İçeriğe git

Resim
- - - - -

Patch Yapmak Hakkında (Acil)

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 North Star

North Star

Üye

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2010 - 12:41 ÖS

İlk defa patch yapacağım. Kuzenimden v3.1.3 halinde kurulu oyunu aldım. 3.1.3 to 3.2.0 patchhini nasıl yapacağım ? Blizzard Updater hata veriyor.
"The update could not be applied.
The file "\pc-hdfiles\WowError.exe" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open)" Kendim Updaterın yanında verilen dosyaları değiştirsem patch yapmış olur muyum ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

North Star
  • 0

#2 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2010 - 07:54 ÖS

İlk defa patch yapacağım. Kuzenimden v3.1.3 halinde kurulu oyunu aldım. 3.1.3 to 3.2.0 patchhini nasıl yapacağım ? Blizzard Updater hata veriyor.
"The update could not be applied.
The file "\pc-hdfiles\WowError.exe" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open)" Kendim Updaterın yanında verilen dosyaları değiştirsem patch yapmış olur muyum ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

North Star

Manuel update nasıl yaparsın bilmiyorum ama "World of Warcraft - Repair" yardımıyla onarabilirsin sonrada sorun yaşamazsın. :)
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#3 nystc

nystc

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 09:20 ÖS

valla kardes bende aynı sorunu yasıyorum bende %10 a kadar yukleniyo sonra hata verio hicbisi yüklenmiyo bence de güncel olarak yüklü olan bi pcden al klasörü kendi pc ne at cünkü bende aynı seyi yapıcam iyi sasnslar
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı