İçeriğe git

Resim
- - - - -

Experience Kıyafetleri

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 watowelly

watowelly

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 08:50 ÖS

İyi Aksamlar,
Oyuna yeni başladım yeni adam akıllı oynamaya yeni basladım bir arkadasım experience arttıran kıyafetlerin oldugundan bahsetti raidlere girdiginden gelen puanlarla alınıyormus onun bir karakteri var puanlarım var diyor fakat oda nereden alındıgını bilmiyor böyle kıyafetler varmıdır varsa nereden alırız ne kadar puan gereklidir bile biri yardımcı olabilirmi ?

şimdiden teşekkürler .
iyi aksamlar ...
  • 0

#2 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:02 ÖS

O itemler sadece 80 level bir karakterin varsa heroic zindanlardan topladığın amblemlerle veya shardlarla alınabilir.
  • 0

#3 watowelly

watowelly

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:16 ÖS

tamam bir arkadasımın var benim karakterime girip alabilirsin diyor amblemde var diyor fakat nereden alınır hangi levellerde kullanırım özellikleri nelerdir onları bilmiyorum .
  • 0

#4 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:19 ÖS

Sadece alan kişi kendi accountunda kullanabilir başka bir accounta transfer edilemez. Vendoru Dalaran'da bulabilirsiniz.
  • 0

#5 watowelly

watowelly

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:21 ÖS

tamam teşekkür ederim .
son bir soru arkadasım suanda oynamıyor onun hesabı ile oynayabilirim sorun yok ama kıyafetleri her seviye kullanabilirmiyim suanda bakamıyorum calısıyorum ama merakta ediyor eve gecene kadar merakımdan catlamıyım en azından biraz heyecan olur cevabı alırsam :)

birde yani onun karakteri 80 level ben o hesabın icinde baska bir karakter acarsam ona aktarabilirim dimi aynı account icinde olacak hesaplar .
  • 0

#6 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:30 ÖS

Aynı account ve aynı server olduğu sürece itemleri diğer karakterlere gönderebilirsiniz. O itemler sizinle birlikte level atlayacaktır ve her levelde giymebilmenize yarayacaktır.
  • 0

#7 watowelly

watowelly

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:31 ÖS

çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylastıgınız için .
  • 0

#8 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:33 ÖS

"Stone Keeper's Shard" ve "Champion's Seals" ile de alınabiliyor.

Geniş Bilgi için Heirloom
(Heirloom itemler ve satıcıları için)
  • 0

#9 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2010 - 09:36 ÖS

Champion's Seals ile sadece argent questleriyle tüm factionlara champion olduktan sonra alınabiliniyor.
  • 0

#10 watowelly

watowelly

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2010 - 11:02 ÖÖ

dostlar hersey tmm da dalarana nasıl giderim :) orgrimmardayım .
  • 0

#11 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2010 - 01:43 ÖÖ

Oyuna yeni başladıysan hemen alamazsın zaten. Oradan en kısa yol bir mage ile açtırılan portaldır. En azından o levelda.

#12 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2010 - 09:13 ÖS

Champion's Seal heirloomlardan daha değerli, daha mantıklı şeylere harcamak lazım : tabard, mount, companion vb. vb. (Tabi main charınla achive yapıyorsan)

Shardlarla alınanlar PvP ye yönelikken, emblemlerle alınanlar daha faydalı ratingler kazandırıyor (hit, crit, haste vb.)

Bi de race sınırlaması yok. 80 lwl human 1 lwl b.elfe account bound item atabilir.
Bi de Northrend 'de flying uçmak için bi kitap da var 1k gold o da account bound. sadece 68 lwl istiyor...
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#13 megrim

megrim

First Sergeant

• Members
  • 232 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2010 - 10:06 ÖÖ

Fakat sadece heirloom ve pvp heirloom itemler account içinde başka karakterlere aktarılabilir.Onlarda sana moblardan gelen xp ni arttırmak ve statlarının normal itemlerden daha iyi olmasını sağlar. Arkadaşının üstündeki diğer rare yada epic itemleri herhangi başka bir karaktere aynı veya farklı account olsun vermek söz konusu deil:D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı