İçeriğe git

Resim
- - - - -

Time-Lost Proto Drake

• Please log in to reply
Bu konuya 34 yanıt gönderildi

#21 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2010 - 01:50 ÖÖ

Ben zamanında 1 kere DK karakterim ile farmladım ve kestim...

Macrosu bu..

/tar Dirkee
/tar Vyra
/tar Time
/stopmacro [noexists]
/script PlaySoundFile("Sound\\Creature\\Ragnaros\\RagnarosSlay01.wav")
/tell KARAKTERİN NİCKİ %t

Kısa kısa Trickler vereyim...

Gece yatmadan önce internetten UOLOOP diye bir program indirin..

Speakerlarınızın sesini sonuna kadar açın. Oyun içi muziği kapayın. Klavyenizden F1 tuşunu bu yapacağınız macroya Bindleyin. Karakterinizi ölmeyecek bir yükseklikte bırakın. ( Tabi bu rare mobun geçebileceği bir yol üzerinde bırakıcaksınız ) UOLOOP'tan F1'i seçip dakikada 50 kere basabileceği bir hızla başlatın. Ne zaman bu 3 rare mobdan biri rangenize girecek olsa Ragnaros'un müthiş Sesi ile yerinizden fırlayıp aniden pc başına geçiceksiniz :D

Benden bu kadar.. Hayırlı Farmlar..
  • 0

#22 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2010 - 02:15 ÖÖ

UOLOOP... Çocukluk ile gençlik dönemimin büyük bölümünde imzası vardır o programın :D Sonra easyuo çıktı biz de C öğrendik kurtulduk tabi. Harbiden easyuo gibi bir program varmıdır acaba wowda. biraz script yazalım :D
  • 0

#23 _Cru3L_

_Cru3L_

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 10:15 ÖÖ

şimdi arkadaşlar bazı şeyleri yanlış bilenler var time lost her 6 saatte bir spawn olmuyor aynı haritadaki bir başka rareyle spawn olmayı paylaşıyorlar Vyre ile eş zamanlı bir şekilde spawn oluyorlar yani şöyle diğelim siz time lostu arıyorsunuz karşınıza vyre çıkdı kestiniz. spawn zamanı ne kadar bilmiyorum ama vyre nin peşinden time lostta çıkabilir tekrardan vyre de çıkabilir.anlıycağınız diyelimki spawn zamanı 6 saat kısmetse vyre kesildikden sonra time lost çıkabilir ya da 4 gün boyunca time lost çıkmaz sürekli bu rarenin spawn olduğunu düşünsenize. herkese o zaman time lost olurdu. bende bir gün ulduara giderken karşıma çıkmışdı o zaman arkasında 4 kişi vardı. hunter olduğum için altına geçip max rangeden serpent le aşşağıya çekmişdim. ama yediğim küfüründe haddi hesabı yokdu adamlardan :D
  • 0
Resmi ekleyen

#24 knuckle

knuckle

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 06:43 ÖS

. bende bir gün ulduara giderken karşıma çıkmışdı o zaman arkasında 4 kişi vardı. hunter olduğum için altına geçip max rangeden serpent le aşşağıya çekmişdim. ama yediğim küfüründe haddi hesabı yokdu adamlardan :D

Böyle bir durumda, herhalde kalp krizi geçirirdim :D
  • 0

#25 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 08:18 ÖS

Böyle bir durumda, herhalde kalp krizi geçirirdim :D

ahaha yine iyi karşınısna bu isveçli bebeler çıkmamış, vallaha çocuk hayatını intikama adardı :mrgreen:
  • 0

#26 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 09:36 ÖÖ

Şimdi mageme farmlicam bu aralar ama işin kötü yani evde Speakers yok yani kulaklık kulağımdamı uyusam :)
  • 0

#27 burak1134

burak1134

Senior Sergeant

• Members
  • 148 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 04:14 ÖS

18 saaate bir % x (tam hatırlamıyorum değerini) şansa spawn oluyor yani cok düşük ihtimal
  • 0

#28 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 04:22 ÖS

Ne zaman oralardan geçsem havada sabit bekleyen 4-5 kişi görüyorum. Bu %310'luk binek olsaydı eğer olacakları düşünmek bile istemiyorum. :)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#29 raidergirl

raidergirl

Üye

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2010 - 06:22 ÖÖ

şimdi arkadaşlar bazı şeyleri yanlış bilenler var time lost her 6 saatte bir spawn olmuyor aynı haritadaki bir başka rareyle spawn olmayı paylaşıyorlar Vyre ile eş zamanlı bir şekilde spawn oluyorlar yani şöyle diğelim siz time lostu arıyorsunuz karşınıza vyre çıkdı kestiniz. spawn zamanı ne kadar bilmiyorum ama vyre nin peşinden time lostta çıkabilir tekrardan vyre de çıkabilir.anlıycağınız diyelimki spawn zamanı 6 saat kısmetse vyre kesildikden sonra time lost çıkabilir ya da 4 gün boyunca time lost çıkmaz sürekli bu rarenin spawn olduğunu düşünsenize. herkese o zaman time lost olurdu. bende bir gün ulduara giderken karşıma çıkmışdı o zaman arkasında 4 kişi vardı. hunter olduğum için altına geçip max rangeden serpent le aşşağıya çekmişdim. ama yediğim küfüründe haddi hesabı yokdu adamlardan :)

Bu tamamen yanlış bir bilgi! TLPD(time lost proto drake) sadece spawn noktaları ve spawn olduktan sonra izlediği güzergah Vyragosa ile aynı.Spawn saatleri birbirinden tamamen farklı.Zira Vyragosa spawn olduysa,TLPD spawn olmuyor.Bu yüzden bi yerlerde Vyrasoga'nın corpse'sini görürsen yapman gereken tek şey;strom peaks'tan çıkıp 6 saat sonra geri gelmektir.Vyragosa 6-8 saatleri arasında spawn oluyor.TLPD spawn olduğu zaman,vyragosa spawn olmuyor.Burdan kişisel olarak çıkardığım sonuç,her 6 ile 8 saat arasında;Vyragosa yerine TLPD spawn olabiliyor.Rare Elite'nin de adından anlaşılacağı üzere (Time-Lost) zamanda kaybolmuş,ne zaman spawn olacağı bilinmiyor.Yakalamak için gerekli olan tek şey sabır ve zaman.NPCScan addon'unu indirin,spawn noktalarından birinde camp yapın.Spawn saati gelince,addon sesli uyarı vermezse,diğer spawn noktalarına bakmaya başlayın.Ayrıca macro kullanmak da çok işe yarar.Ve lütfen bilgi sahibi olmadığınız bir konuda fikir sahibi olmayın.
  • 0

#30 katil hunter

katil hunter

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 10:48 ÖÖ

Konuyu hortlatmış olacam ama bu drake bana dert oldu 3 gündür kamp kurdum yok yok yok.. bi yolunu yada püf noktasını bilen varmı acep :) bende silverdragon addon var ama nedense bazen uyarı vermiyor NPCscan hiç çalıştıramadım :/
  • 0

#31 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 06:16 ÖS

sabırlı ol :)
  • 0

#32 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2012 - 09:24 ÖÖ

2 kere buldum time proto yu birini ben kestim birinde ölüydü ancak şuan bulman çok zor
çünkü realmler birleşti artık tek sen kamp kurmuyorsun =)
püf noktasını bilmiyorum ama 2 kezde sabah saatlerinde bulmuştum 10 - 11 sırasında
  • 0

#33 mesort

mesort

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 22 Şubat 2013 - 11:34 ÖS

yaklasık 1 ay bekledim ama alamadım
  • 0

#34 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 02:59 ÖS

bence güzel bi drake değil (tabi ben ufak mountları seviyorum dk ların alabildiği uçan binek hippogryph,al ar , ruby panter tarzında küçük olacak yani;) :D
  • 0

#35 ardajiimy

ardajiimy

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2013 - 01:21 ÖÖ

3.5 gün kamp kurduk sonra görür görmez abi 7-8 kişi aşağıya çektim hepsini kestim sonra gittim ejderha vurdu dismount oldum kendim yapmadım ama sonra yere düşerken paraşüt açtım howling attım 3-4 kere yere düşünce aldım loot u :D

85 levelde de görmüştüm mavi ejderler var oralarda onlar gibi görev amazingosudur diye yanından geçtim daily yaptıktan dönerken :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı