İçeriğe git

Resim
- - - - -

Blood Elf Açacağım, Hangi Class Önerirsiniz?

• Please log in to reply
Bu konuya 29 yanıt gönderildi

#1 cönk

cönk

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 06:44 ÖS

Blood Elf class gibi konular gördüm ama orada tam bir görüşe ulaşılmamış. Genelde Rogue, Mage, Priest görüşü üstün o konuya baktığımda ama benim zaten bir 80 levele yaklaşan bir Night Elf Rogue'um olduğu için Rogue seçmek istemiyorum. Aynı şekilde Human Death Knight'ım var, DK'da söz konusu değil yani. Ayrıca Blood Elf'lere birçok laf atılıyor gibi ama kimse kusura bakmasın oyunun en karizmatik ırkı oldukları kesin. Horde ırklarını genelde sevmiyorum (diğer iki karakterimin Alliance olduğundan da anlaşılabilir) ama sırf Blood Elf'ler Horde'lerin içinde diye bir de Horde karakter açacağım.

Priest, Warlock, Mage arasında kaldım aslında. Priestler daha çok female işi gibi, male priest çok görmedim ortalıkta :D Siz ne önerirsiniz? Teşekkürler şimdiden görüş yazan herkese.
  • 0

#2 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 07:00 ÖS

Priest bence yakışır veya paladin.

Birde prieste kız işi diyeni döverim abi.:D Onu söyleyen eleman daha arenada shadow pri ile kapışmamış demektir.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#3 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 07:19 ÖS

Priest derim ben. Mage ve Lockta acaip yakışıyor. Raciallarda caster sınıflar için gayet güzel. Belflere laf atanlara bakma sen. Ally fanatiğidir onlar.
  • 0

#4 GenceKsK

GenceKsK

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 267 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 07:47 ÖS

mage veya warlok bana sorarsan
  • 0

#5 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 09:53 ÖS

Ben olsam female rogue yada priest açardım. Ama undead gibi bir ırk varken ne gerek var elfe falan.
Hep söylerim hala söylüyorum, belf male gay direk. Açacaksan kız aç, onunda casti sadece heal güzel bana göre.
  • -1

#6 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 10:18 ÖS

Üzerine alınma genel söylüyorum Belf male gay diyenlere hep söylemek istemişimdir. 1. eldenmi öğrendiniz..

PvE oynancaksa eğer Undeadin hiç bir artısı yok. Ha Belfin çokmu var tabikide hayır ama %6 mana bence çok daha kullanışlı PvE açısından.
  • 1

#7 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 10:52 ÖS

Ben olsam female rogue yada priest açardım. Ama undead gibi bir ırk varken ne gerek var elfe falan.
Hep söylerim hala söylüyorum, belf male gay direk. Açacaksan kız aç, onunda casti sadece heal güzel bana göre.

gay demeyin ona metroseksuel erkek onlar :) acacaksan ama herzaman female ac derım Belf :) boyle gay damgası yemek istemıyorsan :D
  • -1

#8 cönk

cönk

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 11:26 ÖS

PVE oynuyorum, valla male priest açtım bile, iki tane arka arkaya priest önerisi gelince :) Hiç de gay bir görüntü yok :) Erkek halimle female karakter açmak hoşuma gitmiyor :D

Bana göre her şekilde oyun içindeki ırklara bakarsak en düzgün gözüken ırk Blood Elf'ler. Human'dan bile daha normal gözüküyorlar. Human'ların tipleri çok mal gibi nedense :)

10. level'e kadar geldim şimdilik. Zevkli gibi şimdilik rahat ilerleniyor çünkü, rogue'da 10. levele gelene kadar baya bir ölmüştüm. (Gerçi ilk karakter olmasının da bir etkisi vardı) Şimdi hiç gebermeden geldim :)

Bir de şunu sorayım, benim diğer karakterler Alliance olduğundan haliyle para aktaramıyorum postayla, bu karakterime maddi anlamda yardım edebilme şansım var mı başka türlü. Yoksa level kasayım derken bir de para kasmak zorunda kalacağım.
  • 0

#9 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 11:39 ÖS

PVE oynuyorum, valla male priest açtım bile, iki tane arka arkaya priest önerisi gelince :) Hiç de gay bir görüntü yok :) Erkek halimle female karakter açmak hoşuma gitmiyor :D

Bana göre her şekilde oyun içindeki ırklara bakarsak en düzgün gözüken ırk Blood Elf'ler. Human'dan bile daha normal gözüküyorlar. Human'ların tipleri çok mal gibi nedense :)

10. level'e kadar geldim şimdilik. Zevkli gibi şimdilik rahat ilerleniyor çünkü, rogue'da 10. levele gelene kadar baya bir ölmüştüm. (Gerçi ilk karakter olmasının da bir etkisi vardı) Şimdi hiç gebermeden geldim :)

Bir de şunu sorayım, benim diğer karakterler Alliance olduğundan haliyle para aktaramıyorum postayla, bu karakterime maddi anlamda yardım edebilme şansım var mı başka türlü. Yoksa level kasayım derken bir de para kasmak zorunda kalacağım.

Ortak AH kullanarak aktarabilirsin. Erkek açmışın tamamda bide şunu düşün. Uzun yıllar senle beraber olcak o karakter. Hani sürekli arkadan bak bak nereye kadar...
  • 0

#10 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2010 - 11:44 ÖS

Booty Bay'de ki AHden halledebilirsin onu. karakteri oraya götürmek o levelde biraz zor olabilir ama ben sırf para icin 1 level human acıp oraya götürmüstüm 20 kere ölerek :D

Pve için zaten oyun sonunda önemli değil ırkın ne olduğu zaten. Casti güzel geleni açmak en iyisi. İlk karakterimdi, raidi hiç düşünmeden kasmıştım. Ama daha fazla dps için şuan troll açsaydım demiyor değilim. Ve evet bende katılıyorum belf mana skilli gayet güzel. Ama ben sevmiyorum ve mana içinde görüntüsünü sevmeyeceğim ırk ile oynamam. Gerçi öyle bir setler varki artık, undead priesti human sandığımı biliyorum ^^
  • 0

#11 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2010 - 01:04 ÖÖ

Hunter & Mage 4ever^^. Ama priestte imba arkadaş.Hayatımda hiç pvpde disc pri öldüremedim. =/ (birkaçtane muhakkak öldürdümde,genel bakınca gözümde eziliyormuş gibi canlanıyorum...)
  • 0

#12 cönk

cönk

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2010 - 07:43 ÖÖ

Şu anda level 10 halimle booty bay'e gitmek cidden zor olabilir :D en kuzeyden en güneye inmek zor, storwmind'den bile zor gitmiştim zamanında :) level kaçtı hatırlamıyorum ama gene de düşüktü oralar için. Skinning'le leather toplayıp satmak iyi bir fikir şimdilik para için :) İleride Booty Bay AH'tan hallederim.
  • 0

#13 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2010 - 08:18 ÖÖ

abi goblinler fena para kesiyo itemlerden çözümü var mı dream dust infinite dust falan mı koymalı?
  • 0

#14 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2010 - 11:14 ÖÖ

Çok daha dandik şeyler koy mesela ben 1k g attmıştım öyle 200-300g mu ne kestiler.Şey koymuştum şu underbogdan düşen balık pulları varya.
  • 0

#15 cönk

cönk

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2010 - 04:09 ÖS

Para aktarımı yapmak için Booty Bay'deki AH'a geldim de şimdi, belf priest'imle koyduğum ürünü ana night elf karakterimle almaya çalışınca kendi arttırmanıza teklif veremezsiniz diye hata alıyorum. Ürünü almanın başka bir yolu yok mu acaba?
  • 0

#16 moondancer

moondancer

Scout

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2010 - 04:24 ÖS

Alliance bir arkadaşın varsa söyle o alsın Booty Bay'den. Sen de ödediği fiyatı geri verirsin main charın (NE) ile.
  • 0

#17 cönk

cönk

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2010 - 05:32 ÖS

Onu yapacağım zaten başka yapacak bir şey yok sanırım. Teşekkürler :D
  • 0

#18 knuckle

knuckle

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2010 - 09:56 ÖS

female rogue forever... + priest güzel olabilir.
  • 0

#19 Pessimistic

Pessimistic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 28 Temmuz 2010 - 12:43 ÖÖ

Ben male priest kasıyorum Arcane Torrent o kadar mükemmel bir şey ki raidlerde bu skilli kullanmadan tadını bilemezsiniz :)
6 dakikalık bir combatta getirisi %24 manadır.. ilk başta basılmak kaydıyla - her zaman öyle yapılması mantıklıdır -
3 tanede mana tüpü çekersiniz bu zaman diliminde
Shadowfiend + Hymn of Hope..
Combatta mananızın bitmemesine sizde hayret edersiniz :)
Pve priest oynayacaksanız düşünmeden belf..
Tipinide beğenmiyorsanız.. Noggenfogger Elixer 5 tanesi 20 gümüş sanırım.. Derdinize deva olabilir.
  • 0

#20 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 02:47 ÖÖ

Gay muhabbetine gelirsek her ırka benzetme yapılabilir. Nelf kadınlarının gülüşü emekli olmuş genelev kadınlarına benziyor,gnoma şempanze gibi,tauren bildiğin öküz,human dişileri odun gibi,dişi orclar gulyabani gibi giderde gider... Hİç kulak asmam main belf bir charım yok ama dişiside erkeğide fiziksel görünüm olarak müthiş karizma bakmaktan keyif alıyorum şahsen. =)
  • 1

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı