskmştım bunları nerden bulablrm ve diyelimki dungeondan bi tier serisinden atıyorum Head çıktı bunun Tier olup olmadığını(yada başka seri itemı neyse anlayın siz) nasıl anlayabilirim yani ille isimlerinimi ezberlemek gerek lütfen yardım edin teşekkürler :)
  • 0

#2 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 04:33 ÖS

Öncelikle daha iyi gear'a sahip olmak istemeni anlıyorum fakat, bu gear'ları almak ile kaybedeceğin zamanda zaten 80 olursun ve 80'de kullanacağın gear'ları almaya başlarsın.

Tier epic set itemidir eski oyuncular bir bakışta ''aa adamda full t3 var saklamış helal olsun'' deselerde, yeni oyuncular için aynı şeyi söylemek zor.
Item'ları ezberlemene gerek yok, tier set item'ları için bilmen gereken şey şu an T9 / T10, daha öncesine ihtiyacın olmayacaktır..

T9 - Triumphant Koltira's Battlegear - Item Set - World of Warcraft
T10 - Scourgelord's Battlegear - Item Set - World of Warcraft

Buraya bir göz at, yardımcı olabilmiş ''olmak'' dileği ile, iyi günler.
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#3 antijen

antijen

Üye

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 04:40 ÖS

istediim Tier 10 işte!!:) deli set yaa çok hoşuma gidiyor sadece onun için bile 80 e kasarım :) evet çok yardımcı oldun çok teşekkürler ama saçma gelen bişey daha var onada yardım edersen çok mutl olurum :) şmdi warrior,paladin ve DK lar plate item giyiyor..bu tier 9 ve 10 tam bi DK kıyafeti ama paladinlerde giyebiliyor dimi? yoksa paladinler "paladine" benzemek için farklı bi set mi tercih ediyorlar yada warrior lar?? çünkü DK nın havası ve karizması bence giydiği item larda sonuçta hepsi LK ya benziyor ve öyle giyiniyor bi paladinde öyle giyinirse saçma olmazmı?? bu biraz bni sıktıda --' bunada yardım ederse çok mutlu olurum iyi günler :) ve bi düzltme yapıyım yoksa item lar giyildkçe class a göre üstünde görünüşümü deişiyor?? teşekkürler :)
  • 0

#4 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 04:49 ÖS

Şu cümle ile açıklayayım ''Herkesin seti kendine arkadaş''..
:)
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#5 antijen

antijen

Üye

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 04:57 ÖS

haaa ahaha sevindim ozaman tamam çok saol :) :)
  • 0

#6 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2010 - 10:51 ÖS

Şu cümle ile açıklayayım ''Herkesin seti kendine arkadaş''..
:)

doğru ama tier9 un tasarımlarında Bütün setler aynı görünüyordu. mesela mail tier 9 kullanan bütün classlar (hunter,shaman) birbirine benziyordu
  • 0

#7 antijen

antijen

Üye

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2010 - 11:41 ÖS

ya honor puan ları 75k da duruyomş ilerlemiyomuş bende şuan olan honor point lerim ile outland giysileri aldım orgrimmardan şu 3 tane armor varya..baya iyilermş :) şimdide süresi doldu aylıın yarın öbür gün bidaa para ödiycem 1-2 gün normal takılıyımda oyunu özliyim biraz :)
  • 0

#8 seleron

seleron

First Sergeant

• Members
  • 236 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 12:35 ÖS

keşke 70 levelda harcamasaydın honorları 264 level alıp tekrar kasabilirdin neyse sağlık olsun :(
  • 0

#9 antijen

antijen

Üye

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 01:33 ÖS

şuanda 77 levelım ve 30k honorum var ne yapmam gerekio ???:):D
  • 0

#10 moonshine

moonshine

Üye

• Members
  • 67 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 01:42 ÖS

bişey yapmana gerek yok 80 olunca pvp set alırsın işte 75k ya kadar toplanıyor nasılsa
  • 0

#11 emircan42

emircan42

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 04:14 ÖÖ

merhaba millet ben yeni bir oyuncuyum eskiden hep knight oynadım ve bir arkadaşım bu oyunu önerdi. Bana denemek icin tiral ve pvp server ların olduğunu söylemişti bende şu anda birkaç pvp oynuyorumda oyunu bana anlatabilecek birilerini arıyorum. Sormak istediğim konuları aşağıya tektek yazıcağım ...

1 : İlk olarak sormak istediğim pvp ile ilgili deği. Bu oyunda pazar kuruluyormu eğer kurulabiliyor ise hangi tuş ve nasıl bir olay. :D

2 : İikinci sorum ise bu t9 ve t10 eşyaları sanırım honor gibi bişi söylüyorsunuz onunla alınıyormuş. Bu honor nasıl kasılır ve tier eşyaları canavardan cıkarmı ? ( sanırım şu elite canavarlardan cıkıyor )

3 : WoW - Turk sitesinin pvp si olduğunu duydum fakat verilen linklere giremedim launcherini verebilecek varsa sevinirim.

4 : Wow'un orjinalinde oynamak çokmu pahalı? Benim durumum çok iyi değil de oynayamam sanırım.

5 : Wow pvp nasıl açıılır bilen varsa bana anlatabirmi bende türk pvp acıcam çünkü çok gördüm tr pvp arayan insanlar çünkü bilirsiniz bizim mlletimiz beleşçi. :D

HERKEZE İYİ OYUNLAR VE HAYATTA BAŞARILAR DİLERİM
  • 0

#12 emircan42

emircan42

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 04:19 ÖÖ

GALİBA BEN BUNUN İÇİN KONUV AÇMALIYIM ....
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı