İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lvl 23 Hunter Mail kulanıyor :S

• Please log in to reply
Bu konuya 15 yanıt gönderildi

#1 Kingonat

Kingonat

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2010 - 11:31 ÖS

Arkadaşlar adam lvl 23 hunter ve mail kulaniyordu.Nasıl oluyor :-? Adamla ayni partideydik adama sordum adam bana lvl 40 ta giyicem dedi.Ama zaten giymişti maili.Partiden bir adama sordum hack dedi.Mail giyen hunter hack lafını duyunca kaçtı.Sizce hack mi?:???::???::???::???:
  • 0

#2 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 12:11 ÖÖ

Giydiği item 80 lvl karakterinle alabildiğin heirloom item. Level 1de giyersin 80e kadar seninle birlikte level atlar. İtem isminin rengide sarıdır. Hunterlar lvl1de o mail itemleri giyebiliyorlar ama kendileri leather olarak görüyorlar level 40a kadar.
  • 0

#3 ComeFlyAway

ComeFlyAway

Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 11:12 ÖÖ

Ki bence hack lafina kacmamistir.Partydeki adamlarin hairloomlari boyle yorumlamasini dusunerek bu dungeon bitmez deyip cikmistir.
  • 0

#4 Kingonat

Kingonat

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 11:44 ÖÖ

Evet olabilir saolun.
  • 0

#5 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 01:35 ÖÖ

Ki bence hack lafina kacmamistir.Partydeki adamlarin hairloomlari boyle yorumlamasini dusunerek bu dungeon bitmez deyip cikmistir.

Ben olsam derdim ki : Bunlarin hepsi yeni ben kacip yeni bir Dungeon buliyim hem artik yeni Dungeon Finder'la cok kolay =P +1
  • 0

#6 serkanarisoy

serkanarisoy

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 08:04 ÖÖ

heirloomlar 40 tan önce leather(mailse) yada mail(platese) görünüyor.. mail görünüyosa giydiği şey onda bi iş var
  • 0

#7 GeceMavisi

GeceMavisi

Champion

• Members
  • 1.167 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 09:22 ÖÖ

Diğer oyunculara mail gözüküyor olabilir
  • 0

#8 Rashgarroth

Rashgarroth

Scout

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 08:34 ÖÖ

heirloomlar 40 tan önce leather(mailse) yada mail(platese) görünüyor.. mail görünüyosa giydiği şey onda bi iş var

Boyle birse soz konusu degildir.Class geregi giyebilecegi bir armorsa (paladin,warry plate vs..) ve item heirlom ise lvl 1 den itibaren o item i giyebilmektedir.
  • 0

#9 serkanarisoy

serkanarisoy

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 10:35 ÖÖ

daha 1 hafta önce o lvllardaydım . classa özel değil warrior heirloomunu paladin de giyebiliyor misalen sanırım. o mail ve plate olayları da 39lvl bi pally de mail giysi set görünüyordu
  • 0

#10 hlyos

hlyos

Knight

• Members
  • 364 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 01:50 ÖS

Yeni konu açmayim benim de bir sorum var sanırım bir addon kıyafetlerin gözükmemesini sağlıyor yani inspect ten bakınca kıyafet gözüküyor ama karakter giymemiş gibi gözüküyor. Acaba onun adı nedir veya addon değilse nasıl yapılır ?
  • 0

#11 serkanarisoy

serkanarisoy

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 07:35 ÖS

onu bende sordum bug diyen oldu bilmemne.. bende bilmiyom o meseleyi. bazı yemekler bide korsana filan dönüştürüyo öyle bişey diyende olmuştu. anlamadım meseleyi neyse
  • 0

#12 kam1

kam1

Sergeant

• Members
  • 95 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 09:29 ÖS

addon gerekmiyor.interfaceden ayarlıyabilirsiniz.
  • 0

#13 hlyos

hlyos

Knight

• Members
  • 364 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 09:38 ÖS

İnterfaceden sadece pelerin ve başlık kısımlarını ayarlıyabiliyorz diye biliyorum ben.
  • 0

#14 serkanarisoy

serkanarisoy

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 10:02 ÖS

evet tamamen cıplak görünen 30k canlı paladinler filan var . yani tam itemli fakat hiçbiri görünmüyo tek silah meydanda. o nasıl diye soruyoruz ^^
  • 0

#15 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2010 - 10:30 ÖS

evet tamamen cıplak görünen 30k canlı paladinler filan var . yani tam itemli fakat hiçbiri görünmüyo tek silah meydanda. o nasıl diye soruyoruz ^^

Lag dan oluyo benim bildigim.
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#16 [email protected]!!

[email protected]!!

Scout

• Members
  • 1.054 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2010 - 03:19 ÖS

Lag dan oluyo benim bildigim.

+111:D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı