İçeriğe git

Resim
- - - - -

Icecrown Citadel- Arthas Düşerken

• Please log in to reply
Bu konuya 64 yanıt gönderildi

#41 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2010 - 03:37 ÖÖ

pek sormak istiyorum bunları iknizde nereden öğrendiniz.kaynağınızmı var.2nizinde haklı olup olmama gibi bir durumuda var.

hangimiz haklı olursa olsun, sonunda lk kaybetti :D
  • 0

#42 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2010 - 01:28 ÖÖ

arthas ölmedi , kalbimizde yaşıyor !
  • 0

#43 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2010 - 10:54 ÖÖ

hangimiz haklı olursa olsun, sonunda lk kaybetti :)

lk değil arthas kaybetti
  • 0

#44 onurfb27

onurfb27

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2010 - 12:06 ÖÖ

pek sormak istiyorum bunları iknizde nereden öğrendiniz.kaynağınızmı var.2nizinde haklı olup olmama gibi bir durumuda var.

Lich King raid'i kestikten sonra bir ressurection büyüsü yapmaya başlıyor.Bunu yapmaktaki amacı raid'i kendi undead komutanları yapmak.Bunu da zaten Tirion'a söylüyor.Tirion da bunu duyunca buzun içinden "heyt ülen" diye fırlayıp hem büyüyü yarıda kesiyor,hem de Frostmourne'u parçalıyor,bir taşla iki kuş hesabı. :)
  • 0

#45 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2010 - 12:41 ÖÖ

O zamana kadar nerdeydi Tirion :)
  • 0

#46 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2010 - 09:42 ÖÖ

O zamana kadar nerdeydi Tirion :)

o sıralar Tirion efendi yusuf yusuflardaydı baktı arthas arkayı döndü du ben bi hainlik yapem düsmanıma arkadan saldırem dedi:D Zaten Tirion efendi delikanlı olsa öle 10 adam 25 adamla dalmazdı arthasa yürek varsa tek dalcaktı zaten icc ye girince tek mob cekin onu bile kesemiyo bi saat ugrasıyo kaldıki arthası kessin :)
  • 0

#47 yeqta

yeqta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2010 - 09:34 ÖS

o sıralar Tirion efendi yusuf yusuflardaydı baktı arthas arkayı döndü du ben bi hainlik yapem düsmanıma arkadan saldırem dedi:D Zaten Tirion efendi delikanlı olsa öle 10 adam 25 adamla dalmazdı arthasa yürek varsa tek dalcaktı zaten icc ye girince tek mob cekin onu bile kesemiyo bi saat ugrasıyo kaldıki arthası kessin :D

usta arkadan saldırdı ama lich king bu. 25 men hc de %10 canı 10m oluyo tek vuruşta 10m götürüyosa Tirion hemde elindeki archbringerla 60 lvl silahıyla frostmournu mıhlıyo adam iman gücü var :)
  • 0

#48 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2010 - 10:35 ÖS

Delikanlı olsaydı arkadan dalmazdı
  • 0

#49 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 01:09 ÖÖ

Delikanlı olsaydı arkadan dalmazdı

fazla söze gerek yok olaya son noktayı koyan cümle:D Arthas orda 11 yada 26kişiye delikanlı gibi dalarken Tirion efendi arkadan pusu atıyo :D
  • 0

#50 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 08:42 ÖÖ

o sıralar Tirion efendi yusuf yusuflardaydı baktı arthas arkayı döndü du ben bi hainlik yapem düsmanıma arkadan saldırem dedi:D Zaten Tirion efendi delikanlı olsa öle 10 adam 25 adamla dalmazdı arthasa yürek varsa tek dalcaktı zaten icc ye girince tek mob cekin onu bile kesemiyo bi saat ugrasıyo kaldıki arthası kessin :)

öle olması lazım hiç bir player arthası kesmedi ach kazaındı çünkü 5 paladindn biri kesmesi lazımdı
  • 0

#51 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2010 - 06:02 ÖS

Harika bi çalışma, emeğinize sağlık.
Icecrown Citadel 'in yapısı ve "kadrolaşmasını" da anlattığınız için ayrıca teşekkürler.

Yalnız Plaguework 'un loresi de en kısa zamanda anlatılırsa daha mutlu olurum...
Bi da Lady Deathwhisper Cult of Damned 'in lideriymiş, doğru mu acaba ?
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#52 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2010 - 12:33 ÖÖ

''Orathory Of Damned'' ile karıştırmış olmayasın?
  • 0

#53 Ezmoce

Ezmoce

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2010 - 10:50 ÖS

ben yeni üye oldum ve bu aralar forumları gezyorum çok güzel yazılar var herkesin eline gözüne sağlık
  • 0

#54 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 10:55 ÖS

Konuyu tekrar hortlatmak istemem ama birşey sormak istiyorum
video1
video2
Ya bunlar kafamı karıştırıp duruyor.2 video yuda oyunun klasöründen de izlemiştim ama sanki arada bişiler eksik gibi...Sonra burda anlattıgınız :S amma cahil hissettim kendimi biri nasıl öldürüldüğünü açıklayailir mi?
  • 0

#55 _Cru3L_

_Cru3L_

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 08:05 ÖS

teşekkürler güzel bir anlatım gerçekden hemen Copy. open new word folder, + paste :)
  • 0
Resmi ekleyen

#56 smh31

smh31

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 01:24 ÖS

güzel olmuş eline sağlık.
  • 0

#57 SeqreD

SeqreD

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 02:58 ÖS

icc nin girişine muradin ve tirion un yanında wrynn da yokmuydu ?? o hiç yok bu yazıda ?
  • 0

#58 theares

theares

Knight Lieutenant

• Members
  • 965 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 11:29 ÖÖ

Arthasa ne oldu? bu soruyu her warcraft oyuncusu kendine yada arkadaşlarına sorup duruyordu öldümü ölmedimi ne oldu buna nereye gitti diye işte onlarca sorunun cevabı burada :D Arthas Menethil Scourge ile uğraşmaktan çok sıkıldığı biraz kafa dağıtmak için uzaklaştığı ve Warriors of Rock'a geçtiğini dedi...o dedi :)...Arthasa solo çektirmenin keyfini tadan biri olarak herkese tavsiye diyorum zaten rocker bir tipi her vardı :)

buyrunuz buda linkimiz

YouTube - arthas Guitar hero warriors of rock
Arthas Menethil - WikiHero, the Guitar Hero wiki - Guitar Hero, Guitar Hero 2, songs, and more kafa dağıtmak için bizlere oyun yapıp Guitar Heroya geçmiş :)

not: kereta çok güzel solo yapıyor :)
  • 0

#59 altair_tyraen

altair_tyraen

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2010 - 11:55 ÖS

BİZİM için Arthas her zaman ülkesi için herşeyi yapmaya hazır olan prens olarak kalacak. Kendi doğrularının izinden gittiği için herkes ona hain dedi ama o Lordaeron için ne iyi ise onu yapmaya çalıştı. Zombi oldukları için öldürmek zorunda kaldığı halkınına acısı ile Northrend'e gitti ve orda ülkesine olan sevgisi kendisine düşman oldu.

Ner'zul fütursuz bir şekilde Azeroth'a ordularını yollayacakken Arthas'ın varlığı onu durdurdu ve başka bir plan yapmaya zorladı.

Ve siz şimdi sarışın prense hain diyorsunuz öyle mi ? Hiçbir işe yaramayan elfleri öldürdüğü için mi ? Lordaeron'u 3 Dread Lord yönetiminden kurtardığı için mi ? Yoksa hepinizden daha büyük güce sahip olduğu için mi ?

Ruhun Twisting Nether'de huzur ile dolaşsın Prens Arthas Menethil of Lordaeron.
  • 0

#60 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2010 - 11:57 ÖS

adam haklı beyler.. ölünün arkasından,olmuyor..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı