İçeriğe git

Resim
- - - - -

Warlock Meslek Yardım...

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 mesakon

mesakon

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2010 - 11:26 ÖS

Arkadaslar 19 lvl warlock um herbalizm die bi meslek sectim ama bunda ne yapcas anlamadım cicek topluoz sadece bu cicekleri ne yapcas bi acıklarsanz sevinirim...İng siteler verilio anlamadım.
  • 0

#2 Anqelique

Anqelique

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2010 - 12:41 ÖÖ

Ovv..
Onları AH'da satan vaaaaaaaaaaarr..
Potion yapan vaaaaaaaaar..
Var oğlu var..
  • 0

#3 spinaker

spinaker

Sergeant

• Members
  • 148 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2010 - 10:17 ÖÖ

WoW'da iki temel meslek grubu vardır.

A. Birincil meslekler:

1. Toplama (gathering) meslekleri:
Mining: haritada gördüğü madenleri toplar
Skining: level kasarken kestiğin hayvanların derilerini yüzer.
Herbalism: Haritada gördüğü bitkileri toplar.

2. İmalat/Üretim (crafting) meslekleri:
Blacksmith: Mail/Plate (özellikle plate) kıyafet ve çeşitli silahları üretir. Mining'e ihtiyaç duyar.
Leatherworking: Leather/mail kıyafet diker. Skining'e ihtiyaç duyar.
Tailoring: Cloth kıyafet diker. humidian tarzı moblardan düşen clothları kullanır.
Jewelcrafting: çeşitli kolye, yüzük, trinket, ve gemleri üretir. Mining'e ihtiyaç duyar.
Engineering: Çeşitli bomba, gerekli gereksiz benzeri şeyler yapar, Mining'e ihtiyaç duyar.
Alchemy: Çeşitli pot, elixir, flusk yapar. herbalism'e ihtiyaç duyar.
Inscription: skill ve spellerinin özeliklerini iyileştirmek için kullandığın glyphleri yapar. Herbalism'e ihtiyaç duyar.
Enchanging: kıyafet, silah vs. itemlerin üzerine ekstra özelikler kazandırmayı sağlar. Oyundaki rare itemlerin (ismi beyaz olanlar haricindeki tüm itemlerin) eritilmesinden elde edilen itemleri kullanır.

B. İkincil meslekler:
First aid: Kendine yada başkasına ilk yardım yaparak canını iyileştirmeye yarar
Cooking: Yemek yapmaya yarar
Fishing: Balık tutmaya yarar.

Birincil mesleklerden sadece iki tanesini öğrenebilirken, ikincil mesleklerin hepsini öğrenebilirsin. Birincil mesleklerin açıklamalarının sonuna yazdığım ihtiyaç mesleği genel bazda en fazla ihtiyaç duyduğu toplama meslek grubudur. Esas olarak her mesleğin bir başka mesleğe ihtiyacı bulunmaktadır. Bu açıklamalara göre kendine bir yol çizebilirsin. Ama madem level kasıyorsun, paraya ihtiyacın olduğu düşünülürse, en güzel meslekler şu an için para kasma meslekleri olan toplama meslekleridir. örneğin Mining/skining, Herbalism/skining gibi. hem haritada görev için gezerken gördüğün maden yada bitkiyi toplarsın hemde kestiğin mobun derisini yüzersin. Elde ettiğin itemleri ise ana şehre geldiğinde AH'de satarak hızlı ve kolay şekilde para kasarsın.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • 0

Dwarf,
Yes they are stubborn and prideful.
But when speaking of dwarf, there is really only one thing to remember;

"Dwarfs, quite simple, are born for BATTLE"
citation

#4 mesakon

mesakon

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 12:00 ÖÖ

Ovv..
Onları AH'da satan vaaaaaaaaaaarr..
Potion yapan vaaaaaaaaar..
Var oğlu var..

Cok güzel anladm saol..:S
  • 0

#5 bayjordan

bayjordan

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 24 Kasım 2010 - 07:56 ÖS

para kazanmak istiyorsan skinning ya da mining seç ve yolda gördüğün bitki,maden ya da hayvanlardan yüzdüğün derileri AH'de açık arttırmaya çıkar.

yok ben işlevsel birşeyler istiyorum dersen herbalism'in yanına alchemy(simyacılık) al. Böylece topladığın bitkilerden çeşitli iksirler yapabilirsin. Bunları ister kullan ister sat. Herb-Alch güzel bir ikilidir. Warlock olduğun için mining-bs ve Skinning-LW önermem. Tailoring-Enchanting ikilisini de seçebilirisin ama onların hammaddeleri (bitki, deri gibi) elde etme çeşidi biraz farklı. Tailoring için kumaş bulman lazım. Kumaş türleri oyundaki insanı (humanoid) yaratıklardan düşer (aslan kaplan fln kumaş vermez). Enchanting de ise yeşil renkli (veya daha üzeri) armor ya da silahları disenchant denilen işleme tabi tutarak kristal ya da toz elde eder ve onu kullanırsın
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı