İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

World of warcraft türkçe paket...

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

#21 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Haziran 2008 - 02:57 ÖS

TurkWOW Forum (Powered by Invision Power Board) Forumlarından bulursunuz dosyaları,ben 3 sene önce falan bir ara orda oynadım yönetici kadrosu o zamandan planlıyordu Questleri Türkçeleştirmeyi uzun zaman geçti üstünden sanırım başarılı bir çeviri olmuştur.
  • 0

#22 ozihan123

ozihan123

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2008 - 10:52 ÖS

slm beyler bayanlar
eğer kardeş yaparsan ii olur hade hayırlısı
  • 0

#23 ern213

ern213

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2008 - 01:12 ÖS

Nasıl bir bilgisayara hem ingilizce hem fransızca hemde almanca wow yukleyip calıstırabiliyor ve aynı sunucuda oynayabiliyorsak bu butun item isimlerinin quest isimlerinin bilgisayarda kayıtlı oldugunu gosterir.

o diller wowu yüklerken yükleniyo zaten:D türkçeyi de arkadaş yapar, herkes de wow klasörüne atarsa türkçe olur
  • 0

#24 mcefe

mcefe

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2008 - 10:56 ÖS

bahsettiğiniz bu sanırım wow-tr adlı site yapmış
Quest-TR | World of Warcraft Addons | Curse
  • 0

#25 [email protected]

[email protected]

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2008 - 10:16 ÖÖ

wow çok büyük bir oyun olduğundan türkçe yapmakta uzun zaman alıcak biraz zor ama imkansız değil :D
  • 0

#26 Allied

Allied

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2008 - 07:21 ÖS

Ben yazılımcıyım bi eksiğiniz var :) sizce blizzard gibi bir firma diyelimki bi sesi türkçe yapacaksınız bunu *.mp3 uzantılımı zannediyorsunuz? :D çok komik... dosyaların edit programı blizardda onu çalmadan edit yapamazsınız... :) Ki buda... =)
  • 0

#27 Critical-aim

Critical-aim

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2008 - 01:23 ÖÖ

bu arkadasın verdigi addon dan türkçe olurmu deneyen varmı
  • 0

#28 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2008 - 09:04 ÖÖ

o addon görevleri tr yapıyor ve suan yaklasık 1500 görev tr sadece destek bekliyor
  • 0

#29 DoomOcculta

DoomOcculta

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 04:36 ÖS

Ben yazılımcıyım bi eksiğiniz var :) sizce blizzard gibi bir firma diyelimki bi sesi türkçe yapacaksınız bunu *.mp3 uzantılımı zannediyorsunuz? :) çok komik... dosyaların edit programı blizardda onu çalmadan edit yapamazsınız... :) Ki buda... =)

senin neyin yazılımcıda burda artislik taslıyorsun!!

senin gbilerin beyninin algoritmasını çizerim ben verdiğin örnege bak bide yazılımcıyım dıe gecınıosun!!

console app ile 1 den n e kadar olan sayıların toplamını ms-dos da yazdıran herkezın yazılımcıyım dıye gecınıyor heryerde !!!
  • 0

#30 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 12:12 ÖÖ

ne bu yazılımcı olayı arkadaşlar ? herkesin bilgisi kendisine..burada bulunan herkesin bir beyni ve bunu kullanma yetisi var...herkesin bir uzmanlığı vardır.işi zıvanadan çıkartmayın yahu
  • 0

#31 Falconclaw

Falconclaw

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 01:08 ÖÖ

bende yazılmıcıyım wma formatıyla mp3 ü ayırt edebiliyorum :D forumda herkes yazılımcılık konusunda bi saçma tartışmadır yürütüyor enteresan :D hepimiz yazılmcıyız kimsenin bilgisini yermeye gerek yok yererken kendini övmeye hiç gerek yok herzaman sizden daha iyi bilen biri çıkar :)
  • 0
iletişim : [email=""][email protected][/email]

BloodElf Warlock
EU Twisting Nether

#32 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 02:44 ÖS

Valla ben yazılımcı değilim :) Derim ki eskiden bir çok oyunda konuşma yada veri bilgileri (txt yada doc) uzantılı dosyalarda yer alıyordu. ( Örnek Totalwar serisi ) Bizlerde bunları değiştirip oynuyorduk. Bu güzel ama diğer arkadaşlarında söylediği gibi oldukça zahmetli bir iş. Bizim düşünmemiz gereken; Rusya'ya özel server açan çevirisi en zor dil olan çince yada japonca gibi uzak dilleri için dil seçeneği yapan Blizz gibi firmalar yada Wowhead gibi siteler neden bizi ciddiye almıyor ve umursamıyor ? Bizde ödememizi para ile yapıyoruz öpücük vermiyoruz ki ... Nasıl bir yol izlememiz gerek kendi dilimizde oynayabilmek için yada ülkemize ait bir server için bunu düşünelim derim :)
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#33 berguzar

berguzar

First Sergeant

• Members
  • 290 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 04:35 ÖS

Valla ben yazılımcı değilim :) Derim ki eskiden bir çok oyunda konuşma yada veri bilgileri (txt yada doc) uzantılı dosyalarda yer alıyordu. ( Örnek Totalwar serisi ) Bizlerde bunları değiştirip oynuyorduk. Bu güzel ama diğer arkadaşlarında söylediği gibi oldukça zahmetli bir iş. Bizim düşünmemiz gereken; Rusya'ya özel server açan çevirisi en zor dil olan çince yada japonca gibi uzak dilleri için dil seçeneği yapan Blizz gibi firmalar yada Wowhead gibi siteler neden bizi ciddiye almıyor ve umursamıyor ? Bizde ödememizi para ile yapıyoruz öpücük vermiyoruz ki ... Nasıl bir yol izlememiz gerek kendi dilimizde oynayabilmek için yada ülkemize ait bir server için bunu düşünelim derim http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/mad.gif

türkçe wow için birlikte hareket etmeye gerek var... türkçe wow istiyoruz yoksa hepimiz oyunu bırakacağız deyip. türk oyuncuların çoğu hesabını kapatırsa bu hareket kesinlikle blizzardın ilgisini çekecektir. boş konuşmalar ayrı icraat ayrıdır. blizzard firması ne kadar ciddiye almaz gibi gözükse de 25bin türk oyuncu olsa (rakamı fazla bilmediğim için salladım) yaklaşık olarak anılan firma içen ayda 324 bin Avro kayıp demektir. 324 bin avro birçok firmanın ciddiye alması gereken bir miktardır. böyle bişey olsa blizzard tüm wow'u baştan yazar.
tabiki böyle bişey için iyi örgütlenmek lazım... ama biz türklerin bunu yapabilme şansa milyonda bir iki gibi bir ihtimal olur diye düşünüyorum.
  • 0

#34 nuruk

nuruk

Knight Lieutenant

• Members
  • 687 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2009 - 02:08 ÖS

Evet tahrik amaclı yerli kardesler crysisi org tr olarak cıkardı ve turkiyede zilyon tane sattı bu butun oyun firmalarını dikkatini cekti ve artık butun oyunlarda tr dil destekliyor..dimi ? :P
Geciniz arkadaslar...Bir tarfımızı yırtsakta 3. dunya ulkesi oldugumuz için adamlar bizi iplemiyor..2+2=4
artı bu birazda prestij meselesi yani bazı seyleri zorakı yaptıramazsın adamların dusunup kayideye alıp yapması lazım butun turkler oyunu bırakıcak da tehdit etcek felan bunlar olucak iş değil malesef
He bende cok isterim tr olmasını o ayrı ama hayal kurmaktan ote gitmiyor tabi
  • 0

#35 beyazmurat

beyazmurat

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2009 - 04:58 ÖS

Eğer bana biri bir eylem başlattık wowu 3 aylığına iptal edeceğiz Türkçe yapmaları için dese seve seve yapardım.
  • 0

#36 Dweller

Dweller

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2009 - 05:45 ÖS

Valla bence öyle büyük çaplı bir grev organize etmeye gerek yok, onun yerine sabırlı ve inatçı bir grup insanın bıkıp usanmadan sürekli blizzard ile bu konuda yazışmalar yapması yeterli olacaktır. Ve tabii ki bu bir grup insanın blizzard tarafından tanınmış bir kuruma ait olması da işleri kolaylaştıracaktır.

Belki wow-turk official olduktan sonra bu konuda da çalışmalar yapılabilir :P
  • 0

#37 salih01

salih01

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2009 - 10:14 ÖS

beyler ben duzgun bir private server bulamadım(bedava server) bildiginiz guvenılebılecek warmı gereklı olan serwerlerde ne ıstıyorum: 80 lvl , para gerekmıycek ama 80 olmasada sız bana yınede yollayın :S:S:roll: deli oluorum:S
  • 0

#38 Alpersin

Alpersin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 12 Şubat 2009 - 10:01 ÖÖ

ark bu servırı kim kuruyo yav blızzardmı ? ve nazaman kuruyomuş :)
  • 0

#39 wrathaza

wrathaza

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti

Yazma tarihi: 13 Şubat 2009 - 09:37 ÖÖ

Valla ben yazılımcı değilim :D Derim ki eskiden bir çok oyunda konuşma yada veri bilgileri (txt yada doc) uzantılı dosyalarda yer alıyordu. ( Örnek Totalwar serisi ) Bizlerde bunları değiştirip oynuyorduk. Bu güzel ama diğer arkadaşlarında söylediği gibi oldukça zahmetli bir iş. Bizim düşünmemiz gereken; Rusya'ya özel server açan çevirisi en zor dil olan çince yada japonca gibi uzak dilleri için dil seçeneği yapan Blizz gibi firmalar yada Wowhead gibi siteler neden bizi ciddiye almıyor ve umursamıyor ? Bizde ödememizi para ile yapıyoruz öpücük vermiyoruz ki ... Nasıl bir yol izlememiz gerek kendi dilimizde oynayabilmek için yada ülkemize ait bir server için bunu düşünelim derim :(

Knight online turkiyeden kalksin turk oyuncularinin hepsi atilsin ozaman bir sure sonra olabilir . oynadigim oyunlarda turkleri cok elestiriyorlar sebepleri ;
1- beggers
2-spammers
3- scammers
bunlar turklere verdikleri isimler.
4- knight online oynayan fransizlar turkoyuncu gorunce kaciyor party yapmiyor. ben bir oyunda priest tim. adam olmus kimse res'lemiyor bende res'ledim sonra 2 cumle muhabbetten sonra nerelisin dedi turkey diyince " awww so you want some money from me for resurection , ok i will give u some " dedi ! red edip neden boyle birsey dedigini sorunca KO daki turklerin ne kadar ........ oldugunu ogrendim .

MMORPG dunyasinda bir yer edinmek istiyorsak , imajimiz iyi olmali . Ah ruslar da bizden daha hilecidir ler ama saygilidirlar , cinliler ise aman tanrim 2 senem onlar la gecti adamlar bir kere sadece grind yaparlar , oyunun herseyini ogrenirler deli gibi arastirirlar , acik buldular mi da kullanirlar hic cekinmezler ve bunuda sadece kendi aralarinda paylasirlar. herkese karsi cok sogukturlar ama "saygilidirlar "

Bir kere biz kendimiz kendimize saygili davranmiyoruz, lvl 80 olan turkler kendilerinden dusuk turkleri gorunce dillerini degistiriyorlar. kendimizden korkuyoruz. oyunda yatinca ana avrat dumduz gidiyoruz . Yabancilara ilk ogrettigimiz kelime "kufur " .... ve bekliyoruz ki " blizzard turk server' i acsin , blizzard bizide desteklesin" . Recruit a friend olayini bize yapsalar herhalde fake account dolar heryer.

neyse.
  • 0

#40 anibustr

anibustr

Centurion

• Members
  • 960 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2009 - 09:01 ÖS

knight online %80 i türk olan oyun , türkler her yerde bazı kr* lar yüzünden
alçak duruma düştü , dediğiniz gibi ;

-beggers
-scammers
-spammers

wow orjinal serverdaki türklerin %1 i böyledir ki wowun %2 si türk varsayarsak belki %2 dende fazla ben en az 150 türk görmüşümdür , adamlar yukardaki 3 şeyi bize artık lakap yapıcak duruma geldiler . :) ben hep şöyle düşünmüşümdür blizz hakkında , adamlar neden avrupadaki -TÜM- dillerden en az 5 server yaratmıyor , adamların zaten sorunu server yaratmak değil , istedikleri kadar yaparlar!! sonunda türklerin kendini şu sanal alemde iyice bi' göstermesi lazım diye düşünüyorum

ya blizz türk serveri yapıcak , ya da wow-turk bir tane oluşturucak veya oluşturtacak :cry:

en çok şaşırdığım şeyde knightta yabancıların türk küfürü öğrenmiş olması
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı