İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Sunreavers / Silver Covenant

• Please log in to reply
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

#1 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 01:19 ÖÖ

The Sunreavers

Sunreavers Dalaran'da Horde'u temsil eden bir Blood Elf grubudur . Isimlerini Archmage Aethas Sunreaver'dan almaktadirlar.Sunreaverlar Dalaran'daki Horde bolumu olan Sunreaver's Sanctuary'i kontrol etmektedirler.

Gardiyanlarinin ismi Sunreaver Guardian Mages'dir ve Sunreaver's Sanctuary 'e fazla yaklasan Alliance oyuncularini geriye bir buyu ile uzaklastirmaktadir.

Resmi ekleyen

Silver Covenant

Silver Covenant High Elf'lerden olusan ve Sylvanas 'in kardesi olan High Elf Vereesa Windrunner tarafindan yonetilen Dalaran 'daki Silver Enclave 'yi yoneten gruptur.Kirin Tor Blood Elf'leri olan Sunreavers grubunun kurallarini reddetmislerdir ve Alliance'a katilmislardir.

Gardiyanlari Silver Covenant Guardian Mages olarak bilinir ve Dalaran 'daki Alliance bolgesi olan Silver Enclave'e yaklasan Horde oyuncularini bir buyu ile uzaklastirmaktadir.

Resmi ekleyen
  • 0

#2 dogukan1

dogukan1

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 03:49 ÖS

Teşekkürler,dün bu Silver Covenant'ın koruduğu Hero's Welcome diye bir yere blink ile girdim hiç iyi koruyamıyorlar :P
  • 0

#3 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 05:32 ÖS

Teşekkürler,dün bu Silver Covenant'ın koruduğu Hero's Welcome diye bir yere blink ile girdim hiç iyi koruyamıyorlar :P

Boyle bir sey imkansiz. Private serverda oynamiyorsan seni 1 saniye icinde disari isinliyorlar.:) Anliycagin iyi koruyolar.

Iyi Oyunlar.
  • 0

#4 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 05:51 ÖS

Resmi ekleyen

bak bakıyım burası neresi:D safe spotlar var içerde
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#5 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 05:58 ÖS

Senin character degilse private olabilir bir de anlamadim blood elf nasil basarmis girmeyi caba arkadas haklimi blink'le giriliyormu?
  • 0

#6 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 06:12 ÖS

5 dk önce cektim yukardan direk kusla dalıyorsun mekana o kadar hatta o ally bayragının oldugu balkondada durulabiliyor
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#7 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:15 ÖS

Horde bölümünde durmayı bırak yürüyüş yapabilecek yer var.Barın önünde merdivenlerin giriş yerine göre sağda kalan başının olduğu yere uçan binekle inin.Yürüyebileceğiniz kadar alan safe.
Bu arada Silver Covenant bu şekilde 5-6cümleyle anlatılabilecek bir topluluk değildir.
  • 0

#8 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:17 ÖS

5-6 Cumleyle anlatilabilicek bir topluluk degil midir? Wow=wiki'den cevirdim ve bu su anda en iyi WoW sitelerinden biri oldugu su goturmez bir gercek.Ama yok ben daha iyisini yaparim diyorsan yap.Konusmak kolay artik birakin su isleri ya.

Bir kere de tesekkur edin bu ne ya hep ben daha iyisini yaparim yok bu cok kisa o zaman kendim yap arkadasim! Boyle diyince de bunu elestiri ilan ediyorlar.

Düzelt butonu diye bir icat var mesajınızın sağ alt köşesinde bulunuyor ekleme yapmak falan isterseniz tıklayın ısırmıyor ben hep tıklıyorum. Valla bak. Bu birleştirdiğim 6. mesaj falan herhalde birazcık dikkat etsen şuna gerçekten iyi olucak.
Khrunk

• 0

#9 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:30 ÖS

Palasoul,
Sırf meraktan soruyorum sen iyisin dimi? Bir sorunun yok?
Sana o kadarla anlatılamaz dedim çünkü geçmişi var.Oradaki üyelerin soyu bloodelfler ile ortak atalarına dayanır.Bu topluluğu anlatmak için liderleri Vereesa Windrunner ın geçmişinden ve bloodelflerle ortak geçmişinden bahsetmek nasıl ayrıldıklarını ayrıldan sonra Silver Covenant ın nasıl kurulduğunu anlatmak gerekir.Sana bunu anlatmadığın için eksik dedim.Wikide o dediğin sayfa sadece en son durumlarından bahsediyor.High Elf diye aratırsan birkaç sayfalık geniş bir bilgi edinebilirsin.
Her konuda millete sataşmayada son ver doğru düzgün paylaşım yapıyosan yap,yapmıyosan yapma.60tane mesajınla 5er cümleden wikiden alıp koydun diye secdemi edicez sana?Haddini bil kimse senin uşağın falan değil.
Olmayan post sayını artırmak içinde aynı kişiye çift mesaj atmayı kes forum kurallarını ihlal ediyorsun.
  • 0

#10 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:40 ÖS

1-Ayni kisiye cift post ne zaman attim once bunu sole. 2-Ortaya bir emek koymusum daha iyisini yapabiliyosan yap.3-Ne zaman hakli bir sekilde eletirildigimde biriyle tartistim.4-Senin amacin ilk mesajindan belliydi : Kavga Cikarmak.5-Hadi basla topic'ine.6-Konum olsun diye bir seyler acmam gerekseydi su anda off-topic'te takiliyordum.7-Meyve veren agac taslanir.8-Bazen senin gibi uyeler yuzunden forumd bir daha bilgi paylasimi yapmasam mi diye dusunuyorum.9-Bazen haksiz oldugunu kabul etmek gerekir.10-Sen ne zaman kabul ettin diye de sorarsan Cataclysm;deki Yeni Lich King konusunda diledigim ozur ornegimdir.11-Susma zamanin geldi.
  • 0

#11 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:48 ÖS

Palasoul,
Sırf meraktan soruyorum sen iyisin dimi? Bir sorunun yok?
Sana o kadarla anlatılamaz dedim çünkü geçmişi var.Oradaki üyelerin soyu bloodelfler ile ortak atalarına dayanır.Bu topluluğu anlatmak için liderleri Vereesa Windrunner ın geçmişinden ve bloodelflerle ortak geçmişinden bahsetmek nasıl ayrıldıklarını ayrıldan sonra Silver Covenant ın nasıl kurulduğunu anlatmak gerekir.Sana bunu anlatmadığın için eksik dedim.Wikide o dediğin sayfa sadece en son durumlarından bahsediyor.High Elf diye aratırsan birkaç sayfalık geniş bir bilgi edinebilirsin.
Her konuda millete sataşmayada son ver doğru düzgün paylaşım yapıyosan yap,yapmıyosan yapma.60tane mesajınla 5er cümleden wikiden alıp koydun diye secdemi edicez sana?Haddini bil kimse senin uşağın falan değil.
Olmayan post sayını artırmak içinde aynı kişiye çift mesaj atmayı kes forum kurallarını ihlal ediyorsun.

Nihayet adam gibi biri cevap yazmış eline sağlık..
Konu açıp ardı ardına 2 mesaj atıp yorum bekliyorum yazıp 3 nokta koymakla,kısaca zaten fazlaca eksik ve temeli copy-paste yapı ile insanların gözüne birşey sokmaya çalışmaktan vazgeç..

Bir de bilmediğin konularda iddialı konuşma sen komik duruma düşüyorsun...Yeni Bolvar-LK öğrenme,cata haberleri yok gibi..WoWWiki'de geçirdiğin zamanın çeyreği ile açtığın konu başlıklarını aratsan zaten ne zaman olup olmadıklarını öğrenebilirsin..

Ayrıca burada Lore konusunda ya da yeni çıkan haberler konusunda kimse birşeyler paylaşmak zorunda değil...Her yeni birşey gören başlık açarsa vay halimize..

Zaten yaptığı şeyi iyi ve güzel yapan insanlara o konuyla ilgilenen insanlar teşekkür de eder hak ettiği değeri de görür..

Hiçbir şey yapmadan,hele ki Lore kısmında yapılan bir sürü müthiş iş ve mütevazı insan varken tam tersi bir hareket..

Fail..

Flaş Flaş Flaş Edit:

Bu arada üstteki mesajı da attıktan sonra gördüm ayrı bir efsane olmuş..^^
  • 0
Resmi ekleyen

#12 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 07:58 ÖS

Oncelikle Wow-Wiki ingilizce bir sayfadir.Copy-paste yapamam.Ikincisi moderatorlerden tesekkur almama ragmen sizden alamadim ya cahil herifler birakiyorum bu forumu.Insanlarin emege saygiyla yaklasabilecegi bir forum bulucam....

Oncelikle bilgi paylasimi yapmiycam fakat bu sitenin sizin gibi uyeleri disinda ne kadar degerli paylasim yapan uyelerininde oldugunu unutmamak gerek o yuzden artik topic acmiycam sorulara yanit vercem....Birilerini bilgilendirmek icin cabalayip sonra laf yemek zorunda degil kimse...
  • 0

#13 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 08:13 ÖS

Bırakma bizi abi :)
Merak ettiğim(yazdıkların-davranışlarından çıkardığım),bilmediklerinin bildiklerinden kat kat fazla olduğu bir konuda(WoW) nasıl sorulara cevap verebileceğin...Sorun bilmemek değil...Hiçbirimiz bildiklerimizi bilerek doğmadık..Sorun bilmediğin halde biliyormuş gibi konuşmak..
Feral attack power :)
  • 0
Resmi ekleyen

#14 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 10:49 ÖS

Mesajin devamini okusaydin ozur diledigimi ve bir arkadasin beni savunmasina karsin haksiz oldugumu belirttigimi gorebilirdin.Isine gelen anafikri cikar kampanyasi.
  • 0

#15 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 11:43 ÖS

sen zaten bu forumda milletten teşekkür almak için 2-3 cümlelik konular ardı ardına yazıyorsan zaten bırak.
  • 0

#16 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2010 - 11:44 ÖS

Kimden tesekkur istedim?

Lutfen bir bakin soru sormak icin tek bir topic acmismiyim ? Sadece Lore'a bir seyler ve daha once yazilmamis seyler yazmisim...Dedigim gibi benim buraya gelip zaten 2-3 tane tesekkur icin bu kadar vakit harcamam giderim WoW'da birini RFC'ye gotururum daha cok tesekkur alirim.Paylasimlarim bitmistir.

Iyi oyunlar

Mod Edit: Teşekkür ederiz, sana hayatında başarılar. Keşke spam yapmadan bitirseydin paylaşımlarını. Sorun değil o da olur zamanla.
  • 0

#17 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 12:29 ÖÖ

Ellerine sağlık. Her türlü eleştiriye açık olmakla birlikte dik duruşunu göstermeye devam etmeliydin :)
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#18 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 12:44 ÖÖ

1 kisi sana eşek diyosa gül geç 2kişi eşek diyosa otur düşün 3kişi eşek diyosa git kendine semer al daha fazla yorum yapmaya gerek yok inşallah mesaj yerini bulmustur:D
  • 0

#19 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 03:51 ÖÖ

O zaman ben 3 kisiyim sana essek diyorum . Ezekeel banla beni.
  • 0

#20 sumut

sumut

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 04:23 ÖÖ

Scotty ışınla beni.

Neyse, konuya dönecek olursak(yuh) bu Vereesa'nın kocasına isyan etmesi hiç hoş değil. Ben Rhonin olsam boşardım. Rhonin'e eş mi yok? Beheyy... Zaten bunların çocukları çok dışlanırlar ilerde yarım kan oldukları için. Onlara da yazık.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı