İçeriğe git

Resim
- - - - -

Icecrown Citadel- Arthas Düşerken

• Please log in to reply
Bu konuya 64 yanıt gönderildi

#21 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 10:31 ÖÖ

pluoan'ın mesajlarının hastasıyız

AsPiRiN i var bende her daim muhahahahahaha
  • 0

#22 Darth Revan

Darth Revan

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 09:23 ÖS

Biri yeni lore q sunu sormuş; Rhonin kırmızı ejderhalara yardım etmek için seni temsilcisi olarak yolluyo (işlerinden dolayı dalarandan çıkamıyo).Krasusla konuşunca krasus biçok araştırmacı yolladığını fakat kimsenin Ruby Sanctumdan geri dönmediğini sölüyo seninde içeri girip araştırmanı fln sölüyo,bu yani.
  • 0

#23 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2010 - 01:20 ÖS

Güzel bir çalışma bende beğenerek okudum.
  • 0

#24 Kusmuk

Kusmuk

Scout

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2010 - 01:44 ÖS

yazdıklarının hepsini daha onceden bildigim ve gördügüm halde yinede tüylerim diken diken oldu guzel bir calısma eline saglık
  • 0

#25 biostick

biostick

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 10:26 ÖÖ

Ellerine sağlık mükemmel yazmışsın =)
  • 0

#26 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 12:41 ÖS

Tirion"a birden gelen o sacma isigin gucu nedir bi anlamadim.O kadar paladlin öldü onlar ölmeden önce nerdeydide arthas la tirionamı geldi şimdi.Arthas karanlıkın gücünü çağıramıyomu.Saçma....
Bu arada yazan arkadaş eline sağlık
  • 0

#27 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 01:03 ÖS

Aklıma ne geldi. Frostmourne Ashbringer sayesinde kırıldı dimi? Eğer öyle ise Arthas kendi Death Knightlarına ihanet ederek kendi sonunu hazırladı gibi bişey demek mümkünmü? İhanet etmese Darion Ashbringer'ı Tirion'a vermicekti.
  • 0

#28 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 01:28 ÖS

Ashbringer 2. savaş sırasında Blackrock Spire'a yapılan bir saldırı sırasında, bir orc warlocktan düşen kara bir kristalden yapıldı. Bu kristal büyük ihtimalle Draenordan geliyor ve Naaru'nun bir parçası ya da ta kendisi. Ancak orc warlocklar tarafından karanlık bir hale bürünmüş .

Fordring kılıcı tuttuğunda kılıç purify oldu ve inanılmaz bir ışık gücü geldi. Çünkü O karanlık kristali ışığın yuvası haline getirmek için heallemeleri gerekti. Kılıcı healleyenler arasında Tirion Fordring de vardı. o Sırada Darion Mograine'in yaşı çok küçüktü. Yani o heallememişti. Keza uzun süredir darion kılıcı tutuyordu. Bu da ashbringer'in lanetten kurtulmasını engelleyemedi. Kılıcı eski haline döndürecek yaşayan tek(sanırım) kişi Fordring di.

wowwikiden okuduklarıma göre yazdım :) okudugunuz için teskur^^
  • 0

#29 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 05:30 ÖS

ve aynı zamanda darion babasının ruhunu kurtarabilmek için kendini feda etii

son...
  • 0

#30 Lord Anduin Lothar

Lord Anduin Lothar

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2010 - 10:08 ÖÖ

Ashbringer 2. savaş sırasında Blackrock Spire'a yapılan bir saldırı sırasında, bir orc warlocktan düşen kara bir kristalden yapıldı. Bu kristal büyük ihtimalle Draenordan geliyor ve Naaru'nun bir parçası ya da ta kendisi. Ancak orc warlocklar tarafından karanlık bir hale bürünmüş .

Fordring kılıcı tuttuğunda kılıç purify oldu ve inanılmaz bir ışık gücü geldi. Çünkü O karanlık kristali ışığın yuvası haline getirmek için heallemeleri gerekti. Kılıcı healleyenler arasında Tirion Fordring de vardı. o Sırada Darion Mograine'in yaşı çok küçüktü. Yani o heallememişti. Keza uzun süredir darion kılıcı tutuyordu. Bu da ashbringer'in lanetten kurtulmasını engelleyemedi. Kılıcı eski haline döndürecek yaşayan tek(sanırım) kişi Fordring di.

wowwikiden okuduklarıma göre yazdım :D okudugunuz için teskur^^

old hillsbrad foothills de ashbringer ile ilgili konuşmaları dinlerseniz.Ashbringer karşısındaki karanlık ne kadar güçlüyse kendisininde bir o kadar güçlü olacağını anlarsınız

wowwikiden okuduklarıma göre yazdım :D okudugunuz için teskur^^

Darion Mograine death knight olduğu için corrupted formdaydı.Ashbringer'i tutan kişinin kutsal ışığı baya bir iyi kullanması ve kılıcın onu kabul etmesi için belli bir potansiyel lazım Frostmourne gibi
  • 0

#31 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2010 - 04:29 ÖS

60 zamanı epl de bir dayı vardı..
adamda mangal gibi yürek vardı..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#32 Carmicheal

Carmicheal

Legionare

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2010 - 12:23 ÖÖ

Video yapıp arkasınada "Icecrown - Invincible" 'ı koysan süper olurmuş :(

YouTube - Music of Icecrown - Invincible
  • 0

#33 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 10:09 ÖÖ

Resmi ekleyen

arthasın mezarının başında ner'zhulu görmüşler.gatgedzan times gazetesinin bir habercisi gördüklerini resme aktarmış :).artık lich olarak dolaşıyor ortada herhalde.miğferin yanındaki saç gibi şeylere aldırmayın.onlar ruhani bir oluşum
  • 0

#34 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2010 - 02:58 ÖS

nasıl muahaha
  • 0

#35 pharmaton

pharmaton

Scout

• Members
  • 212 İleti
  • Locationantalya

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2010 - 03:14 ÖS

Güzel çalışma olmuş emeğine sağlık ;)
  • 0

#36 Telekinesis

Telekinesis

Üye

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2010 - 05:28 ÖS

Ben oyunu oynamıyorum direk lore takipçisiyim. Vallahi süper olmuş, senin sayende ne olmuş ne bitmiş öğreniyoruz.
  • 0

#37 Palikan

Palikan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2010 - 09:50 ÖÖ

Arthas, son bir hamlede bulundu ve bütün orduları yere serdi. Onların ruhlarını esir almak üzereyken, Tirion Fordring, ışığın da yardımıyla buzulları kırdı ve Arthas'ın kılıcı Frostmourne'a sert bir darbe indirdi.

Bence burada yanlış bir tespit var. Arthas %10 gücü kala herkesi tek seferde yere yığabiliyorsa, ben Artasın aslında savaştıkları kişileri yeni şampiyonlar bulmak için zaten test ettiğini söylerim.
  • 0

#38 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 06:28 ÖÖ

Bence burada yanlış bir tespit var. Arthas %10 gücü kala herkesi tek seferde yere yığabiliyorsa, ben Artasın aslında savaştıkları kişileri yeni şampiyonlar bulmak için zaten test ettiğini söylerim.

%10 gücü kala yapıyorsa son bir hamledir.
  • 0

#39 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2010 - 10:58 ÖÖ

%10 gücü kala yapıyorsa son bir hamledir.

o senin yorumun.. o fight yeni championları icin bir test aslında..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#40 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2010 - 12:10 ÖÖ

pek sormak istiyorum bunları iknizde nereden öğrendiniz.kaynağınızmı var.2nizinde haklı olup olmama gibi bir durumuda var.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı