İçeriğe git

Resim
- - - - -

İnci'ye ne oldu?

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 73 yanıt gönderildi

#1 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 08:09 ÖS

evet beyler bu konuyla ilgili bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • 0

#2 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 09:08 ÖS

Bende merak ediyorum bugün hiç giremedim.
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 09:27 ÖS

Umarım kapatılmıştır, bir şey olmuştur http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/confused.gif ^^

Edit: "an itibari ile kuvvetli bir ddos saldırısı sebebi ile sitemizde sorunlar mevcuttur. bunu yapanlara haddini biz değil sağlık bakanlığı bildirecek. yapacağımız saldırının detayları açıklanacaktır. telefonları hazır edin." yazıyor. Hahahaha hep şeettiren İnci şeedilmiş asdasfasdasd kim yaptıysa tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum asdasfasdasfasdafasdasfasd. :mrgreen:

#4 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:04 ÖS

Umarım kapatılmıştır, bir şey olmuştur http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/confused.gif ^^

Edit: "an itibari ile kuvvetli bir ddos saldırısı sebebi ile sitemizde sorunlar mevcuttur. bunu yapanlara haddini biz değil sağlık bakanlığı bildirecek. yapacağımız saldırının detayları açıklanacaktır. telefonları hazır edin." yazıyor. Hahahaha hep şeettiren İnci şeedilmiş asdasfasdasd kim yaptıysa tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum asdasfasdasfasdafasdasfasd. :mrgreen:

ne güzel bir eğlencemiz vardı yaws. rahat rahat küfür edebildiğimiz.
  • 0

#5 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:05 ÖS

Bende tebrik ediyorum.. Özentiler azalsın biraz bari..
  • 0

#6 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:09 ÖS

Tahribat ve ayyıldız inciye takmıştı bi ara
donanımhaberciler fos çıktı epeyde ciddi bişiler yapılmış olabilir
  • 0

#7 GeceMavisi

GeceMavisi

Champion

• Members
  • 1.167 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:18 ÖS

inci sözlükmü?
  • 0

#8 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:20 ÖS

inci sözlükmü?

evvet;
Bende C-W den şüpheleniyorum onlara cezada gelmiyor hükümet yalakası oldukları için
  • 0

#9 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:27 ÖS

küfür eden kadınları gördükçe midem bulanıyordu. eğer bir site bir kızın genital bölgesini açıp oranın üstüne cCc inci siker cCc yazdırabiliosa o site bu memleketin gelmişini geçmişini öpüyor demektir. küfür eden kadınlarla gerçek hayatta yeterince karşılaşıyorum(istiklalde fazla takılıyorum) ve erkek halimle ben kadınları küfür etmemesi için uyarıyorsam bu ülke bu millet sıçmış(kelimenin tam manasıyla) demektir. İnci gibi bir mecra bu alışkanlıklarını rahatça geliştirebilmelerini ve ortaya çıkarabilmelerini sağlayarak insanları küfüre gün be gün alıştırır.

Herkes ahlaksızlık yapabilir, herkes küfür edebilir. Herkes her türlü zıvanadan çıkmışlığı yapabilir. Bunu engelleyen yalnızca toplumun bu tür anomik davranışlara karşı vereceği tepkiye karşı çekinceleridir. Yani ahlaksızlık her insanın içinde biraz vardır ve bunu engelleyen faktör bizim sosyal varlıklar olmamızdır. İnci gerçekten büyütüldüğü kadar var. Tamam eğlenceli falan ama götürdükleri getirdiklerinden fazla. Açıkçası biriyle muhabbet ederken incide yazdığını ya da inci takip ettiğini duyunca soğuyorum ben o insandan. İşin ilginç tarafı ben de inci okudum bir süre ve orada yazdım. Neyse. Az bile yapmışlar diycem gaza gelicek sapıklar o olucak sadece.
  • 0

#10 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:31 ÖS

küfür eden kadınları gördükçe midem bulanıyordu. eğer bir site bir kızın genital bölgesini açıp oranın üstüne cCc inci siker cCc yazdırabiliosa o site bu memleketin gelmişini geçmişini öpüyor demektir. küfür eden kadınlarla gerçek hayatta yeterince karşılaşıyorum(istiklalde fazla takılıyorum) ve erkek halimle ben kadınları küfür etmemesi için uyarıyorsam bu ülke bu millet sıçmış(kelimenin tam manasıyla) demektir. İnci gibi bir mecra bu alışkanlıklarını rahatça geliştirebilmelerini ve ortaya çıkarabilmelerini sağlayarak insanları küfüre gün be gün alıştırır.

Herkes ahlaksızlık yapabilir, herkes küfür edebilir. Herkes her türlü zıvanadan çıkmışlığı yapabilir. Bunu engelleyen yalnızca toplumun bu tür anomik davranışlara karşı vereceği tepkiye karşı çekinceleridir. Yani ahlaksızlık her insanın içinde biraz vardır ve bunu engelleyen faktör bizim sosyal varlıklar olmamızdır. İnci gerçekten büyütüldüğü kadar var. Tamam eğlenceli falan ama götürdükleri getirdiklerinden fazla. Açıkçası biriyle muhabbet ederken incide yazdığını ya da inci takip ettiğini duyunca soğuyorum ben o insandan. İşin ilginç tarafı ben de inci okudum bir süre ve orada yazdım. Neyse. Az bile yapmışlar diycem gaza gelicek sapıklar o olucak sadece.

son harfine kadar haklısın, o yüzden liselilerin ilkokulluların girmemesi lazım ( dipnot: liselilik yaşla ilgili değil beyinsel bir olaydır, misal aşırı abazan hareket, küfür ve şiddete yönelim, anne merakı, her cümleye ayar vermeye çalışmak vs.)
  • 0

#11 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:50 ÖS

son harfine kadar haklısın, o yüzden liselilerin ilkokulluların girmemesi lazım ( dipnot: liselilik yaşla ilgili değil beyinsel bir olaydır, misal aşırı abazan hareket, küfür ve şiddete yönelim, anne merakı, her cümleye ayar vermeye çalışmak vs.)

Tam tersi bence, parantez içinde ki sorunları taşımayan bir birey o sitenin meraklısı olmaz zaten.
  • 0

#12 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:51 ÖS

bakım var bişey dediler 2 hafta kapalı diye duydum (1. nesil olduğum içün :D)
  • 0

#13 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 10:59 ÖS

bakım var bişey dediler 2 hafta kapalı diye duydum (1. nesil olduğum içün :D)

vay reyiz saygılar.
  • 0

#14 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 11:09 ÖS

Tam tersi bence, parantez içinde ki sorunları taşımayan bir birey o sitenin meraklısı olmaz zaten.

Haklısın. İşte meraklısına ortam sunmamak lazım. Küfür etme özgürlüğü sunduğun zaman muvazeneyi kaybedecek insanlar var. Ayrıca küfür etmek zaten hiçbir şekilde kimse için özgür bir seçim olamaz o ayrı bir mevzu.

Kabul ediyorum yerine göre küfür etmekte bir sakınca yok. Çok konuşan birisine bi sus ve s.git dersin olur biter. Ya da birisi seni çok gerdiyse ya da ayağını masaya vurduysan hay biyerine koyayım dersin. Bunlar hayatın içinde olan şeyler. Ama bir insanın ağzından küfür düşmüyorsa, incideki gibi her iki kelimeden biri küfür olmuşsa, ağzı çok afedersiniz bok çukuruna döndüyse o insan artık klinik vak'adır. Hastadır, hastalıklıdır. Nasıl ki verem olmuş olan bir insana, verem olmuş ama bu onun verem olma özgürlüğüdür demiyorsak, psikolojik sorunlara da bu tür hastalıklara yaklaşıldığı gibi yaklaşmak lazım.
  • 0

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 11:26 ÖS

Ayrıca nasıl sevebiliyorsunuz orayı anlamıyorum. Oradakiler bile kendi içlerinde birbirlerine hakaretler yağdırıyor :D

#16 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 11:36 ÖS

Ayrıca nasıl sevebiliyorsunuz orayı anlamıyorum. Oradakiler bile kendi içlerinde birbirlerine hakaretler yağdırıyor :D

orda küfürün haddi hesabı kalmadığı için doğal görünüyor :mrgreen:
  • 0

#17 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2010 - 12:40 ÖÖ

İnci sürekli dinamik bi yapıda olan bir organizasyon ve inanın bu eleştirileriniz hiç iplenmiyor. Kendinizce haklı olabilirsiniz ancak sadece 3 şeyin yasak olduğu bir ortamda insanları yapacakları şeylerden kısıtlayamazsınız. İşin garibi inci popülerleştikçe bi inciyi sahiplenen ama inciye çok takılmayanlar ve inciden ölesiye nefret edenler çıktı. İnanın inci yazarları bunu zerre iplemiyorlar ve son derece rahatsızlar.
İnciyi bir süre takip ederseniz zaten kimin ne mal olduğu ortaya çıkıyor, takip edeceğiniz şeyleri kavrıyorsunuz ve saçma küfür dolu başlıkları sadece boş insanlar dolduruyor.
  • 0

#18 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2010 - 12:58 ÖÖ

İşin garibi inci popülerleştikçe bi inciyi sahiplenen ama inciye çok takılmayanlar ve inciden ölesiye nefret edenler çıktı. İnanın inci yazarları bunu zerre iplemiyorlar ve son derece rahatsızlar.

2. Facebook ziyaretinden sonra üye alımlarının kapatılması lazımdı. o yüzden baya arttı dediğin olay.
  • 0

#19 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2010 - 01:24 ÖÖ

Pardon inci iplemiyor diye biz burada oturup fikirlerimizi söylemeyelim mi anlamadım? Mesela Tayyip iplemiyor nasılsa, bahsetmeyelim gemicikten. Ya da nasılsa blizzard iplemeyecek, biz Nightelf mage hakkında fikirlerimizi söylemeyelim. Ne saçma bir düşünce sistemi bu yahu.
  • 0

#20 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2010 - 08:33 ÖÖ

İnci sürekli dinamik bi yapıda olan bir organizasyon ve inanın bu eleştirileriniz hiç iplenmiyor. Kendinizce haklı olabilirsiniz ancak sadece 3 şeyin yasak olduğu bir ortamda insanları yapacakları şeylerden kısıtlayamazsınız. İşin garibi inci popülerleştikçe bi inciyi sahiplenen ama inciye çok takılmayanlar ve inciden ölesiye nefret edenler çıktı. İnanın inci yazarları bunu zerre iplemiyorlar ve son derece rahatsızlar.
İnciyi bir süre takip ederseniz zaten kimin ne mal olduğu ortaya çıkıyor, takip edeceğiniz şeyleri kavrıyorsunuz ve saçma küfür dolu başlıkları sadece boş insanlar dolduruyor.

adam haklı beyler
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı