İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

World of warcraft türkçe paket...

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

#41 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2009 - 11:51 ÖS

2007'den kalma bir konu,ne gerek vardı ki hortlatmaya.. ? :)

en çok şaşırdığım şeyde knightta yabancıların türk küfürü öğrenmiş olması

Bu iyiymiş bak.. :)
  • 0

#42 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2009 - 01:42 ÖÖ

knight online %80 i türk olan oyun , türkler her yerde bazı kr* lar yüzünden
alçak duruma düştü , dediğiniz gibi ;

-beggers
-scammers
-spammers

wow orjinal serverdaki türklerin %1 i böyledir ki wowun %2 si türk varsayarsak belki %2 dende fazla ben en az 150 türk görmüşümdür , adamlar yukardaki 3 şeyi bize artık lakap yapıcak duruma geldiler . :) ben hep şöyle düşünmüşümdür blizz hakkında , adamlar neden avrupadaki -TÜM- dillerden en az 5 server yaratmıyor , adamların zaten sorunu server yaratmak değil , istedikleri kadar yaparlar!! sonunda türklerin kendini şu sanal alemde iyice bi' göstermesi lazım diye düşünüyorum

ya blizz türk serveri yapıcak , ya da wow-turk bir tane oluşturucak veya oluşturtacak :cry:

en çok şaşırdığım şeyde knightta yabancıların türk küfürü öğrenmiş olması

Hmm evet keşke reslemeseymişsin, yine bayağı kargaşa çıkacak :roll:

Şimdi her dile ayrı sunucu açılırsa sunucu popülasyonları çok az olabilir ve zorluk çıkabilir. Zaten zor destek olan yetkililer iyice artan sunucu sayısıyla baş edemezler. Bazı sunucuları kaldırmak gerekir, o zaman da o sunucuda kalmak isteyenler isyan eder vs. problem çıkar.. WoW-Turk'ün bir tane oluşturması imkansız; çünkü topluca korsan sunucuları desteklemiyoruz, biliyorsun :)

Biz de arkadaşımla sunucumuzdaki Polonyalılar sağolsun bayağı bir dillerini öğrendik, "szukam gildi" gibi şeyler yazıp Polonyalı taklidi yapabiliyoruz :)

Not: Bu arada WoW'da Türkler için "kebab" sıfatı kullanılıyor, yabancılar dalga geçerken/kavga ederken kebab diyorlar :)

#43 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2009 - 11:41 ÖÖ

Onlar acaba yemiş mi bizim kebabı? ..
Hey yarabbim ya,neden kebab abi? :)
  • 0

#44 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2009 - 12:05 ÖÖ

Tek bildikleri şey kebab sanırım hakkımızda.. Ehm neyse :) Bırakalım da konu huzur içinde yatsın..

#45 themutlu

themutlu

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2010 - 08:32 ÖÖ

ıngılızce bılmek ne guzel bişeymiş ya.:)
  • 0

#46 Disco_boy

Disco_boy

Knight Lieutenant

• Members
  • 499 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2010 - 01:16 ÖS

Tek bildikleri şey kebab sanırım hakkımızda.. Ehm neyse :P Bırakalım da konu huzur içinde yatsın..

italyan 2v2 arkadaşimla kebap muhebbeti yapmiştim :D

Komik oluyor:)
  • 0

#47 Acolon

Acolon

Sergeant

• Members
  • 57 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2010 - 07:51 ÖS

italyan 2v2 arkadaşimla kebap muhebbeti yapmiştim :)

Komik oluyor:)

Hacı sen ne diyosun 2005 te Crushridge serverında ilk karakterimi açmıştım Horde olarak. Server İtalyanlarla kaynıyodu. O yıllarda tanıştığım bir İtalyan arkadaş benden Kebap tarifi istemişti. Adama Adana ve Testi kebabının tarifini göndermiştim mail ile. Aynı adam hala Grim Batol horde kısmında oynuyo, arada bir giriyorum oraya muhabbet ediyoruz, o en son kebap yapma denemesinde nasıl toprak çömleği patlattığını anlatır, güler dururuz bu duruma :D
  • 0

#48 cincaratzhe

cincaratzhe

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2010 - 02:32 ÖS

Arkadaşlar tam olarak kaç Türk orjinal wow oynuyor bu bilgileri edinebileceğimiz bir yer var mı ? Aslında herkes Blizzard a mail atsa böyle bir kampanya başlatsak iyi olurdu en azından cataclysm i destekleseler iyi olurdu Türkçe dil konuşmalar olmasada yazılar görevler Türkçe destek olsa süper olur bence
  • 0

#49 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2010 - 02:45 ÖS

yazık konuya yeminle 2 kez hortlatılmış.
  • 0

#50 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2010 - 06:56 ÖS

Valla şu wow hayatım boyunca tek istediğim şeydir quest leri ve npc lerin ne dediğini tam olarak anlamak ama olmadı bundan sonrada olacağını sanmıyorum o türkçe wow falan hikaye :oops:
  • 0

#51 TommyCorte

TommyCorte

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 01:47 ÖS

Kurdish diye wow çıkar turkish diye wow çıkmaz fazla yormayın kafanızı bence ing geliştirin derim.
  • 0

#52 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 03:17 ÖS

yazık konuya yeminle 2 kez hortlatılmış.

12 Ağustos 2010 - 6 Ocak 2011 hort 3 lemesi olmuş :P
  • 0

#53 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 03:19 ÖS

valla onu bilmem ama Rus oyuncular ve Koreli oyuncular. Bastırdı ve Blizzard a onlara kendi dillerinde server ve oyunu verdi. hayır bakıyorum. paket çıktığında sabahlara kadar tükan kapısının önünde bi dünya adam bekliyor. biz neden böyle bişi yapmıyalım ?
bu işi anca WoW-turk halleder. yanılmıyorsam WoW-turk blizzard fan site registerlı. yanlışmı anımsıyorum acaba ?
  • 0

#54 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 03:39 ÖS

Bildiğim kadarıyla ruslar şuanki serverlarından daha doğrusu ilgisizlikten şikayetçilerdi.
  • 0

#55 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 06:12 ÖS

Bizim Türk oyuncular ancak beleş oyun oynarlar(metin2 vb.). Ayda 30 Tl çok geldiğinden ötürü ne yazıkki wow oyuncu sayısı asla yeterli düzeydi olmayacak Türkçe wow için.
Bu arada konu çok güzel hort olmuş.
  • 0

#56 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 09:41 ÖS

Dendiği gibi bizden önce başka milletler sırada bekliyor. Ayrıca resmi site değiliz.

#57 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 10:04 ÖS

bence olmasın türkçe wow hem oynayan kişinin ingilizcesini geliştirmesine katkısı olur hemde böyle birçok millet bir arada oynayınca türkler arasında güzel dayanışma oluyor mesela ben ıcc'ye raidi kuran türk olduğu için achıevementsız girebiliyordum bence bunlar hoş şeyler
  • 0

#58 TommyCorte

TommyCorte

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 10:34 ÖS

bence olmasın türkçe wow hem oynayan kişinin ingilizcesini geliştirmesine katkısı olur hemde böyle birçok millet bir arada oynayınca türkler arasında güzel dayanışma oluyor mesela ben ıcc'ye raidi kuran türk olduğu için achıevementsız girebiliyordum bence bunlar hoş şeyler

Kesinlikle katılıyorum, herşey orjinal güzeldir.

Bence bu şekilde kalmalı , şayet türkçe olursa ne olacağını siz tahmin edin..

o zaman 30 tl ye herkes kıyar eyvvah eyvah o zaman herkes kıyar da kıyar
  • 0

#59 arachnoid

arachnoid

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2011 - 06:37 ÖÖ

türk serverları olması kötü olur ama questler falan türkçe olsa süper olur.
  • 0

#60 Hackerzade.Jt

Hackerzade.Jt

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2011 - 02:51 ÖÖ

Aslında o dosyaları yedekelyip değişikliği yaptığımız dosyları patch öncesi başka yere alıp o yedekleri olduğu gibi geri alsak sorun olurmu birde illegal değildir blizzard için böyle şeyler :S

Sözleşmeyi okumak lazım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı