İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm Yeni Bilgiler

• Please log in to reply
Bu konuya 69 yanıt gönderildi

#61 kurbik

kurbik

Scout

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 10:49 ÖÖ

No life in this world.

Bir bossu ilk kesişin diyorsunda. LK yi kesmeleri çıktıktan sonra kaç günü aldı söylermisin.
  • 0

#62 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 10:55 ÖÖ

bak ensidianın paragonun progressleriyle kendini kıyaslama
bizim guildde de ole adamlar var cıkmıs dio ooo paragon sunu kesti bunu kesti biz haftada 3 gün raid yapıoruz daha 9/12HM yaptık ee biz cok mu salağız paragon ensidia cok mu akıllı? tabki hayır
cevap adamların haftada 6 gün evet 6 gün raid yapmaları
afedersin ama 6 günlük raid experiencela herguild LK heroic keser bilader
  • 0

#63 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 10:56 ÖÖ

No life in this world.

Bir bossu ilk kesişin diyorsunda. LK yi kesmeleri çıktıktan sonra kaç günü aldı söylermisin.

boşverin bunlarda başkalarının yaptıklarıyla tatmin olanlar.
  • 0

#64 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 11:02 ÖÖ

aynen ya biz kendi işimize bakalım kendi eğlencemize bakalım banane ensidia paragondan :P valla oyunda eğlenmesem 1 dakka durmam tek oynama sebebim bu :)
  • 0

#65 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 04:13 ÖS

Ahahaha, aynen katılıyorum :P

Adam hep "trade de şu playerlar şunu hm kesti" "şu guild bunu şu günde kesti"
derdinde.Ama kendisine sorsan, Icecrown'ın i'sini bilmez. Ha gelsin bana burda icc25 HM achievmentlarını atsın, o zaman şapkamı çıkarırım.

Bide yukarıda GS hakkında zırvalamışsın biraz da, ben sana gear score hakkında bir şey söylemedim. Sadece karakterine armory'den baktım, ve ben günde 18 saat oynayan bir nerd olsaydım, o karakteri düzgün bir raide sokar, paşa paşa raidimi de yapardım.
  • 0

#66 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 04:24 ÖS

walla gecen ben de merak ettim indirdim GS yi baktım 6050 yazıoyo amanın akşam raidde bakıyorum 6100 ün altında adam yok en az bende GS var hatta guild masterda 6600 var shadwomourne u olduğu icin
işin aslına bakın ki top5 ten hic inmiyorum DPSte GS yi fazla kafanıza takmayın GS icin resto itemi giyen coook boomkin var :P
  • 0

#67 dogan

dogan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 12:41 ÖÖ

Arkadaşımıza katılıyorum.Butun gun epıc ıtemlı ınsanlara ınspect atmaktansa boyle olmasını yegelerım.Ama bence keske lıch kıng bu kadar kolay kesılmeseydı butun azeroth ha chennem yasatan bı adam bu kadar kolay olmemelıydı...Belkı bugun bı guıld kesse 2-3 ay gectı sanırım tmm derdık ama ılk haftadan geldı kıller tamam oyun kolay olsun ama bukadarda degıl...

güzel diyosunda hc de aranızda kesen varmı lich king'İ :P normalde kestiğinle lich king'i ben LK yı kestim diye saymamak lazım bence .Adamlarda süper kafavar hemşerim adam oyunculara şunu diyo;al kardeşimdiyo kendini kasmadan baştan sona epic ol buyur.eee epick oldu adam ne yapacak progres isteyecek ama guildle ama guildsiz çünki blizz sana ach tabalosu denen resmen kafa kağıdı yada secere tablosu koymuş item bitince kasacak tek şey o.adam lfm den giriyo 3 .5 şanslıysa 12/12 yapıyo king slayer oluyo hemen başlıyoruz ya şunlara bak ben her gün oynuyorum adam bi hafta da epick oldu iki hafta sonra king slayer oldu.....işte oyunculuk burdan sonra başlıyo hadi bakalım o lfm ile heroicte Lich king kessinde göriyim herald of titan olsun astral walker olsun göriyim .) kısaca bu pakette bize anlatmak istedeğini 85 gelmesine az kalmasına rağmen anlayamadık bence .bu paket blizz herkese her istedeğini verdi ama iyi oyuncularını gerçek yetenekleri de bence hiç bi pakkette olmadığı kadar iyibir yere taşıdı resmen milletin gözüne soktu.bence bu pakette yine iyi oyuncular kazandı diğer oyuncularıda elma şekeri ile avuttu blizz.harbiden adamlar işlerini biliyo.)
  • 0

#68 nerosansar

nerosansar

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 03:04 ÖÖ

Diablo zamanında (daha bot-mot nedir bilinmezken) zakarum düşürmüştüm saatlece oynayıp mephisto farmladıktan sonra. O anki sevinci bana yaşatan birtane daha oyun olmadı. Resmen havalara zıpladım saatlerce bakmıştım o shielde.
Şimdi yukardaki arkadaş çıkmış diyorki; biraz kas iyi bir guilde gir Hc farmla. Yahu Hcyi bile farm yapmışsın kendin söylüyorsun. NAsıl bir zorluk bu ozaman. Hc den düşen herhangi bir nesnenin ne özelliği var ozaman.

hacım sen bitmişin :P kıytırık zakarum shield'ta o kadar seviniyosun lol :P benim zakarum shield elimin kiri 1 saat bile surmeden düşürürüm o napzordin shieldini bence adamlar senin hakkında bana göre yanliş olsada biraz doğru yorum yapmişlar gibi :'(
  • 0

#69 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 02:21 ÖS

güzel diyosunda hc de aranızda kesen varmı lich king'İ :D normalde kestiğinle lich king'i ben LK yı kestim diye saymamak lazım bence .Adamlarda süper kafavar hemşerim adam oyunculara şunu diyo;al kardeşimdiyo kendini kasmadan baştan sona epic ol buyur.eee epick oldu adam ne yapacak progres isteyecek ama guildle ama guildsiz çünki blizz sana ach tabalosu denen resmen kafa kağıdı yada secere tablosu koymuş item bitince kasacak tek şey o.adam lfm den giriyo 3 .5 şanslıysa 12/12 yapıyo king slayer oluyo hemen başlıyoruz ya şunlara bak ben her gün oynuyorum adam bi hafta da epick oldu iki hafta sonra king slayer oldu.....işte oyunculuk burdan sonra başlıyo hadi bakalım o lfm ile heroicte Lich king kessinde göriyim herald of titan olsun astral walker olsun göriyim .) kısaca bu pakette bize anlatmak istedeğini 85 gelmesine az kalmasına rağmen anlayamadık bence .bu paket blizz herkese her istedeğini verdi ama iyi oyuncularını gerçek yetenekleri de bence hiç bi pakkette olmadığı kadar iyibir yere taşıdı resmen milletin gözüne soktu.bence bu pakette yine iyi oyuncular kazandı diğer oyuncularıda elma şekeri ile avuttu blizz.harbiden adamlar işlerini biliyo.)

Sorma biz de 3 haftadır LK 10man HC yapıoruz(deniyoruz) yaklasık 2-3 saat ayırmısızdır toplam 2. transition u goremedik ya hc adamı harbi zorluyo normal modda yüzüne tükürdüğün cleavle kestiğin drdge ghoullar gidip healerları olduruyo
Sadede gelcek olursak oyunun zevki HM da cıkıyo valla ... :)
  • 0

#70 Turko

Turko

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 08:50 ÖS

güzel diyosunda hc de aranızda kesen varmı lich king'İ http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif normalde kestiğinle lich king'i ben LK yı kestim diye saymamak lazım bence .Adamlarda süper kafavar hemşerim adam oyunculara şunu diyo;al kardeşimdiyo kendini kasmadan baştan sona epic ol buyur.eee epick oldu adam ne yapacak progres isteyecek ama guildle ama guildsiz çünki blizz sana ach tabalosu denen resmen kafa kağıdı yada secere tablosu koymuş item bitince kasacak tek şey o.adam lfm den giriyo 3 .5 şanslıysa 12/12 yapıyo king slayer oluyo hemen başlıyoruz ya şunlara bak ben her gün oynuyorum adam bi hafta da epick oldu iki hafta sonra king slayer oldu.....işte oyunculuk burdan sonra başlıyo hadi bakalım o lfm ile heroicte Lich king kessinde göriyim herald of titan olsun astral walker olsun göriyim .) kısaca bu pakette bize anlatmak istedeğini 85 gelmesine az kalmasına rağmen anlayamadık bence .bu paket blizz herkese her istedeğini verdi ama iyi oyuncularını gerçek yetenekleri de bence hiç bi pakkette olmadığı kadar iyibir yere taşıdı resmen milletin gözüne soktu.bence bu pakette yine iyi oyuncular kazandı diğer oyuncularıda elma şekeri ile avuttu blizz.harbiden adamlar işlerini biliyo.)

Güzel yorum aşağı yuları aynen böyle blizzard ın olayı...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı