İçeriğe git

Resim
- - - - -

Nerde bu spirit beast skool. ( KAFAYI YİCEM)

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 damiyen1

damiyen1

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2010 - 08:07 ÖS

wowhead dan arattım googleden arattım sordum soruşturdum bütün kordinatlarda günlerce bekledim aradım ama bulamadım. kafayı yicem anormale bağladım şunun en son nede cıktıgını update edilmiş halini bilen varsa bi yazsın allah rızası için.
  • 0

#2 SeKoMaN

SeKoMaN

First Sergeant

• Members
  • 259 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 20 Haziran 2010 - 08:14 ÖS

2 veya 3 tane rare sprit beast olcak oyunda bunları arıyorsun galiba, 6-18 saat arası bir zamanda map de belirlenen 2 veya 3 yerde spawn oluyor bu moblar. Bulmak zor yani bayağı şans eseri gelir çoğu kişinin karşısına.
  • 0

#3 damiyen1

damiyen1

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2010 - 08:16 ÖS

2 veya 3 tane rare sprit beast olcak oyunda bunları arıyorsun galiba, 6-18 saat arası bir zamanda map de belirlenen 2 veya 3 yerde spawn oluyor bu moblar. Bulmak zor yani bayağı şans eseri gelir çoğu kişinin karşısına.

ya abi 3 gün arayla wowhead daki kordinatlarda ve başka gördügüm yerlerde duruyorum. nerdeyse sene olucak hala bulamadım kafayı yicem.
  • 0

#4 stickdust

stickdust

Senior Sergeant

• Members
  • 129 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2010 - 04:10 ÖS

3-4 kez karşılaştım. bm talentim olmadığı için uğraşmadım tame etmek için...
  • 0

#5 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2010 - 04:28 ÖS

boşuna uğraşma bm talentiyle inan oynanmıyor yanında süs diye taşıyacaksan ayrı.
  • 0

#6 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2010 - 05:29 ÖS

Skoll gibi spirit beastleri öyle çat diye bulamassın. Tamamen senin şansına kalmış bişi,çok uzun zamandır peşinde olup hala skoll un cesetini bile bulamayan hunterlar tanıyorum. Veya benim gibi aramadan bulanlarda tanıyorum :)
Bişeyi çok istersek olmuyo cidden.

http://forum.wow-tur...east-skoll.html

Burda vermiştim skoll hakkında bilgi,ordaki bilgilerde en ufak bi değişiklik yok.Büyük ihtimalle sende aynı yerlere bakıyosundur ama bulamıyo olabilirsin doğal bişi çünkü beyfendiyi bulmak biraz kastırıyo : <
  • 0

#7 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 09:51 ÖÖ

3 gün üst üste dun nifilem yakınında ve anı yerde gördüm. ilkinde gnome ve dwarf ikilisinin pvpsine mağruz kalarak kaçırdım
2.cisinde rogue ve nightelf pvpsine maruz kalarak kaçırdım.
3.sünde de orc hunter tame ediyordu benden yardım istedi gank olmasın diye. tamam dedim. adam tame ederken başıma gelenler aklıma geldi. kimseye yar etmem lan dedim adam tame ederken kestim şerefsiz hayvanı. baya bi sövdü eleman.
ogün bugündür de ne arıyorum ne soruyorum.

Loq ve King Krush ı tam 100 saat aradım. Loq u buldum. ondada gank e maruz kaldım. alamadım. King Krush ve aontonya yı bulacam inşallah.
  • 0

#8 yalmaner

yalmaner

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2010 - 10:10 ÖÖ

Npcscan diye bir addon var bu konuda yüklemenizi tavsiye ederim siz dolaşırken eğer görüş alanınıza girerse sizi uyarıyor birde tam olarak anlamadım ama sanırım bu addonu kullananlardan biri rare mobları bulurda keserse o mobun kesildiğini söylüyor (Bundan tam emin değilim)
  • 0

#9 linkinpin

linkinpin

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2010 - 10:44 ÖÖ

Spirit Beastleri sen bulamazsın onlar seni bulur :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı